Şimdi Ara

MİCHELİN lastik birdaha asla...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
24.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aluminyum alaşım jantımın yamulması yerine lastiğin yarılmasını tercih ederim.

Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bal974 -- 27 Mayıs 2012; 23:16:50 >
  • yağmurklu köstebek gibi yolda 130 yapıyorsunuz lastik yarılıyor hayır birde arkadaki arabalarında lastikleri yarılmış , patlamış falan onlarınkini demi baktınız michelin diye
    kaç bin km'dir michelin kullanıyorum sayısız kere sac jantı eğilecek şekilde çukura düştüm ne balon var ne yarılma.
    birşeyden anlamıyorsanız saçmalamayın.
  • yağmurklu köstebek gibi yolda 130 yapıyorsunuz lastik yarılıyor hayır birde arkadaki arabalarında lastikleri yarılmış , patlamış falan onlarınkini demi baktınız michelin diye
    kaç bin km'dir michelin kullanıyorum sayısız kere sac jantı eğilecek şekilde çukura düştüm ne balon var ne yarılma.
    birşeyden anlamıyorsanız saçmalamayın.
  • Bir de lastiğe sormak lazım bir daha senin sürdüğün aracın lastiği olmak ister mi?
  • Geçmiş olsun, lastiklerin ve jantların hasar gördüğü çukura girin Michelini suçlayın, çok tuhaf
  • Erzurum-Artvin arasında, gece, köstebek yuvası gibi bir karayolda üstüne yağmur yağıp görüş iyice azalmışken 130la gidip çukura girip lastik yarılınca lastiğe suç atıyorsunuz. arkadan gelenlere sordunuz mu sizde 130 la gidiyormuydunuz diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

lastiğin suçu yok bence

suçlu olan karayolları michelin lastik kovucuk oranı en yüksek olan ve en yumuşak lastik onun için yarılma ve balon yapma oranı en yüksek lastik

ben 55.000 km yol yaptım taş gibi hiç bir sorun yaşamadım

Energy Saver var arabanın üstünde tek sorun yağış havalarda fren mesafesi çok kötü araba durmuyor

Hocam kovucuk nedir yahu?Kauçuk demek istediniz sanırım.

• Geçmiş olsun, benim arabada sekiz yıl aynı Michelin'i kullandık bana mısın demedi. Geçen hafta yeni lastik aldık fiyatları uygun olsaydı yine Michelin alırdım.
  • Michelin yumuşak lastik yapar, genelde şikayetleri yanaklarıdır.

Adamlar nerden bilsin Türkiyede araçların yollarda değil engelli parkurda gittiğini?
  • Sen 130 ile yagmurlu ve kostebek gibi yolda git sonra da vay efendim lastigim patladi michellin tu kaka de.oldu suyundan da koyalim bari.o yollara lastik ne etsin ? Zaten bizim insaniniz sucu kendinde aramaz hep karsiya suc atarlar.sen bilmiyor musun o yolda o sekilde suratli gidilmeyecegini ? He diyeceksin ki onlarin niye patlamadi.bir suru etken vardir saymakla biitmez.yuk , hiz , lastiklerin hava durumu , senelik durumu vsvs Sadece direksiyon basina gecmekle olmuyor bu isler.su yazini michellin e mail atta gor sana nereleriyle guluyorlar.michellin patates tarlasi yola gelmez hele o hizda hic gelmez.bilmeden arastirmadan almissiniz ya da degistirmemissiniz sonra gelmis laf ediyorsunuz lastige.sen dua et de arkadaki araclar gibi jantin yamulmamis.jant yamulmasindansa lastik yarilsin tercihimdir.

2005 ten beri toyo yaris aracimizda energy saver modeli , 2008 den beri c4 aracimizda primacy hp modelini kullaniyoruz.1 kere yaris teki lastik patladi o da park ederken babam insaat demiri girmis lastige.onun disinda cok cukura girdim (tabi cok hizli degil) bir kere bile balon yapmadi , patlamadi lastik.michellin en kaliteli lastiktir , sadece bozuk yolda yuksek hizla gitmeye tahammul edemez.sorun tamamen sizde

Iyi gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 28 Mayıs 2012; 9:50:37 >

