Şimdi Ara

HTC One X Kullanıcı Yorumları [Telefonum Geldi] [SS] li [S3 ile Karşılaştırdım Yorumlar İçerde] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
42.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

Orijinalden alıntı: coral65

quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

quote:

Orijinalden alıntı: MemphisMafia
    Teşekkür ederim cevabın için.

Ne demek elimizden geldğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Mesut bey merhaba

S3 kullanıyorum ama ilk telefonundan beri htc de kullandım
    En hiç hd kullandım sonra iphone 4s ve s3 aldım her ikisinde kullanıyorum
    Htc ye batarya konusundan kızdığımiçin one x almadım
    Gelgelelim aklımdan cikmiyor meret
    Ne dersiniz tavsiyemiz nedir alayimmi. One x
    Saygılar
    Üslubuma kızmayın

Htc one x al hocam tam senlik bence, yalnız sen ondanda üç günde bikar onu da değiştirmek için kendince bir sürü bahane bulursun gibime geliyor...

Enteresan ve garip bir tavsiye
    İnsanlar kullanmakta oldukları teknolojik ihtiyaclarının artılarını, eksilerini, memnun oldukları veya olmadıkları yönlerini bu formda belirtiyor veya görüş alıyor
    Herkez herhangi bir şeyden memnun olur veya olmaz
    Tavsiye vermekte zorunlu olmadığı gibi
    Herkezin verdiği tavsiyeyede değer verilmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onur668785

teşekkürler hocam saolasın bu arada ben ürünü bi arkadaştan getirttim kutuda gelmedi ama jelatinli geldi cihaz spot cihaz galiba ama kayıtlı 1200 tl ye aldım nasıl fiyat sizce uygunmu :) mağazadan alacaktım arada 750 tl var oda az değil :)

Hocam kayıtlı olduğundan fiyat güzel.
  • merhaba arkadaslar telefon almak ıcın cıhazları takıp edıyoeum her sayfada okumadık forum sayfası kalmadı samsung g3 almak ıstedım ona rekabetcı htx one x buldum yorumları okuyorum s2 de hersey zaten var denılıyor ya ne olur kullanıcı olarak s3 htc x yada glaxys2 kullanıcılarının yorumunu beklıyorum ben ne almalıyım gercekten artık karar vermek degıl telefon almakdan vazgececek duruma geldım vaktım kısıtlı almanyaya gıdecegım 3 gune 3 gun ıcınde tartısalım bunu tesekkurler
  • beyler 1hafta sonra one x alıcam sizce bu ilan nasıl?http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-2-yil-garanti-adiniza-faturali-htc-one-x-sadece-1549tl-97338772/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenxx

merhaba arkadaslar telefon almak ıcın cıhazları takıp edıyoeum her sayfada okumadık forum sayfası kalmadı samsung g3 almak ıstedım ona rekabetcı htx one x buldum yorumları okuyorum s2 de hersey zaten var denılıyor ya ne olur kullanıcı olarak s3 htc x yada glaxys2 kullanıcılarının yorumunu beklıyorum ben ne almalıyım gercekten artık karar vermek degıl telefon almakdan vazgececek duruma geldım vaktım kısıtlı almanyaya gıdecegım 3 gune 3 gun ıcınde tartısalım bunu tesekkurler

Madem yurtdışından alacaksın s2yi ele. Tamam o da her şeyi çalıştırır ama diğerleri daha uzun ömürlü çünkü arada bir sene var. s3 de one x de ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılayacaktır o yüzden bence 2sini yan yana gör hangisi hoşuna giderse onu al. Ben olsam sense arayüzü için bile one x alırdım ki zaten şu an kullanıyorum. Onu kullandıktan sonra başka arayüz çok yavan kalıyor. Ayrıca dizayn olarak çok daha güzel, kasası çok daha sağlam, kamerası daha iyi ve ekranı çok daha iyi. Özellikle açık güneşli havada s3 kullanıcıları ekranı göremediklerinden şikayet ederken one x %50 parlaklıkta bile sorun yaşatmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benımde devamlı ulke degısıklıgım oluyor rusya pıyasasını arastırmam lazım :s
  • Arkadaşlar mayıs 2012 de HTC ONE X (1.800 tl ) cep tlf aldım. ilk başta birkaç sorun çıktı ama sonra yazılım güncellemeleriyle telefon bayağı sorunlarını aştı. tek sorun şarjının az gitmesi

