Şimdi Ara

HTC One X Kullanıcı Yorumları [Telefonum Geldi] [SS] li [S3 ile Karşılaştırdım Yorumlar İçerde] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
42.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet şimdi farkettim varmış ben 600euro göndereceğim bakalım hangisi uyarsa alsınlar medimark ta beyaz var 32gb ama mavisini göremedm daha pahalı yada daha az piyasada
    http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S-III-marble-white,48353,365283,312293.html bu 32 gb 580euro
    http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S-III-wei%C3%9F-GT-I-9300,48353,365283,290367.html bu da 16 gb 550 euro

mediamarkt da fark az ama diğer yerlerde (mesela amazon gibi) fark baya yüksek, dediğim gibi hangisi nasipse artık

ben de beyaz one x in tasarımına hayran kaldım ama gönlüm nedense s3 e kaydı hep güle güle kullanın

edit: amazon da tam 100$ fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Loney -- 10 Temmuz 2012; 3:24:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Kamerası da iddia edildiği kadar iyi değil. 4S'ten daha iyi kameramız var falan diye beklentileri yükseltti ama 4s her alanda daha iyi. Makrolarda biraz sıkıntı oluyor odaklarken ama diğer her yönden kamerası daha iyi. Yazılımla düzeltirler umarım. Ben de One X düşünüyorum ama pil ve kamera düşündürüyor beni.

aynı firmadan aynı kamerayı almışlar ama iphone daha ıyı bı yazılım kullanmıs samsung bunu duzeltebilir
  • Hocam one x deki son durum nedir güncelleme geldi mi Ve benim en büyük merakım şarj konusu günde 1 saat civarı nnete giriyorum yarım saat te konuşma 3g şebekeyi sadece nette iken kullanıyorum Bu şekilde şarj iki güne yakın gider mi Böyle güçlü bir cihazın bataryasinin bu kadar kötü olacağına inanmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Hocam one x deki son durum nedir güncelleme geldi mi Ve benim en büyük merakım şarj konusu günde 1 saat civarı nnete giriyorum yarım saat te konuşma 3g şebekeyi sadece nette iken kullanıyorum Bu şekilde şarj iki güne yakın gider mi Böyle güçlü bir cihazın bataryasinin bu kadar kötü olacağına inanmak istemiyorum

1.5 gider de 2 yi çıkartamaz.
  • S3 u 1 aydan fazla kullandım simdi öne x kullaniyorum öne x cidden bence çok daha iyi samsung faniydim artık değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

S3 u 1 aydan fazla kullandım simdi öne x kullaniyorum öne x cidden bence çok daha iyi samsung faniydim artık değilim

One x imden bende memnunum,

S3 ün beğenmediğiniz tarafları neler mesela ?
  • arkadaslar merhaba
    bende htc desire hd vardı onu sattım ve sonunda aldım bu telefonu ama soyle bır sıkıntım var
    telefon cok cabuk ısınıp pili hemen bıtıyor. 4 cekırdeklı olduguna ınanmıyorum sankı bazen donup takılmalar oluyor yaptıgım sadece kamerayı kapatmak.
    wıfı ve mobıl ınternet ıkonu bazen en ust kısımda belırmıyor ınternete gırdıgı halde
    ıcıne flv vıdeo atınca mobo player yuklu olmasına ragmen zaten o acıyor telefonun kendı vıdeo oynatıcısı acmıyor. telefonun kendı cektıgı vıdeoyu oynat dediğimde kendı playerı ıle 3 yada 5 sanıye ıcınde uzgunuz vıdeo oynatamıyor dıyor gel kafayı ye vıdeoyu sıl sorun yok

benım desıre hd jet gibiydi yahu bu boıng gıbı

• quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Hocam one x deki son durum nedir güncelleme geldi mi Ve benim en büyük merakım şarj konusu günde 1 saat civarı nnete giriyorum yarım saat te konuşma 3g şebekeyi sadece nette iken kullanıyorum Bu şekilde şarj iki güne yakın gider mi Böyle güçlü bir cihazın bataryasinin bu kadar kötü olacağına inanmak istemiyorum

1.5 gider de 2 yi çıkartamaz.

