Şimdi Ara

KAÇIRAN ÜZÜLÜR.. SÜPER UCUZ, 199 TL. ANDROİD TELEFON, ALCATEL OT-890 HEM DE ÇİFT HATLI.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
26.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihaza avea jet hattımı takıp ücretsiz nette girebiliyormuyum.
    3G yok yazıyor yani jet modem hattı takınca internete bağlanabilirmi ??

Cevaplarsanız almayı planlıyorum.
  • .DeDe. abim, abi diyorum, ben de neredeyse sizinle aynı yaştayım:)), yaş 42.. teşekkürler yorumlar için..biraz rahatlattınız.. baştan beri diyoruz zaten, 199 tl, ve bu özellikler.. çalışıyorsa bize yeter de artar bile..bu arada takıldığım yerler olursa, size özelden yazsam, bir iki püf noktası yardımcı olur musunuz? saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

.DeDe. abim, abi diyorum, ben de neredeyse sizinle aynı yaştayım:)), yaş 42.. teşekkürler yorumlar için..biraz rahatlattınız.. baştan beri diyoruz zaten, 199 tl, ve bu özellikler.. çalışıyorsa bize yeter de artar bile..bu arada takıldığım yerler olursa, size özelden yazsam, bir iki püf noktası yardımcı olur musunuz? saygılar

PM
  • çektigi foto ve video yu gösterecek link varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

çektigi foto ve video yu gösterecek link varmı

Görmeden söylüyorum, hiçbir kalite beklentiniz olmasın.

-

Mağazalarda da fiyat indi mi, sadece internete mi özel? İndiyse gidip alacağım.
  • Teknosa'nın AXESS'e %10 chip para kampanyası da var.Belki ürün daha ucuza gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekilkral

Arkadaşlar bu cihaza avea jet hattımı takıp ücretsiz nette girebiliyormuyum.
    3G yok yazıyor yani jet modem hattı takınca internete bağlanabilirmi ??

Cevaplarsanız almayı planlıyorum.

Yok mu cevap verecek..

Hem turkcell faturalı hattımı takıp telefonla konuşmak hemde avea jet modem hattını takıp internete girmek istiyorum bu olay mümkünmüdür.
  • data hatları cep telefonlarında çalışmıyor diye biliyorum, sadece vınn,jett vb gibi modemlerde çalışıyor diye biliyorum.. ama denemedim. inşallah çalışır..
  • quote:

data hatları cep telefonlarında çalışmıyor diye biliyorum, sadece vınn,jett vb gibi modemlerde çalışıyor diye biliyorum.. ama denemedim. inşallah çalışır..

çalışır da 3g desteği yoksa, edge hızında çalışır. bunun için telefonu, pcye modem olarak tanıtmak gerekir.

ben wifi performansını merak ediyorum. bir de GPS var mı? navigasyon olarak da kullanılabiliyorsa süper.

quote:

Orijinalden alıntı: .DeDe.

İmzanızada bu arada bayıldım, kazıklamak zihniyetindekiler adama ölücü der.

Mesela siz bir ürün satıyorsunuz fiyat bu diyorsunuz alıcıda ben bunu veririm diyor sizde hemen hakaret ederek ölücü diyorsunuz, işte bende buna karşıyım isteyen istediği ortadaki ürüne veririm.

İsterse 5000 tl olsun ben 5 tl derim.

bazen alıcı da kazıklamak ister. Bu durumda ölücü olur.
    5 bin liralık ürüne 5 lira teklif eden ile, 5 bin liralık ürünün aslında anca 5 lira edeceği yönünde kandırmaya çalışan iki potansiyel alıcı asla bir olamaz.