Örneğin ben aldığımda çıkan sorunlar şunlardı:
    1- Telefon kendiliğinden reset atıyordu günde 2-3 defa
    2- Türkçe dilinin olmayışı
    3- Radyodan çıktığımda arama yapmaması
    4- Şarjının hızlı tükenmesi

Ama son yazılım güncelleme ile sorunlar giderildi
    Şimdi telefon çok güzel
    Tavsiye ediyorum.....
  • Merhaba arkadaşlar
    Yaklaşık olarak 2 ay önce media markt tan ONEX aldım. Çok memnundum fakat geçen gün durduk yere telefonun ekranında kilitlenmeler başladı. Telefonda hiç bir darbe yoktur. Cihaz kullanılamaz hale geldı. Şu anda serviste bakalım ne sonuç çıkacak. Htc den başka bir telefonda kullanmam fakat bu olay beni biraz çelişkiye düşürdü. İyi gunler
  • Arkadaşlar herkese merhaba çok açık ve samimi olarak konuşayım, one x le ilgili bütün formu okudum nerdeyse ama s3 teki işlevssellik açsından uygulamalar nedense açıklanmamış , sanırsam benm gibi s3 mü yada one x arasında kalanlar için yapıldı bu tartşmalar bende kısa ve öz gerçekleri söylüyeyim(kulak verirseniz.)...Ben s3ü 3 ay boyunca kullanma fırsatım oldu

1. MESUT52__34 beyin dısında s3 teki (benim gibi teknolojiye düşkün) , olan kişilerin ilgilendiği bir şeyi anlatmış. Glonass ;navigasyon konusunda s3 le birleşince mükemmel bişi olmuş.Glonasın ne oldugunu google amcadan bakabilirsiniz. benim sorum one x kullanıcılarına one x in gprs konusunda sanırım glonası kullanmıyor, ki ben cok cok önemlidir bu (benim gibi araba kullanırken ayrıca navi almaya gerek kalmıyor veya toplu tasımada giderken de sapma olmadan verdiğin rotaya rahatca sapmadan tarif ediyor) ...

2. s3 le kıyaslıyorsunuzda neden sadece ses,kamera,oyunlara bakılıyor.Kimsede dememişki Sbeam ,allshare play , allshare cast ve bunun gibi one x de var olan sanırım hatırlatma titremeleri gibi bahsedilmemiş.

3.One x in kasası çok hosuma gidiyor ve s3 mü one x mi diye gidip geliyorum ama mantıklı düşünürseniz ben 2.000 tl para vericem ama sadece görüntü, malzeme kalitesi için mi vericem yoksa hem görüntü hem işlevsellik zenginliği , one x kadar olmasada malzemeside hoş(bence) mi dersiniz.

4.Herkes arzularki bir dizüstü bilgisayar parası verdiğin bir akıllı telefonda pil sorunu olmasın bn s3 3 ay kullandım telefnu oyun dısında her seyiyle ugrastım ses açıkken nette gezme video izlerken pop up play ile facebookta gezerken telefonda pil konusunda tık yk güç tasarruf modunu açıp 2 güne yakın rahatca kullandım telefonu samimi söylüyorum

5. son olarak geçen gün vatan bilgisyara ugradım orda one x kurcalama şansım oldu. beni etkileyen telefonun kasası. htc tasarım olarak gercekten bu işi beceriyor bence samsungunda burdan örnek alması lazım ama samsungun saydıgım özellikleri one x göre beni dahada cezbediyor sanırım s3 alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakser62 -- 8 Ekim 2012; 23:59:50 >

• Arkadaşlar herkese merhaba çok açık ve samimi olarak konuşayım, one x le ilgili bütün formu okudum nerdeyse ama s3 teki işlevssellik açsından uygulamalar nedense açıklanmamış , sanırsam benm gibi s3 mü yada one x arasında kalanlar için yapıldı bu tartşmalar bende kısa ve öz gerçekleri söylüyeyim(kulak verirseniz.)...Ben s3ü 3 ay boyunca kullanma fırsatım oldu

1. MESUT52__34 beyin dısında s3 teki (benim gibi teknolojiye düşkün) , olan kişilerin ilgilendiği bir şeyi anlatmış. Glonass ;navigasyon konusunda s3 le birleşince mükemmel bişi olmuş.Glonasın ne oldugunu google amcadan bakabilirsiniz. benim sorum one x kullanıcılarına one x in gprs konusunda sanırım glonası kullanmıyor, ki ben cok cok önemlidir bu (benim gibi araba kullanırken ayrıca navi almaya gerek kalmıyor veya toplu tasımada giderken de sapma olmadan verdiğin rotaya rahatca sapmadan tarif ediyor) ...