Teşekkürler cevabınız için hocam o zaman biraz daha beklemekte fa'da var sanırım

• quote:

quote:

S3 u 1 aydan fazla kullandım simdi öne x kullaniyorum öne x cidden bence çok daha iyi samsung faniydim artık değilim

Dostum bir kere her şey hız değil benchmark değil onu öğrendim malzeme ve ekran kalitesi ayni zamanda fotograt kalitesi cok onemli ve bunlarin hepsinde one x cok onde bana gore mesela yaz ayindayiz gunes altinda s3un ekran parlakligi sondayken bile adam gibi gorunmuyor hic bir sey one x de ise autoda cok rahat her sey cok iyi durumda en onemli konu ise bana gore saglamlik s3 daha elimden hic bir yere dusmedi ama ekranda bile cizik vardi one x de ise bugun tasa dustu alet bana misin demedi s3 olsaydi belkide alet paramparca olmustu simdi gelelim en cok hosuma giden olaya tegra zone oyunlari cidden bir harika cok hos efektler filan zaten baska soze gerek yok bunun disinda internet tarayici performansi olarakda 2 telefon arasinda cok bir fark yok ki daha guncelleme yolda o geldikden sonra ara one x lehinde acilabilir ki elimde hala bi s3 var guncelleme gelince karsilastirma yaparim

Not klavye olarakda one x cok onde

• quote:

quote:

quote:

Dostum bir kere her şey hız değil benchmark değil onu öğrendim malzeme ve ekran kalitesi ayni zamanda fotograt kalitesi cok onemli ve bunlarin hepsinde one x cok onde bana gore mesela yaz ayindayiz gunes altinda s3un ekran parlakligi sondayken bile adam gibi gorunmuyor hic bir sey one x de ise autoda cok rahat her sey cok iyi durumda en onemli konu ise bana gore saglamlik s3 daha elimden hic bir yere dusmedi ama ekranda bile cizik vardi one x de ise bugun tasa dustu alet bana misin demedi s3 olsaydi belkide alet paramparca olmustu simdi gelelim en cok hosuma giden olaya tegra zone oyunlari cidden bir harika cok hos efektler filan zaten baska soze gerek yok bunun disinda internet tarayici performansi olarakda 2 telefon arasinda cok bir fark yok ki daha guncelleme yolda o geldikden sonra ara one x lehinde acilabilir ki elimde hala bi s3 var guncelleme gelince karsilastirma yaparim

Not klavye olarakda one x cok onde

Ekran olayı benimde en hoşuma giden etkenlerden pili idareli kullanınca sıkıntılı olmuyor, ayrıca dediğiniz gibi klavyede çok kullanışlı yani ben zaten 10 parmak klavye bildiğim için tuşların yerini ezbere biliyorum telefonu dik tuttuğumda baş parmaklarımla ekrana bakmadan istediğimi yazabiliyorum geneldede yazılar hatasız çıkıyor.

• Arkadaslar mkv video performansini ip4 s ile kiyasliyan varmi, ip4s ile htc onex takas yaptim yarin teslim alicam, ne zaman ios tan androide donsem 3 gun sonra satip yine ios a donuyorum. İnsallah bu sefer memnun kalirim one x ten. Su an icin en cok merak ettigim konu ip4 s ile video izleme fatki, karsilastiran varsa paylassin goruslerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrYeN -- 24 Temmuz 2012; 21:13:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

quote:

quote:

quote:

dropbox s3 dede var 50+ gb veriyor

Ona dikkat etmemişim pardon, ama sonuçta olay dediğim gibi 32 gb lık s3 2.200 tl ye denk geliyor ki kimse almaz bence sonuçta baz model alınıp 64 lük takılınca bomba olucak cihaz.

ben yurt dışı 32lik alıp 64lük takmayı düşünüyorum

Yurtdışı 16 lık da 32 likden 200 tl ucuz

Edit: Alıntıları temizledim.

yurt dışında okadar fark yok kardeşim yanlış bilgi veriyorsun

32gb 580 http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S-III-marble-white,48353,365283,312293.html
    16gb 550 http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S-III-wei%C3%9F-GT-I-9300,48353,365283,290367.html

30 euro yani 70 lira fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: DrYeN

Arkadaslar mkv video performansini ip4 s ile kiyasliyan varmi, ip4s ile htc onex takas yaptim yarin teslim alicam, ne zaman ios tan androide donsem 3 gun sonra satip yine ios a donuyorum. İnsallah bu sefer memnun kalirim one x ten. Su an icin en cok merak ettigim konu ip4 s ile video izleme fatki, karsilastiran varsa paylassin goruslerini

Şuanda mkv ve hd videoları en iyi şekilde oynatabilen telefonlardandı one x , zaten dh nın incelemesindede kuşlarla ilgili bir video vardı her telefonda denedikleri, takılmadan oynatan telefonlardan biridir one x.
  • quote:

32gb 580 http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S-III-marble-white,48353,365283,312293.html
    16gb 550 http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S-III-wei%C3%9F-GT-I-9300,48353,365283,290367.html

Hacı sen niye kendinle çelişiyon ya , artık alıyosan al biz eskitdik bile yeni model bekliyoz.