• Arabayı geçtim lastikte bari dedelerimize katil diyen Fransa'nın malını kullanmayın. Su değil ilaç değil bir çok alternatifi var. Neden hala ısrar ediyorsunuz. Bizimle dalga geçen bu ülkenin vatandaşlarının zengin etmek hoşunuza mı gidiyor. Biz adamlara para akıttıkça onlar bizi aşağılıyor. Bir bir bütün şirketlerimizi ele geçirmişler ve Ermenistan da doğru dürüst bir tane şirketleri yok hala Ermenistan dan yana tavır sergiliyorlar. İnsan utanır ya bu milletten kazandığın parayı hiç bir milletden kazanmıyorsun yinede bu milletin atalarına katil demekten çekinmiyorsun. Kalleş Fransa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 28 Mayıs 2012; 17:24:10 >
  • Primacy 3 serisi kullanıyorum ve çok memnunum.. sessizliği ve ıslak zemin performansı kesinlikle iyi
    ( normal trafik kurallarına bağlı sürüşler için konuşuyorum )..

Düzenleme; harf hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BordoVeBeyaz -- 15 Ağustos 2017; 23:28:30 >
  • Bridgestone tavsiye edenler, neden tavsiye ediyorsunuz, odun gibi sert olduğu için mi, yoksa aşırı sesli bir lastik olduğu için mi? Energy saver michelin'in en kötü lastiğidir. Sadece yağmurlu havada değil, yazın öğlen sıcağında da çok kötüdür. Çok sıcak ve çok soğuğa gelmiyor. Energy saver plus ise çok daha iyi. Genelde fiyatlara bakınca goodyear efficientgrip performance lastiklerini görüyorum. Hem sonuçları iyi, hem de uygun fiyatlı. Sonunda FI eki var ne anlama geliyor çözemedim.
  • selamlar cumartesi günü 0 km aldıgım c-4 ile hanımın memleketine gidelim dedik neyse erzurum artvin karayolu gece saat 22.00 civarı erzurumdan çıkalı 20 km olmuş hafif yagmurlu bir hava ve köstebek yuvası bir karayolu derken hız 130 km civarı ve öyle bir çukura girdimki korkunç bir gürültü, arabayı zar zor topladım ve sağa kendimi zor attım. Neyse dedim allahtan durabildim indim lastiğe baktım lastik patlak havada soguk ve karanlık derken korkunç bir ses daha sonra birtane daha ne oluyor demeden benimle beraber 5 arabanında lastikleri patladı. aracından inen saga sola bakıyor ben çukurun oraya gidip aracımdaki üçgen şeridi koydum millet çukura girmesin lastikleri patlamasın diye derken aracın lastiğine baktım yanaktan yarılmış. bunada şükür dedim lastiği değiştirdim, diğer araçların yanına gittim yardım için onlarda yeni araçlardı lastiklerini inceledim sadece jantlar yamulmuş ve muhtemelen hava kaçırdıgı için lastikler inmişti çünki o lastiklerde benim lastik gibi parçalanma yoktu..
    Bundan sonra michelinmi... ? yok ben almayayım...

Herkese kazasız belasız sürüşler ayrıca lütfen hız yapmayalım ben birdaha tövbe ettim..Allah korusun...

• lastiğin suçu yok bence

suçlu olan karayolları michelin lastik kovucuk oranı en yüksek olan ve en yumuşak lastik onun için yarılma ve balon yapma oranı en yüksek lastik

ben 55.000 km yol yaptım taş gibi hiç bir sorun yaşamadım

Energy Saver var arabanın üstünde tek sorun yağış havalarda fren mesafesi çok kötü araba durmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 27 Mayıs 2012; 23:21:52 >
  • Bende bir daha Michelin almayı düşünmüyorum araçta şu an Energy Saver var muhtemelen yakıtı düşürmek için sürtünmesi azaltılmış ve frenlerde,yağmurlu havalarda güven vermiyor en ufak bu mucurda savuruyor
  • geçmiş olsun. ALLAH korumuş siz tecrübeli bi şoför olarak arabayı toplayabilmissiniz ya sizin yerinizde olan soför tecrübesi az olan biri olsaydı sonucu düşünmek bile ürkütücü. şehirler arası yolların bile köstebek deligi gibi oldugunu duyduktan sonra şehir içi yolların çukurlarla dolu olmasına şaşırmamak gerek michelin firmasına gidin(lastiklerinizi aldıgınız yere) ve durumu anlatın lastigi büyük ihtimal incelemeye yollarlar sonuca göre para iadesi alabilirsiniz
  • bridgestone dan şaşma
  • jant yamulmadıgı için patlamış da olabilir
  • Bizim yollarımızda michelin balon yapıyor. Lassa ve bridgestone tercih edilebilir.
  • geçmiş olsun.neyseki hakimiyeti sağlayabilmişsiniz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.