2. s3 le kıyaslıyorsunuzda neden sadece ses,kamera,oyunlara bakılıyor.Kimsede dememişki Sbeam ,allshare play , allshare cast ve bunun gibi one x de var olan sanırım hatırlatma titremeleri gibi bahsedilmemiş.

3.One x in kasası çok hosuma gidiyor ve s3 mü one x mi diye gidip geliyorum ama mantıklı düşünürseniz ben 2.000 tl para vericem ama sadece görüntü, malzeme kalitesi için mi vericem yoksa hem görüntü hem işlevsellik zenginliği , one x kadar olmasada malzemeside hoş(bence) mi dersiniz.

4.Herkes arzularki bir dizüstü bilgisayar parası verdiğin bir akıllı telefonda pil sorunu olmasın bn s3 3 ay kullandım telefnu oyun dısında her seyiyle ugrastım ses açıkken nette gezme video izlerken pop up play ile facebookta gezerken telefonda pil konusunda tık yk güç tasarruf modunu açıp 2 güne yakın rahatca kullandım telefonu samimi söylüyorum

5. son olarak geçen gün vatan bilgisyara ugradım orda one x kurcalama şansım oldu. beni etkileyen telefonun kasası. htc tasarım olarak gercekten bu işi beceriyor bence samsungunda burdan örnek alması lazım ama samsungun saydıgım özellikleri one x göre beni dahada cezbediyor sanırım s3 alıcam

• @hakser62, biraz geç kalınmış bir mesaj ama yine de faydalı bir yazı. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

MESUT52_34 çok zekiymişsin gerçekten. Westone 3 kulaklığım ve 1800mb flac arşivim var. 320 kesmiyor yani bu kulaklıkla Gsmarena'Nın testi gün gibi ortada işte. Temiz bir sesi yok One X'in. 20 liralık dandik kulaklıklarla keyif verecektir. Çok iyi ses kalitesi bekleyenlerin galaxy s veya s3 gibi wolfson çipe sahip modelleri tercih etmesi lazım. Sizin bu çocukça sözlerinizle müzik hakkında ne kadar bilgili ve tecrübeli olduğunuz anlaşılıyor zaten. Hayatını müziğe adamış odyofiller beğenmiyor çünkü onlar anlıyor ses kalitesinden. Sizin beğenmeniz doğal yani. Ama wolfson kadar iyi demeniz yanlış. KOnuyu okuyan tarafsız biri görecek zaten bunları. Wolfson nerde Tegra3'ten çıkan ses nerde? En iyi mp3 çalarlar kullanıyor Wolfson çipi. Daha başka birşey dememe gerek yok. Anlayan olsa veya en azından anlamak isteyen olsa konuşurduk. Siz takılın One X ile ama wolfsonlu bir telefon ile müzik dinleme hatasına düşmeyin yoksa bir daha dinlemezsiniz One X ile Zaten One X'in verdiği "hiss" dediğimiz dipsesin yoğunluğundan da ne kadar kalitesiz bir ses çıkışı olduğunu anlayabiliyoruz. 2 hafta One X kullandım bu arada. Sırf hiss yüzünden sattım çünkü ses kalitesinden anlıyorum ve beni sinir ediyordu bu. Westone gibi hassasiyeti yüksek bir kulaklıkla müzik kaynağının tüm kalitesini test edebiliyorsunuz çünkü her türlü ayrıntıyı açığa çıkarıyor. Kib.

bırak kardeş westoneyle uğraşma.awei diye taklit bir çin malı kulaklık var turkcell lerde 35 tl ye satılıyordu bir ara.ben seyyar bir arkadaştan 10 tl ye aldım.inanılmaz güzel ses veriyor.ayrıca burada boşuna birbirinizi yemeyin yok o şu çipi kullanmış yok bu şu çipi kullanmış o ondan iyiymiş bu bundan iyiymiş.yok s3 tegra işlemciyi testlerde geçmişmiş..o testlerde başlı başına hikaye zaten..o testlere kalsaydık benim hd 5830 ekran kartı şimdiye kadar çöp olmalıydı ama hala çatır çatır oyun oynuyorum full detay bf3 ü.ayrıca o karşılaştırmalardan birkaçtanesini bende inceledim her iki cihazda kafa kafaya gidiyor.o test yapanların firmaların uşşağı olduklarını herkez biliyor.ben onex kullanıyorum arkadaşım s3 kullanıyor.ikimizde memnunuz.bundan öncede evo 3d kullanıyordum lg nin 3d cihazını kullanan arkadaşta hep lg daha iyi derdi iki ay sonra değişelimmi demeye başladı hiçbirşey diğerinden her yönüyle üstün değildir.bütün bunlar ihtiyaç ve zevk meselesi.şahsen ben s3 alıp maket oyuncak gibi elimde gezdiremem.sinir bozucu bir tasarımı var.bunlar boş tartışmalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakser62

