DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
GMAİL ADRESİM İŞE NASIL MSN E GIRERIM
8
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> GMAİL ADRESİM İŞE NASIL MSN E GIRERIM
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      180 Mesaj
      01 Mart 2006 06:28:20
      BASLIKDAN ANLASILDIGI GIBI LUTFEN YARDIM MSN MESSENGER A GMAİŞ ADRESİMLE NASIL GIRERIM BIR ARKADAS YARDIMCI OLURSA COK MENMUN OLURUM.BU KONUYU BAYA KISI MERAK EDIYOR

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Mart 2006 11:12:28
      Nası Yanı Yaf.. ßen Normal GIrıyorum Gmail İle

Merhaba Yazsam Yeter Sanırım ?
    • Teğmen
      180 Mesaj
      01 Mart 2006 11:25:54
      murat kardes ben mesela fenerbahceli@gmail.com yazıyorum ama kabul etmıyor msn messenger neden ?

• Yarbay
      2143 Mesaj
      01 Mart 2006 11:27:11
      normade girersin ama doğrulama ekranı çıkar sende dorula dersin,doğrula dedikten sonra normal girmeye başlarsın benim bildiğim öle

• Teğmen
      180 Mesaj
      01 Mart 2006 11:31:26
      GİRDİĞİNİZ OTURUM ACMA ADI VAR OLMADIGINDAN VEYA PAROLANIZ YANLIS OLDUGUNDAN MSN MESSENGER OTURUMUNUZU ACAMADI GIBI BANA UYARI VERIYOR OYSAKI BEN GMAİL SAYFAMA GIDIYORUM KULLANICI ADIMI GIRIYORUM PAROLAMI GIRIYORUM HESABIMIN ICINDEYIM AMA MSN DE OTURUM ACAMIYORUM SANIRIM AYARLARI VARDIR AMA BEN GIREMIYORUM VE ILGINC BIR KONUDA BENIM ARKADASIM MYNET KULLANICI ADI ILE MSN E GIRIYOR BEN MYNET KULLANICI ADIMLA GIREMIYORUM ACABA NEDEN ?

• Yüzbaşı
      804 Mesaj
      01 Mart 2006 11:39:52

• Yüzbaşı
      335 Mesaj
      01 Mart 2006 11:40:06
      @msn.com @hotmail.com dışında farklı e-posta adresleriyle MSN Messenger kullanmak istiyorsanız ilk önce www.passport.net adresinden kayıt yapmanız gerekiyor

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Mart 2006 11:58:56

quote:

Orjinalden alıntı: gala76

murat kardes ben mesela fenerbahceli@gmail.com yazıyorum ama kabul etmıyor msn messenger neden ?

ßılmıyorum Kı Neden ßen Dırek Yazdım Sıfremı Falan Maılımı Cart Curt GIrdım

Merhaba Yazsam Yeter Sanırım ?
    • Emekli Yönetici
      1787 Mesaj
      01 Mart 2006 15:18:16
      quote:

Orjinalden alıntı: Menalfa

https://accountservices...=9&cbid=956&sl=1&lc=1055

Bu linkten, "Evet" seçeneğini kullanarak devam et ve bilgilerini gir.Msn adresini onaylamak amacıyla gmail adresine aktivasyon maili gönderiyorlar.Gelen maildeki linke tıkladıktan sonra rahat bir şekilde msn olarak kullanabilirsin.

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
      Mustafa Kemal Atatürk

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> GMAİL ADRESİM İŞE NASIL MSN E GIRERIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.