DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
kitapyurdu
23
Cevap
0
Favori
8.286
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      07 Mayıs 2012 20:22:45
      arkadaşlar kitapyurdundan kitap almak istiyorum amam kredi kartı kullanmadığım için kapıda ödeme ile almak istiyorum böyle bir imkanım var mı?

• Yüzbaşı
      766 Mesaj
      07 Mayıs 2012 21:53:13
      quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

arkadaşlar kitapyurdundan kitap almak istiyorum amam kredi kartı kullanmadığım için kapıda ödeme ile almak istiyorum böyle bir imkanım var mı?

kitapyurdunda kapıda ödeme yok

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Mayıs 2012 21:59:55
      quote:

Orijinalden alıntı: alwer

Alıntıları Göster

kitapyurdunda kapıda ödeme yok

hocam peki kapıda ödeme olan bir site tavsiye edebilir misin?

• Yüzbaşı
      531 Mesaj
      07 Mayıs 2012 22:44:37
      quote:

Alıntıları Göster

hocam peki kapıda ödeme olan bir site tavsiye edebilir misin?

Banka hesabınız vardır mutlaka.
      banka hesaplarında sanalkart oluşturulabiliyor isterseniz bu yöntemi bir deneyin.
      Yalnız dikkatli olun banka işşlemlerinde sürekli ekran klavyesini kullanmaya özen gösterin bilgisayarınızın güvenliğinden şüpheniz varsa

07 Mayıs 2012 22:48:21
      quote:

Orijinalden alıntı: ayanozer

Alıntıları Göster

Banka hesabınız vardır mutlaka.
      banka hesaplarında sanalkart oluşturulabiliyor isterseniz bu yöntemi bir deneyin.
      Yalnız dikkatli olun banka işşlemlerinde sürekli ekran klavyesini kullanmaya özen gösterin bilgisayarınızın güvenliğinden şüpheniz varsa

hocam ilknokta adlı bir site buldum çoğu kişi güzel bir site olduğunu belirtiyor acaba nasıl bir sete tavsiye eder misiniz? birde hocam banka hesabım falan o işlere hiç girmem ürünümü alır parasını kapıda öderim işim biter

• Yüzbaşı
      766 Mesaj
      07 Mayıs 2012 22:59:21
      quote:

Alıntıları Göster

hocam ilknokta adlı bir site buldum çoğu kişi güzel bir site olduğunu belirtiyor acaba nasıl bir sete tavsiye eder misiniz? birde hocam banka hesabım falan o işlere hiç girmem ürünümü alır parasını kapıda öderim işim biter

ilknokta iyidir.

• Yüzbaşı
      531 Mesaj
      07 Mayıs 2012 23:00:29
      quote:

Alıntıları Göster

Maaş hesabınız falan vardır diye bu tavsiyede bulundum. Aslında en iyisini yapıyorsunuz.
      Ben kitapyurdu dışında bi siteden sipariş vermedim bugüne kadar gayet memnunum siteden. Fiyat olarak uygun, hızlı ve güzelce paketleyip temiz ürün gönderiyorlar.

07 Mayıs 2012 23:02:58
      quote:

Orijinalden alıntı: alwer

Alıntıları Göster

ilknokta iyidir.

eyvallah hocam o zaman sipariş vereyim bari teşekkürler ilgin için

• Yüzbaşı
      766 Mesaj
      07 Mayıs 2012 23:05:11
      quote:

Alıntıları Göster

eyvallah hocam o zaman sipariş vereyim bari teşekkürler ilgin için

Rica ederim.

• Yarbay
      3661 Mesaj
      08 Mayıs 2012 17:08:18
      hocam, havale ile de kitapyurdundan faydalanabilirsiniz. bir de kitap alırken dr.com.tr adresine de bakın. hesaplı ve paketlemede gayet iyiler

II. Abdülhamid
      Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."
    • Binbaşı
      1053 Mesaj
      08 Mayıs 2012 17:29:17
      hocam ilknoktadan sipariş verdim 2 sefer kapıda ödüyorum 4TL fazla alıyor kargo. 4+4 8 lira veriyorsunuz kitapların üstüne. 9 mayısa kadar kargo bedava yani yalnızca 4TL kapıda ödemeye vereceksiniz. eğer kitap alacaksanız oradan acele edin derim

