- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Bu konudaki kullanıcılar:

67762
Cevap
517
Favori
2450903
Tıklama
Sayfaya git: Sayfa: <<     489 [491] 493 494 495 496 497 498      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giriş

646 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:36:59 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: gececi4337

merhaba..benim telefonda 4 :kenarda birden kırmızı kalın bir çizgi beliriyor.işlem yaparken sonra kayboluyor.bunun nedeni nedir.bilen varmı.şimdiden teşekkürler

widgetler içinde ışıkla ilgili bir widget olacaktı ondan kaynaklanabilir açıp kapatmayı deneyin o widgeti.

Sen karşındaki kişiye ne kadar değer verirsen ver,karşındaki kişi anca kapasitesi kadar anlar.

247 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:37:24 

4.1.2 yüklemeleri hızlanmış arkadaşlar yakındır ülkemize çıkması.

646 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:40:41 

quote:

Orijinalden alıntı: ImaginePerest

link verebilirmisin

Alacagınız arka kapagın ince olmasına dikkat edin resimde farkedilmiyor.
Çünkü kalın kapak aldıgınızda arka hoporlör içerde kalıyor telefonu sırtüstü koydugunuzda ses çıkmıyor ama orjinal haliyle veya çok ince bir kapak aldıgınızda telefonu sırt üstü koysanızda ses aynı çıkıyor.Ben aldım geri verdim.Şimdi ince kapak kullanıyorum sorunsuz.

Sen karşındaki kişiye ne kadar değer verirsen ver,karşındaki kişi anca kapasitesi kadar anlar.

646 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:47:55 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

pm attım. önerimi değerlendir bence. :)

Arkadaşlar kalın arka kapak kullanmayın genede siz bilirsiniz,Buna benzer kapaktan bende aldım fakat telefonun arkasındaki hoporlör çukurda kalıyor ve dolayısıyla teli zemine sırt üstü koydugunuzda ses çıkmıyor ama orjınal haliyle veya çok ince kapak kullanırsanız ses de azalma olmuyor.Ben yaşadım bunu aldıgım kılıfı geri verdim şimdi ince kılıf kullanıyorum sesde normal çıkıyor.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

8374 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:51:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer
T-Mobile t999 s3'e i9300 rom'u yüklemeyin, telefon elinizde kalır.

Napcaz peki CWM yükleyip falan o işi halledemez miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 4 Ocak 2013; 18:53:35 >

MacBook Pro 13'' ≤≥ iPhone 6 ≤≥ PlayStation 4 PSN:profiteertr

2039 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:52:15 

Arkadaşlar öncelikle belirtmek istiyorum benim amacım burada kavga cikarmak tartisma ortami yaratmak degil. Guzel duvar kagidi bulmak zor is ve bende bu resmi cekip shopladim bence guzel oldu ve resim arayan birisinin işine yarayabilecegini düşündüm isteyen herkes kullanabilir ekrana tam sigiyor. Buyrun linki http://db.tt/rnYgDwA9 . Resim hakkina goruslerini belirtirseniz sevinirim ama lutfen icerik hakkinda tartisma cikmasin sadece resim hakkinda olsun simdiden Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Koydum tüm sevinçlerimi önüme,Baktım hepsi Fenerbahçe..
S3 ile alakalı her sorunuz için pm atın yardimci olurum

462 Mesaj
4 Ocak 2013; 19:01:10 

Arkadaşlar telefonum Kenya imei nolu versiyon 4.0.4 ben versiyonu yükselebilir miyim daha Kenya icin son bu versiyon çıkmış telefon böyle kalacak mı? Eğer odin ile yapılabilirse nasıl yapılacağını ve indirmem gereken dosyaların linkini koyabilir misiniz?

Buna gelen 1 yanıtı gör.

61 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:02:51 

Ekleyin benide bu aksam geliyor telefonum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 1 yanıtı gör.

53 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:04:09 

quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

1. sorunun cevabını vereyim. Bende 4.1.1 kullanıyorum.

Kameraya girdiğinde ayarlar/ aşagılara doğru olması gerekiyor. Yönergelerle gps in arasında olmalı

Bu arada telefonu nerden aldınız ? Kameranın ayarlarının ss sini koyma sansınız var mı ?

4.1.1 olup sarsıntı önlemenin olmaması garip geldi

çok aptalım yaa,menüyü kaydırmıyordum sayenizde buldum(aşağılara doğru sözünüzden).Acemilik işte ilk smart telefonum s3 olunca böyle şeyler oluyor herhalde:)
Telefonu kadıköyde turkcell bayisinden aldım.
Tekrar çok teşekkür ederim.

