Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (421. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
52
Favori
370.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler hocam denemiştim olmadı sanırım ps4ten kaldırmışlar türkçeyi böyle okudum bi kaç yerde saol ilgin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    rica ederim, oyunun forum sitesine de yazın, belki yaptıklarının hata olduğunu zorda olsa görürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: NINE

thrustmaster joystick var, tanımlı joystickler arasındaki benimkisi yok sanırım nasıl güzel oynayabilirim bununla.

merak etme. tanımlı olanlarda pek güzel çalışmıyor. en güzeli kendin kontrol kurulumu yaparak kullanman. kontrol seçeneklerinde var böyle bir ayar.
    ancak oyunun üç zorluk derecesi var. basit savaşlar gerçekçi savaşlar ve tamamıyla gerçekçi(simülatör savaşları)
    simülatörün haricinde joystick hiç kullanışlı değil. mouse her açıdan üstün. ama ben simülasyon oynuyacam diyorsan joystick tek başına yeterli değil. etrafına bakmak için free track yada benzeri bir sistem edinmen şart

• mumak M kullanıcısına yanıt
    Oyundan pek tat alamayıp oyunu bıraktım zaten :) Teşekkür Ederim bilgiler için
  • beyler son zamanlarda gümüş aslan sıkıntısı çekiyorum gözümün önünde param azaldı bunu başka yaşayan var mı??
  • oyundaki başarılardan gelen gümüş aslan azaldı zaten, bir iki yeri daha kısmış olabilirler.
  • şu an tier 4 de 4 araştırılmış ancak satın alınamamış tank var ve sırf aslan olmayışından level 5 araştıramnıyprum.Oyun rank 5 i araştırmam için öncekirank tankları almamı istiyor.VE yine bir tank alacaksan önce git öncekini al diyor.Kullanmasan bile almak zorundasın.Yani..oyun para istiyor..Bu oyun freeto play falan değil..hesap + araç premium olursa oyun biraz bişeler veriyor onun dışında zorrr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 18 Şubat 2016; 20:22:59 >
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Şu araştırma olayı, bu oyunun en saçma tarafı. Bu güzel oyunu rezil ediyor.
  • 2yıllık wot macersının ardından bu oyuna başladım. wottan iyi gibi geldi gözüme. Şu anda en yüksek Stug III F ve T50 var garajda. Oyundan şikayetçi olanlar neden oluyor anlamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Survival

2yıllık wot macersının ardından bu oyuna başladım. wottan iyi gibi geldi gözüme. Şu anda en yüksek Stug III F ve T50 var garajda. Oyundan şikayetçi olanlar neden oluyor anlamadım?

wottan güzel olsada araştırma olayı ve kafana göre sadece bir ağaçtan ilerleyememek sıkıntı, adam sadece heavy oynamak istese bile diğerlerini de açmak zorunda.
    onun dışında oyun parasını gelirlerini düşürdüler eskisi gibi para birikmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

quote:

2yıllık wot macersının ardından bu oyuna başladım. wottan iyi gibi geldi gözüme. Şu anda en yüksek Stug III F ve T50 var garajda. Oyundan şikayetçi olanlar neden oluyor anlamadım?

wottan güzel olsada araştırma olayı ve kafana göre sadece bir ağaçtan ilerleyememek sıkıntı, adam sadece heavy oynamak istese bile diğerlerini de açmak zorunda.

Ve hocam arkadaşlar haklı çıktı rus tankları wottaki gibi ölümsüz çıktı.

• quote:

quote:

quote:

oyunun forumunda başlık bile açtılar bununla ilgili ama hala laf çeviriyorlar. uçak-tank olsun abartılı bir kayırmacılık var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

oyunun forumunda başlık bile açtılar bununla ilgili ama hala laf çeviriyorlar. uçak-tank olsun abartılı bir kayırmacılık var.

Hocam gerçekçi ve sim modunda nasıl nişan alıyoruz acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam gerçekçi ve sim modunda nasıl nişan alıyoruz acaba?

o modda fazla oynamadım, kafama göre arada giriyorum oyuna o modları için takım bulman lazım adamlar grup halinde planlı ve iletişimli oynuyorlar. nişan konusunda nişancı görünümünde ilk makinalıyla biraz mermi sıkıp denem yapma ve ilk mermi genelde deneme atışı gibi oluyor.

• beyler oyundaki gümüş aslan olayında bi sıkıntı var 3bin küsür kazandım olarak gösteriyor ama hesapta 200 kadarlık bir artış var %10 bonusa rağmen bu bonuslar mı para emiyor anlamadım almadanda oyuna geçilmiyor esc bassan bile bi tane kakalıyo adama
  • Facebook Uzmanlık Testi etkinliğinde 10 sorudan 7'sine doğru cevap vererek 500k gümüş aslan + 2 çıkartma + 2. aşama için kod kazanabilirsiniz. Soruların cevaplarına ise bu linkten bakabilirsiniz. 2. aşama sonunda hediye uçak veriyor.
  • bende fsp düşmesi var 1 aydan beri anlamadım en düşüge getiriyorum ortaya getiriyorum hep ani görüntüler kesik kesik geliyor amd 6300 8 gb rem ati 7750 2 gb ekran kart var
  • Ingilizce nasil yapcaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona free eagles yukleyin gelen koda fdjcx yazin giris yapin sonra kodlari sizde paylasin az kazandiriyor altini ama olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kötü_ben kullanıcısına yanıt
    Bu etkinlik 2 hafta önce geçerliydi.
  • 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.