• Yarbay
      3661 Mesaj
      08 Mayıs 2012 18:55:13
      quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

hocam ilknoktadan sipariş verdim 2 sefer kapıda ödüyorum 4TL fazla alıyor kargo. 4+4 8 lira veriyorsunuz kitapların üstüne. 9 mayısa kadar kargo bedava yani yalnızca 4TL kapıda ödemeye vereceksiniz. eğer kitap alacaksanız oradan acele edin derim

sanırsam uşaktasınız, istanbul dışı için bile kapıda ödeme seçeneği sunmaları ve 4tl gibi ufak bir farkla yapmaları çok hoş

II. Abdülhamid

• Binbaşı
      1053 Mesaj
      08 Mayıs 2012 19:10:05
      quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

Alıntıları Göster

sanırsam uşaktasınız, istanbul dışı için bile kapıda ödeme seçeneği sunmaları ve 4tl gibi ufak bir farkla yapmaları çok hoş

evet uşaktayım ve 4 TL gerçekten çok cüzi miktar ayrıca fiyatları da oldukça ucuz ilknoktanın. fazladan verdiğiniz 4TL ilk noktadaki ucuzluk sayesinde ortadan kalkıyor

bu arada arkadaşlar kitapyurdunun sadece istanbul içine kapıda ödeme seçeneği olabilir bir araştırın derim istanbul içindekiler. yanlış hatırlıyo olabilirim

• Yarbay
      3661 Mesaj
      08 Mayıs 2012 19:11:32
      kitapyurdunun istanbul içi ödeme imkanı var diye biliyordum ama bu sayfaya yorum yazmadan baktım olduğuna dair bir şey göremedim. kitapyurdu ve dr.com.tr den sonra ilknoktayı da listeme ekliyorum

II. Abdülhamid

• Binbaşı
      1053 Mesaj
      08 Mayıs 2012 19:29:10
      quote:

kitapyurdunun istanbul içi ödeme imkanı var diye biliyordum ama bu sayfaya yorum yazmadan baktım olduğuna dair bir şey göremedim. kitapyurdu ve dr.com.tr den sonra ilknoktayı da listeme ekliyorum

hocam ben de bulamamıştım ödeme seçeneklerinde(yardım kısmında)

ancak kitapları onaylayıp ödeme şeklini seçerken kapıda ödeme seçeneği vardı ama aktif değildi. ben de iletişimden mail attım onlar da sadece istanbul içine var dediler. demekki adresi istanbuldan verirseniz ödeme şekli olarak kapıda ödeme seçeneği de aktif olacak diye düşünüyorum

şahsen şikayetim yok ilknoktadan. sadece yurtiçi kapıda ödeme sunuyor ilk nokta. bizim burdaki yurtiçi de cins bi o sorun.

• Yarbay
      3661 Mesaj
      08 Mayıs 2012 19:36:06
      quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

Alıntıları Göster

hocam ben de bulamamıştım ödeme seçeneklerinde(yardım kısmında)

ancak kitapları onaylayıp ödeme şeklini seçerken kapıda ödeme seçeneği vardı ama aktif değildi. ben de iletişimden mail attım onlar da sadece istanbul içine var dediler. demekki adresi istanbuldan verirseniz ödeme şekli olarak kapıda ödeme seçeneği de aktif olacak diye düşünüyorum

şahsen şikayetim yok ilknoktadan. sadece yurtiçi kapıda ödeme sunuyor ilk nokta. bizim burdaki yurtiçi de cins bi o sorun.

hmm, anladım. tayin zamanı eşmeyi yazacaktım-çilek zamanı da gelmişken eşmede olmak lazım- istanbul dışına da kapıda ödeme seçeneği sunmaları iyi olmuş. neticede 1 kavanoz bala 5 kavanoz bal yollayanlar, sonra inanılmaz(!) zayıflatıcı ürünler satanlar tvde bas bas bağırıp kapıda ödemeyi de söylüyorlar. açıkçası kitap sitesinden 4tlye bu hizmetin sunulması çok güzel.