863 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:07:54 

quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

Evet benimki çoklu dilde duruyordu 70 karakter vardı şimdi gsm yaptım 160 oldu fakat Ğ Ş Ç kullanırsan 6-7 karakter düşüyor.Enteresan.
Peki gsm veya çoklu dil ve otomatik var farkları nedir sizce.

çoklu dil dünya genelinde destekleyen biçim japonca ,çince ,rusca felan gibi diğer gsm seçeneğide bulunduğunuz ülke dillerini destekleye format biçimi oluyor.

Gitmek Sadece Bir Eylemdir.Unutmak İse Kocaman Bir Devrim...

34 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:10:26 

galaxy s3 umde "no network detected enable network for best performance " yazisi cikiyor 2 dk da bir bu neden oluyor ?

863 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:12:08 

quote:

Orijinalden alıntı: loveofsebastian

Ekleyin benide bu aksam geliyor telefonum

ekleyen felan yok dostum konu sahipsiz kalmış gibi konu başlığını açan ortalıklarda yok ,
yoksa 1000 üyeyi felan geçmişti.
aslında konuyu ilgili kişileri devredip konu başlığınında güncel tutulması lazım.
yeni çıkacak haber ve gelişmelerden dolayı.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

1984 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:14:05 

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Nasıl bir tavsiye dir böyle ölüm emri resmen.

Kolay gelsin

Neden?

Buna gelen 1 yanıtı gör.

4251 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:18:14 

http://forum.donanimhab...page_1/f_y/key_//tm.htm

2012 nin en iyi akıllı telefonu anketi tekrar yayında. Katılımlarınızı bekliyoruz.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Moto G - Galaxy Note 3 - HTC One M8 - HTC One M9 - Galaxy Note 4 - Xperia Z5 - iPhone 6S Plus - Huawei Mate 8 - HTC 10

863 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:18:50 

quote:

Arkadaşlar kalın arka kapak kullanmayın genede siz bilirsiniz,Buna benzer kapaktan bende aldım fakat telefonun arkasındaki hoporlör çukurda kalıyor ve dolayısıyla teli zemine sırt üstü koydugunuzda ses çıkmıyor ama orjınal haliyle veya çok ince kapak kullanırsanız ses de azalma olmuyor.Ben yaşadım bunu aldıgım kılıfı geri verdim şimdi ince kılıf kullanıyorum sesde normal çıkıyor.

bende kalın arka kapak kullanılmasından yanayım neden derseniz daha önce galaxy s2 kullandım ve tasarım hatası diyorum ben buna kamera camının üstü kılcal çiziklerle doldu aynı hata S3 tede mevcut.
telefonu masaya bıraktığınız zaman kameranın camıyla temas etmesi dolayısyla çizikler oluşuyor kesinlikle slikon kılıf öneririm sonradan canınız sıkılmasın diye.

863 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:22:50 

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

http://forum.donanimhab...page_1/f_y/key_//tm.htm

2012 nin en iyi akıllı telefonu anketi tekrar yayında. Katılımlarınızı bekliyoruz.

dostum listede LG OPTİMUS G neden yok ben S3 kullanıyorum ama listede optimus g olsaydı kesinlikle ona oyumu kullanırdım.
istatistikler ve sonuçlar zaten optimus g yi gösteriyor en iyi akıllı telefon olarak.
eklerseniz listeye bende oy kullanmak isterim tabikide.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

4251 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:24:10 

quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

dostum listede LG OPTİMUS G neden yok ben S3 kullanıyorum ama listede optimus g olsaydı kesinlikle ona oyumu kullanırdım.
istatistikler ve sonuçlar zaten optimus g yi gösteriyor en iyi akıllı telefon olarak.
eklerseniz listeye bende oy kullanmak isterim tabikide.

Hocam nexus 4 var zaten listede. aynı donanımları kullanıyor. yazılımsal farklılıklar var. bu arada ikinci kez link atmışım kusura bakmayın.

3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Moto G - Galaxy Note 3 - HTC One M8 - HTC One M9 - Galaxy Note 4 - Xperia Z5 - iPhone 6S Plus - Huawei Mate 8 - HTC 10

376 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:25:29 

Arkadaslar gene Cihaziniz modifiye edildi.Kullanilabilir guncelleme yok hatasi aldim.Bundan 3 gun once ayni hatayi tekrar almistim ve reboot yaptigimda hata gecmisti.Fakat simdi denedim ama nafile bir turlu duzelmedi sizce sebebi nedir?Telefona hicbir sekilde root da yapmadim.Hersey yasal.Orjinalligi bozacak hicbir islem olmadi.Yardimlarinizi bekliyorum...

