Şimdi Ara

KAÇIRAN ÜZÜLÜR.. SÜPER UCUZ, 199 TL. ANDROİD TELEFON, ALCATEL OT-890 HEM DE ÇİFT HATLI.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
26.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 aydır x5 kullanıyorum ,bunu çarşamba günü aldım 2 hattım için , fota ve video kaydı beklentilerimin üzerinde ,wifi tatminkar rahat gezebiliyorsunuz , bu paraya bu cihaz bedava , bugün 1 adet daha almaya gidiyorum
  • kaptan69 kardeşim, valla teşekkür ediyorum, bana moral verdiniz.. benimki hala yolda, mesajı geldi, yarın teslim olacaktır diyor:)).. sabırsızlıkla bekliyorum.. sizden de yardım isteyebilirim değil mi?, bu benim ilk android telefonum olacak inanın.. birkaç ipucu,tüyo, gerekli kullanışlı programlar konusunda size pm den yazarım inşallah.. tekrar hayırlı olsun..
    ya ben niye gidip de internetten aldım, kahramanmaraş ta da teknosa var, bir de ben sorayım hele şunu, dükkanlarında var mı?:))
  • bu aletin gps perfonmansı nasıl, android navigasyon programlarını yükleyip araçta gps olarak kullanabilirmiyiz.
  • yarın ki turuncu indirimfde fiyat düşer mi ki?
  • işlemcisi zayıf aletler verem ediyormuş keşke şu gpu ve cpu tabletlerden vs alınıp diğerine direk takılabilse bilgisayar gibi
  • 27 nisan 2012, saat 11.31 itibari ile ürün stoklara gelmiş. tükenmeden bu fırsatı kaçırmayın. saygılar

http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/125070788/alcatel_ot890d_blacksilver_akilli_telefon
  • bende sipariş ettim artık nasip :)
  • burdaki mağazada varmış .peder çift hatlı telefon istiyodu. alsam mı?

axess %10 chip puan var diyolar önceki mesajlarda? doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrebel -- 27 Nisan 2012; 14:20:14 >
  • bende alacam ama ben bakanda hep stok olmuyor
  • Alanlar lütfen düşüncelerini paylaşsınlar.
  • alanlar biraz çogalsında bu telle ilgili konu açalım
  • benim tek merak ettiğim wifi konusu ? yani naısldır girip internette rahat gezinebiliyomuyuz ? ben hanıma alcamda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

alanlar biraz çogalsında bu telle ilgili konu açalım

Açılır, gerçi cihazın konuşulacak çok fazla detayı yok. Rootlanabiliyor, onda sıkıntı yok. İçinde Wifi Hotspot özelliği yoktu, rootladıktan sonra Barnacle Wifi Tether programıyla çözdüm. Yapılmış görebildiğim herhangi bir custom rom çalışması yok. IGO denedim açıldı, yavaş da olsa çalışıyor. Ama GPSi deneme şansım olmadı. GPS aktif hale gelince " MMS işlemi için veri bağlantısını değiştir?" gibi garip bir soru soruyor. MMS ne alaka çözemedim. A-GPS paketleri MMS olarak mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 28 Nisan 2012; 9:55:13 >
  • su an ordu teknosa onunde sicak firsatlar ekibnden biri olark siradyim :). iki tane varmis ikkkine ismim yazildi

hediye ilarak aliyorum umarim deger

yorumlara baktim iyi gibi ilumsuz bir kac yoruma dikkat etmemk kaydi ile
  • 200 tlye bu telefon muthis bir saate buna karar verdim yegene hediye etek icin aldin ama solim cok cok iyi

dokunmatigi birazcik sorunlu sorun harfin yada uygulamanin tam ustune gelince algiliyo ama bir saate alstm onu.disnfmda 3g yok ana wifi den narkete falan girdim 14mb milyoner yarisma uygulamsin 15 saniyede indrdi uygulama cok hos oturdu ekrana

ekranin parlakligi netligi yeterli
    kamerayi dahaca deniyemedm ikj hatda kullanmicam onuda denemedm

tele fazla vermek istemeyen icinnn harika bi telefon

ben kendime insallah bir iki gun icinde note 7000 alicamm

saygilarimla ...
  • turkcell t10 gibi ekranı resistive ekransa, dokunmatiği işkenceye dönüşebilir
    bu fiyata capacitive ekran sunacaklarını sanmıyorum
    ama eğer capacitive ise, süper fiyat
  • tv programı deneyen oldu mu flash yüzünden kanallarda açılmama durumu var mı?
  • teknosa siparişten 18 saat sonra teslim etti. İlk izlenimlerim ekranın dokunmatiği hakikaten alt düzeyde.Sayfayı kaydırayım derken bir ikona tıklamak çok kolay.Elinden telefonu düşürmeyenler için çok önemli sıkıntı.Ama alo deyip fırsat bulunca kullananlar için pek sorun değil.
    Malzeme kalitesi iyi,henüz pek bir uygulama yüklemedim ama hızı beklediğimnden iyi.Öyle kasılma takımla vs.. yok.Wifi,gps sorunsuz.Bir kaç gps prog. indirdim çalıştılar gayet güzel.Google playe giriyor.Youtube videoları sorunsuz.Kamerası makul. Şuan için iyiki almışım diyorum. Şimdi root etmek lazım.Kendi hafısazı çabuk dolacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

alanlar biraz çogalsında bu telle ilgili konu açalım

Açılır, gerçi cihazın konuşulacak çok fazla detayı yok. Rootlanabiliyor, onda sıkıntı yok. İçinde Wifi Hotspot özelliği yoktu, rootladıktan sonra Barnacle Wifi Tether programıyla çözdüm. Yapılmış görebildiğim herhangi bir custom rom çalışması yok. IGO denedim açıldı, yavaş da olsa çalışıyor. Ama GPSi deneme şansım olmadı. GPS aktif hale gelince " MMS işlemi için veri bağlantısını değiştir?" gibi garip bir soru soruyor. MMS ne alaka çözemedim. A-GPS paketleri MMS olarak mı geliyor?

Dostum nasıl root yapılacağı konusunda bilgi verirmisin,birde yazılımı güncelleyebildinmi ? Kendi sitesinden yükseltme programlarını indirdim ama ingilizce olduğu için hiç birşey anlamadım.Cihaz canlı duvar kağıdını desteklemiyor..root dan sonra hareketli duvar kağıdı yapabiliyormusun?

• yarın aynı fiyattan satılacakmı? bir günlük sabah kapıda beklememiz gerekn türde indirimmiydi yoksa teknosada bu fiyattan mı satılacak ona göre yarın öğlen gitmeyi düşünüyorum yakında teknosa yok.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.