II. Abdülhamid

• Binbaşı
      1053 Mesaj
      08 Mayıs 2012 19:42:21
      quote:

Alıntıları Göster

hmm, anladım. tayin zamanı eşmeyi yazacaktım-çilek zamanı da gelmişken eşmede olmak lazım- istanbul dışına da kapıda ödeme seçeneği sunmaları iyi olmuş. neticede 1 kavanoz bala 5 kavanoz bal yollayanlar, sonra inanılmaz(!) zayıflatıcı ürünler satanlar tvde bas bas bağırıp kapıda ödemeyi de söylüyorlar. açıkçası kitap sitesinden 4tlye bu hizmetin sunulması çok güzel.

evet yıllardır kitap okumayan ben o kadar almak istemiştimki yüzükler serisini almayı
      hepsi kredi kartı falan istiyo ben de o tür şeylerden haz etmediğim için ilaç gebi geldi
      zaten fiyatları cidden ucuz ilknoktanın. o verdiğiniz 4TL ile bile kitapyurdundan daha ucuz oldu benim kitaplarda

eşme güzeldir uşak her ne kadar kötü de olsa. yazsanız iyiymiş eşmeyi rahat ederdiniz. bi ara zorunlu hizmet bile sayıldı burası sonra anladılar yanlışlarını düzelttiler

kiraz muhabbeti pek yok bizim eşmede sanırım uşak-sivaslı ilçesinde var kiraz şenlikleri.bizim kilim festivali var.
      memurlar için bence güzel bir yer. buradaki yüksekokula çocuğunu getiren aile baktı çok ucuz burası hemen istanbuldan göçtü buraya 4-5 sene önceydi bu. ama ildeki imkanlar yok tabiki

08 Mayıs 2012 19:48:45
      NT KİTAP TAN TEMİN EDEBİLİRSİN İSTERSEN . KİTAPYURDU NEDEN YAPMIYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM

EDEBİM EL VERMEZ, EDEPSİZLİK EDENE, SUSMAK EN GÜZEL CEVAP EDEBİ ELDEN GİDENE...
    • Yarbay
      3661 Mesaj
      08 Mayıs 2012 19:49:10

evet yıllardır kitap okumayan ben o kadar almak istemiştimki yüzükler serisini almayı
      hepsi kredi kartı falan istiyo ben de o tür şeylerden haz etmediğim için ilaç gebi geldi
      zaten fiyatları cidden ucuz ilknoktanın. o verdiğiniz 4TL ile bile kitapyurdundan daha ucuz oldu benim kitaplarda

eşme güzeldir uşak her ne kadar kötü de olsa. yazsanız iyiymiş eşmeyi rahat ederdiniz. bi ara zorunlu hizmet bile sayıldı burası sonra anladılar yanlışlarını düzelttiler

kiraz muhabbeti pek yok bizim eşmede sanırım uşak-sivaslı ilçesinde var kiraz şenlikleri.bizim kilim festivali var.
      memurlar için bence güzel bir yer. buradaki yüksekokula çocuğunu getiren aile baktı çok ucuz burası hemen istanbuldan göçtü buraya 4-5 sene önceydi bu. ama ildeki imkanlar yok tabiki

evet sivaslıdaydı çilek muhabbeti sanırsam. uşak merkezde dayım var da uşakla alakam izmir - ankara arasında geçtiğim şehirdir şu aşamada.

II. Abdülhamid

• Yarbay
      5503 Mesaj
      08 Mayıs 2012 21:34:55
      quote:

http://www.kitapokusak.com/
      www.acelegelsin.com

08 Mayıs 2012 21:45:29
      quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Alıntıları Göster

http://www.kitapokusak.com/
      www.acelegelsin.com

hocam peki bu siteler güvenilir midir?

• Yarbay
      5503 Mesaj
      08 Mayıs 2012 21:50:26
      quote:

Alıntıları Göster

hocam peki bu siteler güvenilir midir?

Valla hocam ben şikayet görmedim ama biliyorsun netten alışveriş biraz da şanş.Yanlış yönlendirmeyim seni.Ama sanırsam forumda bu sitelerle ilgili konular vardı bi arat istersen.

• Yarbay
      2120 Mesaj
      08 Mayıs 2012 21:57:30

• Yarbay
      3661 Mesaj
      08 Mayıs 2012 22:01:01
      internet kitapçıları da olmasa kitapçılar epey bir giydirip satıyorlar. kitaba göre 5-10 tl daha kârlı internet, genelde.

II. Abdülhamid

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.