Buna gelen 1 yanıtı gör.

2307 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

kılıf olarak kesinlikle ve kesinlikle spigen marka içi yumuşak silikon dışı bumper kısmı sert plastik olan tercih edilmeli.
orijinali 55 tl ben fake'ini 20 tl'ye aldım, inanılmaz kaliteli malzeme kullanılmış.
20 liralıklar içinde fiyat/perf en iyisi diyebiirim.
daha önce kullandığım flip cover la 1 kere düştü ekran kırıldı
bunda düştü ve bir şey olmadı, bir şey olacağa da benzemiyor.
şık ve çok koruyucu

Neo hybrid ten bahsediyorsunuz sanırım. Acaba kenarında ki plastik çıkarılıp ta kullanılabiliyor mu?

808 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:29:08 

quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

Hangi müzik çalar programını kullanıyorsunuz

Ben telefonun orjinal müzik programını kullanıyorum.Bluetooth ile attığım resimlerimden bir tanesi her seferinde kapak resmi oldu.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

I just Want my Life To be an Adventure

1984 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:44:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

Ben telefonun orjinal müzik programını kullanıyorum.Bluetooth ile attığım resimlerimden bir tanesi her seferinde kapak resmi oldu.

Bende de bazen eynısı oluyordu galerideki bi resim kendi kendine kapak resmi olmuş resmi sildim gene düzelmedi. sonunda anladım müzik dosyalarımın olduğu klasörde de aynı resim mevcuttu sildim düzeldi. Belki sizde de aynısı olmuştur

Buna gelen 2 yanıtı gör.

646 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:59:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ImaginePerest

bu nasıl http://urun.gittigidiyo...m-kilif-3-film-68178358

evet benimkide bundan,eger bundan alırsanız hiç kılıf yokmuş gibi orj.haliyle görünüyor.O bahsettiğim ses kaybıda olmuyor.Tek kötü yanı tel düşerse korumaz sadece çizikler için birebir.
Zaten telefon düşünce dağılmasın kırılmasın diyorsan komple gömülü kılıf alman gerek gerisi hikaye öyle kılıf aldıgın zamanda bu güzelliği saklamış oluyorsun.Ben 4 aydır bunu kullanıyorum gayet memmunum.Tavsiye ederim fiyatta uygun hatta jelatinde veriyor yanlış anlamadıysam.
Benim tel titanium gri dolayısıyla gri olanı aldım sağ baştan ikinci olanı ama mavide güzel duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi italiano ismail -- 4 Ocak 2013; 21:03:39 >

3326 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:02:47 

4.1.2 gellllllllllllllllllllll
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Üsküdar Üniversitesi
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

5172 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:06:10 

quote:

Neden?

Daha T999 un ne olduğunu bilmiyorsunuz ama tehlikeli tavsiyelerde bulunmaktan çekinmiyor sunuz.

T999 da çift çekirdekli Qualcomm işlemci ve 2GB RAM vardır. Yanlış yazılım yüklemeye çalıştığı için telefonu brick olan o kadar insanın yanına ekleyeceksiniz arkadaşı. Cahil cesareti bu olsa gerek.

Kolay gelsin

646 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:08:41 

quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

ekleyen felan yok dostum konu sahipsiz kalmış gibi konu başlığını açan ortalıklarda yok ,
yoksa 1000 üyeyi felan geçmişti.
aslında konuyu ilgili kişileri devredip konu başlığınında güncel tutulması lazım.
yeni çıkacak haber ve gelişmelerden dolayı.

Hey dostum insanları hayal kırıklıgına uğratmıyalım,sahipsisiz demiyelim,kurucu terketti demiyelim.
Her gelene tamam ekledik diye hepimiz mesaj yazalım yogun ilgiyle karşılansın.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

5172 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:09:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

4.1.2 gellllllllllllllllllllll

Bu kaçıncı aynı mesaj, forumu kirletmeyi bırakın artık.

Kolay gelsin

Buna gelen 1 yanıtı gör.

34 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:12:34 

galaxy s3 umun ekraninda 2 dk bir "no network detected enable network for best performance " yazisi cikiyor sorun nedir ?

Buna gelen 2 yanıtı gör.

34 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:13:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Afterdarq

Hdmi üzerinden dvi için aparat var ama vga için bir dönüştürücü var mı bilmiyorum ... Varsa tabi önce mhl alman lazım .

Male hdmi to male vga varmış 24 usd amazonda ülkemizde de vardır büyük ihtimalle...

teşekkür ederim sağ olun.