quote:

okadar fark varmı ya
    evet şimdi farkettim varmış ben 600euro göndereceğim bakalım hangisi uyarsa alsınlar medimark ta beyaz var 32gb ama mavisini göremedm daha pahalı yada daha az piyasada
    http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S-III-marble-white,48353,365283,312293.html bu 32 gb 580euro
    http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S-III-wei%C3%9F-GT-I-9300,48353,365283,290367.html bu da 16 gb 550 euro

mediamarkt da fark az ama diğer yerlerde (mesela amazon gibi) fark baya yüksek, dediğim gibi hangisi nasipse artık

ben de beyaz one x in tasarımına hayran kaldım ama gönlüm nedense s3 e kaydı hep güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MESUT52_34 -- 24 Temmuz 2012; 21:27:22 >

• quote:

quote:

Hacı sen niye kendinle çelişiyon ya , artık alıyosan al biz eskitdik bile yeni model bekliyoz.

quote:

okadar fark varmı ya

Cevaplanan mesajlardam girdim konuya senn mesajida son mesaj sandim cevap attim sonradan farkettim kusura bakma

• quote:

quote:

Arkadaslar mkv video performansini ip4 s ile kiyasliyan varmi, ip4s ile htc onex takas yaptim yarin teslim alicam, ne zaman ios tan androide donsem 3 gun sonra satip yine ios a donuyorum. İnsallah bu sefer memnun kalirim one x ten. Su an icin en cok merak ettigim konu ip4 s ile video izleme fatki, karsilastiran varsa paylassin goruslerini

Şuanda mkv ve hd videoları en iyi şekilde oynatabilen telefonlardandı one x , zaten dh nın incelemesindede kuşlarla ilgili bir video vardı her telefonda denedikleri, takılmadan oynatan telefonlardan biridir one x.

Mesut bey, oto. ekran dönmede 1 saniyelik bir bekleme oluyormu ? Dikkat ettinizmi buna ?Ben bugün çektiğim fotoğraflara bakarken farkettim ama baştada böylemiydi bilemiyorum hoş daha 3 gün oldu alalı ama.

Bugün task killer kurup sildim aynı zamanda juice defender kurdum ve sildim ve sonrasında kapa-aç yapmadım belki ondandır ama sizede sormak istedim.

Birde şunu sormak istiyorum aldığımda 1,26 idi 1,28 ve 1,29 a güncelledim, fakat sonrasında fabrika ayarlarına dönmedim bu gerekli mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MemphisMafia

quote:

quote:

Mesut bey, oto. ekran dönmede 1 saniyelik bir bekleme oluyormu ? Dikkat ettinizmi buna ?Ben bugün çektiğim fotoğraflara bakarken farkettim ama baştada böylemiydi bilemiyorum hoş daha 3 gün oldu alalı ama.

Bugün task killer kurup sildim aynı zamanda juice defender kurdum ve sildim ve sonrasında kapa-aç yapmadım belki ondandır ama sizede sormak istedim.

Birde şunu sormak istiyorum aldığımda 1,26 idi 1,28 ve 1,29 a güncelledim, fakat sonrasında fabrika ayarlarına dönmedim bu gerekli mi acaba ?

1 saniyelik gecikme derken döndürdükten sonra normal bir algılama ve döndürme süresi var ve yaklaşık 1 sn sürüyor oda bence normal benim telefondada 1 sn de dönüyor hatta şimdi kronometre açtım yaklaşık 1 sn de döndüğünü tespit ettim (70-80 salise), her dokunmatik telefon yaklaşık 1 sn de döndürüyor.

Fabrika ayarlarına, ayarları bozmadığınız sürece döndürmeye gerek yok diye düşünüyorum.

• quote:

1 saniyelik gecikme derken döndürdükten sonra normal bir algılama ve döndürme süresi var ve yaklaşık 1 sn sürüyor oda bence normal benim telefondada 1 sn de dönüyor hatta şimdi kronometre açtım yaklaşık 1 sn de döndüğünü tespit ettim (70-80 salise), her dokunmatik telefon yaklaşık 1 sn de döndürüyor.

Fabrika ayarlarına, ayarları bozmadığınız sürece döndürmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim cevabın için.
  • quote:

Ne demek elimizden geldğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  • quote:

quote:

Ne demek elimizden geldğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Peki bu juice defender hakkında ne düşünüyorsun acaba ? Kullanıyormusun ? Varsa bilgin paylaşırmısın ?

Bir arkadaşımda Evo var ısrarla tavsiye ediyor fakat ben kullanmadım.Şarj konusunda pek sıkıntım yok şimdilik.

Bir bilgide ben paylaşayım; bugün Tunein radyo programı ile 1,5 saat radyo dinledim, öncelikle büyük bir keyif olduğunu söylemek isterim, yayın başladığı anda beats audio devreye giriyor, cd kalitesinde pürüzsüz ses ile radyo dinlemek büyük bir keyif.

1,5 saatlik kullanımda 58 Mb veri kullanmış.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.