Arkadaşlar herkese merhaba çok açık ve samimi olarak konuşayım, one x le ilgili bütün formu okudum nerdeyse ama s3 teki işlevssellik açsından uygulamalar nedense açıklanmamış , sanırsam benm gibi s3 mü yada one x arasında kalanlar için yapıldı bu tartşmalar bende kısa ve öz gerçekleri söylüyeyim(kulak verirseniz.)...Ben s3ü 3 ay boyunca kullanma fırsatım oldu

onex te şu an pil sorunu yok.ben 2 gb internet paketim var bütün gün nette geziyorum.oyun oynamadıktan sonra 1.5-2 gün gidiyor batarya ama oyun oynadınmı sömürüyor bataryayı ki sanırım bu tüm telefonlarda böyle.performans açısından bence fark yok.s3 te farklı özellikler var mesela mesaj gelen kişiyi kulağınıza götürüp teli arayabiliyorsunuz ama ne kadar gerekli bir özellik tartışılır.tamamen zevk meselesi.aslında kısır bir tartışma.zaten alan beğendiği için alıyor.artık o saatten sonra ona ne deseniz boş

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerçolak

Merhaba arkadaşlar
    Yaklaşık olarak 2 ay önce media markt tan ONEX aldım. Çok memnundum fakat geçen gün durduk yere telefonun ekranında kilitlenmeler başladı. Telefonda hiç bir darbe yoktur. Cihaz kullanılamaz hale geldı. Şu anda serviste bakalım ne sonuç çıkacak. Htc den başka bir telefonda kullanmam fakat bu olay beni biraz çelişkiye düşürdü. İyi gunler

merak etme samsung servisine git s3 kuyruğunu görünce normal bir durum olduğunu anlarsın.her cihazda sorun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golge1710

quote:

Orijinalden alıntı: sonerçolak

Merhaba arkadaşlar

merak etme samsung servisine git s3 kuyruğunu görünce normal bir durum olduğunu anlarsın.her cihazda sorun olabilir.

s3 cidden çuvalladı bu konuda,
    çok şükür benimkinin başına kaza bela gelmedi.
    kimsenin malına zarar gelmesin mal canın yongasıdır.

• Merhaba arkadaşlar.
    Uzun zamandır HTC ONE X kullanıyorum.Yurtdışından almıştım;
    Şunu belirtmeliyimki piyadadaki en iyi arayüze ve en iyi tasarıma ve en iyi dokunmamı desem hissetmemi desem ve en iyi ekran kalitesine .... sahip cihaz.
    Almayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmeden alabilirler.

• Ve arkadaşlar müşteri hizmetleri ve servis konusundaki tecrübemide aktarmak istiyorum;
    Yaşadığım bir problemde cihazımı servise kargoladım.Ellerine ulaştığı gün sorunu çözüp aynı gün kargoyla bana gönderimini sağladılar.İLGİLİ MÜŞTERİ HİZMETLETLERİ VE İLGİLİ SERVİS.....

• Görüş almak isteyen arkadaşlara elimden geldiğince yadımcı olmaya çalışırım.

• Arkadaşlar ben bu cihazı Amerikadan 100 dolara alacağım. Simkilitliymiş. Bunu türkiyede nasıl halledebilirim ve buna imei attırabiliyormuyum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyanus gezgini

Merhaba arkadaşlar.
    Uzun zamandır HTC ONE X kullanıyorum.Yurtdışından almıştım;
    Şunu belirtmeliyimki piyadadaki en iyi arayüze ve en iyi tasarıma ve en iyi dokunmamı desem hissetmemi desem ve en iyi ekran kalitesine .... sahip cihaz.
    Almayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmeden alabilirler.

Aynen katılıyorum hani yeni modeller bu kadar çok çıkmamış olsa gene olsa gene alırım diyebileceğim bir cihaz yakında 2. yılını dolduracak yani 2 yıldır yüzü ve yazılımı eski kalmadı heleki yeni çıkan senseye bittim resmen çalışan mühendislerin zihinlerine sağlık daha iyilerini de yapabilceklerine inanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.