646 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:13:40 

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Bu kaçıncı aynı mesaj, forumu kirletmeyi bırakın artık.

Kolay gelsin

Yeni rom cıkana kadar ortalık duruldu,durgun gececek bırakın insanlar eğlensin hareket getirsinler birazda şaka yapsınlar.
Utku sende sabırsız bir şekilde bekliyorsun acele etme ya gelir elbet gerçi bende bekliyorum ya neyse.
Bu arada hala 4.1.1 romunu kullanıyorsan almanya veya ingiltere 4.1.2 romu kur turkiye romu nezaman gelirse üstüne kurarabilirsin.Yani sadece bi fikir.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

646 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:16:20 

quote:

Orijinalden alıntı: hakkumut

galaxy s3 umun ekraninda 2 dk bir "no network detected enable network for best performance " yazisi cikiyor sorun nedir ?

Anlamadım hiç bir ağ etkinleştirilmedi gibi bir şey diyor internete giremiyormusun.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

3326 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:17:15 

quote:

Yeni rom cıkana kadar ortalık duruldu,durgun gececek bırakın insanlar eğlensin hareket getirsinler birazda şaka yapsınlar.
Utku sende sabırsız bir şekilde bekliyorsun acele etme ya gelir elbet gerçi bende bekliyorum ya neyse.
Bu arada hala 4.1.1 romunu kullanıyorsan almanya veya ingiltere 4.1.2 romu kur turkiye romu nezaman gelirse üstüne kurarabilirsin.Yani sadece bi fikir.

İtaliano ismail anlayışın için saol forumda o kadar boş mesajlar varki kimsenin kalbini kırmadım kimseyle didişmedim altı üstü 4.1.2 sabırsızlıkla beklediğimi dile getirdim bunca sayfada o kadar yazı var benim bu küçük yazım arkadaşın gözüne batmış
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Üsküdar Üniversitesi
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

808 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:22:09 

quote:

Bende de bazen eynısı oluyordu galerideki bi resim kendi kendine kapak resmi olmuş resmi sildim gene düzelmedi. sonunda anladım müzik dosyalarımın olduğu klasörde de aynı resim mevcuttu sildim düzeldi. Belki sizde de aynısı olmuştur

teşekkür ederim güzel yol gösterdiniz resimlere ayrı bir klasör açıp attım,müzik dosyalarını da ayrı olarak klasöre attım ve Samsung'un kendine özgü sarı bir resmi geldi ve benim resmim gitti sağolun.

I just Want my Life To be an Adventure

646 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:33:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

İtaliano ismail anlayışın için saol forumda o kadar boş mesajlar varki kimsenin kalbini kırmadım kimseyle didişmedim altı üstü 4.1.2 sabırsızlıkla beklediğimi dile getirdim bunca sayfada o kadar yazı var benim bu küçük yazım arkadaşın gözüne batmış

Takma böyle şeyleri arada şakalarda yapılacak,eleştirilerde olacak.
Yeri geldiğinde tartışmada oluyor,gerginliklerde oluyor ama neolursa olsun gerçek amaç yardımlaşmak.

462 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:39:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Norvexses

Arkadaşlar telefonum Kenya imei nolu versiyon 4.0.4 ben versiyonu yükselebilir miyim daha Kenya icin son bu versiyon çıkmış telefon böyle kalacak mı? Eğer odin ile yapılabilirse nasıl yapılacağını ve indirmem gereken dosyaların linkini koyabilir misiniz?

Yardım edecek kimse yok mu?

Buna gelen 2 yanıtı gör.

1239 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:42:58 

quote:

Malesef hala ayni bende

1239 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:45:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Norvexses

Yardım edecek kimse yok mu?

Google da s3 4.1.2 xxx (hangi ulkeninkini istersen onu yaz) rom diye arattir indir. Odin ile yukleme diye tekrar arattir googleda karsina cikacaktir.

863 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:46:28 

quote:

Hey dostum insanları hayal kırıklıgına uğratmıyalım,sahipsisiz demiyelim,kurucu terketti demiyelim.
Her gelene tamam ekledik diye hepimiz mesaj yazalım yogun ilgiyle karşılansın.

inaşallah maşallah diyelim dostum
ben genede konuyla ilgilenecek birisinden yanayım devredilmesi için konu başlığının

376 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:55:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ßadßoy31

Arkadaslar gene Cihaziniz modifiye edildi.Kullanilabilir guncelleme yok hatasi aldim.Bundan 3 gun once ayni hatayi tekrar almistim ve reboot yaptigimda hata gecmisti.Fakat simdi denedim ama nafile bir turlu duzelmedi sizce sebebi nedir?Telefona hicbir sekilde root da yapmadim.Hersey yasal.Orjinalligi bozacak hicbir islem olmadi.Yardimlarinizi bekliyorum...