Logitech MX3200 klavye mouse setime, 70 TL teklif veren ölücüye satmayıp, bütçesine göre 60 TL teklif eden arkadaşa satmış, üstüne bir de konnoc 3000 mah şarjlı pilleri de hediye etmiştim. hatta adresi de uzak olmayınca, bizzat kendim götürmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

quote:

data hatları cep telefonlarında çalışmıyor diye biliyorum, sadece vınn,jett vb gibi modemlerde çalışıyor diye biliyorum.. ama denemedim. inşallah çalışır..

çalışır da 3g desteği yoksa, edge hızında çalışır. bunun için telefonu, pcye modem olarak tanıtmak gerekir.

ben wifi performansını merak ediyorum. bir de GPS var mı? navigasyon olarak da kullanılabiliyorsa süper.

quote:

Orijinalden alıntı: .DeDe.

İmzanızada bu arada bayıldım, kazıklamak zihniyetindekiler adama ölücü der.

Mesela siz bir ürün satıyorsunuz fiyat bu diyorsunuz alıcıda ben bunu veririm diyor sizde hemen hakaret ederek ölücü diyorsunuz, işte bende buna karşıyım isteyen istediği ortadaki ürüne veririm.

İsterse 5000 tl olsun ben 5 tl derim.

bazen alıcı da kazıklamak ister. Bu durumda ölücü olur.
    5 bin liralık ürüne 5 lira teklif eden ile, 5 bin liralık ürünün aslında anca 5 lira edeceği yönünde kandırmaya çalışan iki potansiyel alıcı asla bir olamaz.

Logitech MX3200 klavye mouse setime, 70 TL teklif veren ölücüye satmayıp, bütçesine göre 60 TL teklif eden arkadaşa satmış, üstüne bir de konnoc 3000 mah şarjlı pilleri de hediye etmiştim. hatta adresi de uzak olmayınca, bizzat kendim götürmüştüm.

İstisnaları tartışmaya gerek yok her yerden her türlü insan çıkar.

• stokta yok nasıl olcak nerden alcaz
  • Arkadaşlar bu çift hat nasıl kullanılacak. Tek sim giriş yuvası var.
    Ayrı bir sim karta yükleme filan mı yapılıyor. Bu konudaki bilgisizliğimi mazur görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancez

Arkadaşlar bu çift hat nasıl kullanılacak. Tek sim giriş yuvası var.
    Ayrı bir sim karta yükleme filan mı yapılıyor. Bu konudaki bilgisizliğimi mazur görün.

iki sim kart yuvası var urunde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

quote:

• bir bilgi daha.. alcatel ot-890 ile alcatel ot-890d arasında fark vardır.. ikisi arasındaki D harfi farklılığına dikkat edelim lütfen.. D HARFİ dual yani çift sim kartı temsil eder. modelin üzerinde d yok ise, tek sim girişli.. d var ise dual yani çift sim girişli demektir.. stokta kalmadı demişsiniz, gerçekten mi, hemen bakıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

quote:

İşte sorun o benimkinde 1 sim kart yuvası var. Diğerini göremedim. Kartın farklı bir takılış şekli mi var ?.
    Sim kartın şeklinde 1 yuva mevcut.

Düzenleme : imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Mürekkep -- 25 Nisan 2012; 22:13:57 >
  • evet, aynen öyle be ya:), stokta kalmamış:((... daha bugün,gündüz vakti, bu konuyu açarken, başlığım "KAÇIRAN ÜZÜLÜR" idi:)).. evet, kaçtı gitti. inşallah gelir diyelim..bence buradaki konunun büyük etkisi oldu, birçok arkadaş satın aldı..sevindim.. yine de takipteyim..
  • sancez arkadaşım, sizin model 890 olandır, tek girişli.. tabi ben de görmedim ama.. dikkat edin, modeliniz 890d ise çift giriş mutlaka vardır..
  • Abi öyle bir yere gizlemişler ki daha yeni bulabildim, büyüteçle aradım valla.
  • quote:

Abi öyle bir yere gizlemişler ki daha yeni bulabildim, büyüteçle aradım valla.

Evet birde takıp çıkarması bela çıkarırken ince bir şey lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.