Su lanet olasi sorundan bir turlu kurtulamadim

246 Mesaj
4 Ocak 2013; 22:18:45 

arkadaşlar ebay dan 2 adet momax kılıf ve samsung 32gb class10 hafıza kartı aldım. kılıflar 10 günde, hafıza kartı ise 25 günde elime ulaştı. bilgilendirmek için linki aşağıya ekliyorum.

MOMAX KILIF (renk seçenekleri mevcut)

hafıza kartının linkini bulamadım ama 40 TL na aldım.

1109 Mesaj
4 Ocak 2013; 22:24:23 

Selamlar,
Arkadaşlar telefonumda radyoyu açıyorum sonrada kilitleyip cebime atıyorum birkaç dakika sonra radyo kendiliğinden kapanıyor siniri oluyorum.
Hangi ayarı değiştirmem gerekiyor?

2125 Mesaj
4 Ocak 2013; 22:28:14 

Arkadaşlar Tr DLJ1 4.1.1 romu en stabilleri aralarında bence onu kurun

48 Mesaj
4 Ocak 2013; 23:00:07 

arkadaşlar benide eklerseniz sevinirim kulübe teşekkürler

ACER ASPİRE V3-571G

Intel® Core™ i7,2.4 GHz,8 GB DDR3,1 TB,NVIDIA GT640M 2 GB

SAMSUNG GALAXY S III

460 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
vertigo.
4 Ocak 2013; 23:10:01 

arkadaşlar beni de eklerseniz sevinirim.. Motorola Defy'den S3 e terfi ettik bakalım. Yalnız en çok korktuğum şey elimden düşürmek zira elim biraz küçük olduğundan zor zaptediyorum:) iyi ki note 2 almamışım
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Seat Leon 04 Signo Plus

2705 Mesaj
4 Ocak 2013; 23:18:07 

quote:

Orijinalden alıntı: vertigo.

arkadaşlar beni de eklerseniz sevinirim.. Motorola Defy'den S3 e terfi ettik bakalım. Yalnız en çok korktuğum şey elimden düşürmek zira elim biraz küçük olduğundan zor zaptediyorum:) iyi ki note 2 almamışım

Aman dikkat hocam 500 lira masraf çıkartıyorlar ekran giderse.Hemen bir kılıf al .Bende bir kaç kere yere fena düşürrüm kılıf takılıydı çok şükür
Buna gelen 1 yanıtı gör.

460 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
vertigo.
4 Ocak 2013; 23:21:29 

quote:

Orijinalden alıntı: qökalp58

Aman dikkat hocam 500 lira masraf çıkartıyorlar ekran giderse.Hemen bir kılıf al .Bende bir kaç kere yere fena düşürrüm kılıf takılıydı çok şükür

kılıf alacağım ama hangisini seçsem bilemedim. gorilla glass olması sadece çizilmemesine etki ediyor galiba 30 cm den bile düşse kırılıyormuş çok ilginç yahu
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Seat Leon 04 Signo Plus

2705 Mesaj
4 Ocak 2013; 23:31:46 

quote:

Orijinalden alıntı: vertigo.

kılıf alacağım ama hangisini seçsem bilemedim. gorilla glass olması sadece çizilmemesine etki ediyor galiba 30 cm den bile düşse kırılıyormuş çok ilginç yahu

-Telefon o kadar dayanıksız değil hocam youtube dan ''s3 drop test'' yazıp sağlamlık testlerini izle
-İdare etmek için uyduruk bir kılıf al bence
-Telefon ekranı çizilmez değil burda ekranı çizilip paylaşan arkadaşlar oluyor.Sadece çizilmeye karşı diğer telefon ekranlarına göre çok çok dayanıklı.

275 Mesaj
4 Ocak 2013; 23:51:18 

Yarın akşam itibarı ile aranıza katılıyorum. 1.5 yıllık iPhone 4mü satıyorum. Halen de satışta bu arada 850tl Turkcell cihazı. Aynı paraya telpa s3 alıyorum arkadaşımın abisinden. Cihaz sadece 5aylık hatta ben almıştım Antalya'dan :) sözü uzatmayım bi sorum olacak görseli ve performansı en iyi android sürüm hangisi. Apple fan boy değilim ama iPhone a çok alıştım zor olur mu? Daha iyi ya da kötü gibi değil sadece zor olur mu?
Teşekkür ederim

Buna gelen 1 yanıtı gör.