Şimdi Ara

KAÇIRAN ÜZÜLÜR.. SÜPER UCUZ, 199 TL. ANDROİD TELEFON, ALCATEL OT-890 HEM DE ÇİFT HATLI.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
26.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yetter

ARKADAŞLAR BEN BU CIHAZDAN ALMAK İSTİYORUM BAKTIGIM TEKNOSA MAGAZALARINDA HEP BITMIS URUN.

KALANLARDA TESHIR KALMIS.

BU CIHAZDAN ALIPTA MEMNUN KALMAYAN SATMAK ISTEYEN ARKADAS VARSA BEN TALIBIM , ALIRIM.

PM ATIN YETER.

YANLIZ CIHAZIN 199 LIRAYA ALINDIGINI UNUTUP 250 LIRA ISTEYENLERE CEVAP VERMEM. COK TEMIZ KULLANMISSA CIHAZI BEN 199 A ALIRIM.

arkadaşlar kusura bakmayın bende ısyerınde yıllardır buyuk yazdıgım ıcın alıskanlık yanı. kusura bakmayın, yanlıs anlamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

ŞUNU SORMAK İSTİYORUM SİZE..BU TELEFONU ALAN KİŞİLERE ÖZELLİKLE BU SORUM..HİÇ İHTİYACINIZ OLMADIĞI HALDE ELİNİZDE EN KÖTÜ İHTİMALLE 300-500 TL YE ALDIĞINIZ TELEFONUNUZ VARKEN NEDEN BU TELEFONU ALIYORSUNUZ..?..İSTEDİĞİ KADAR UCUZ OLSUN NE YAPACAKSINIZ ARKADAŞLAR BU TELEFONLARI YADA BU TELEFONDAN ÖNCE KULLANDIGINIZ TELEFONLARI NE YAPACAKSINIZ..İHTİYAÇ OLUR ALIRSINIZ AMENNA AMA BU KADARINADA PES..CARİ AÇIĞA BİR DESTEKTE SİZDEN OLSUN ÖNEMLİ DEĞİL NASIL OLSA KÜÇÜK BİR MEBLAĞ 199 TL CİK...İSRAFTIR,HARAMDIR,YAZIKTIR,GÜNAHTIR..

2 hattın varsa , android olsun ( skype / viber / forumlar ) ve ucuz olsun derseniz PEK alternatifi yok :) ben teknosada inceledim . 300-350 TL ye satılan T10 dan çok iyi, destek olur mu ? / paylaşım nasıl bilemem ama çok beğendim :))

Hocam ne geregi var Allah askına.hepimizin kullanmadigi kosede duran yedek bir telefonu vardir.ikinci telefon olarak kullanilabilir.sana bir soru kullanmadigin cekmecende veya evinin baska bir kosesinde kac tane cep telefonu var.samimi bir yanit bekliyorum senden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

ŞUNU SORMAK İSTİYORUM SİZE..BU TELEFONU ALAN KİŞİLERE ÖZELLİKLE BU SORUM..HİÇ İHTİYACINIZ OLMADIĞI HALDE ELİNİZDE EN KÖTÜ İHTİMALLE 300-500 TL YE ALDIĞINIZ TELEFONUNUZ VARKEN NEDEN BU TELEFONU ALIYORSUNUZ..?..İSTEDİĞİ KADAR UCUZ OLSUN NE YAPACAKSINIZ ARKADAŞLAR BU TELEFONLARI YADA BU TELEFONDAN ÖNCE KULLANDIGINIZ TELEFONLARI NE YAPACAKSINIZ..İHTİYAÇ OLUR ALIRSINIZ AMENNA AMA BU KADARINADA PES..CARİ AÇIĞA BİR DESTEKTE SİZDEN OLSUN ÖNEMLİ DEĞİL NASIL OLSA KÜÇÜK BİR MEBLAĞ 199 TL CİK...İSRAFTIR,HARAMDIR,YAZIKTIR,GÜNAHTIR..

2 hattın varsa , android olsun ( skype / viber / forumlar ) ve ucuz olsun derseniz PEK alternatifi yok :) ben teknosada inceledim . 300-350 TL ye satılan T10 dan çok iyi, destek olur mu ? / paylaşım nasıl bilemem ama çok beğendim :))

Hocam ne geregi var Allah askına.hepimizin kullanmadigi kosede duran yedek bir telefonu vardir.ikinci telefon olarak kullanilabilir.sana bir soru kullanmadigin cekmecende veya evinin baska bir kosesinde kac tane cep telefonu var.samimi bir yanit bekliyorum senden.

5 telefon aktif var benim , 4 de aile fertlerinde :))

ancak arkadaşıma alacaktım ve önerdim ( cihazı arızalandı hiç telefonu yok) , ayrıca JAVA tabanlı 299 - 399 TL lik samsung - LG lerden TEK eksiği KAMERA kalitesi.

GERÇEK YAZDIM :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

5 telefon aktif var benim , 4 de aile fertlerinde :))

ancak arkadaşıma alacaktım ve önerdim ( cihazı arızalandı hiç telefonu yok) , ayrıca JAVA tabanlı 299 - 399 TL lik samsung - LG lerden TEK eksiği KAMERA kalitesi.

GERÇEK YAZDIM :))

İnanki bu telefonu alan kisilerin en az 2 tane kullanmadigi cep telefonu vardir evin bir kosesinde.yazik bence ihtiyac olmadigi halde millet aliyor hevesi geciyor atiyor bir koseye.bu arada samimi cevap icin tesekkur ederim.sunuda belirtmeden gecemeyecegim toplum olarak biraz daha milliyetci ve tasarruflu olmaliyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yetter

ARKADAŞLAR BEN BU CIHAZDAN ALMAK İSTİYORUM BAKTIGIM TEKNOSA MAGAZALARINDA HEP BITMIS URUN.

KALANLARDA TESHIR KALMIS.

BU CIHAZDAN ALIPTA MEMNUN KALMAYAN SATMAK ISTEYEN ARKADAS VARSA BEN TALIBIM , ALIRIM.

PM ATIN YETER.

YANLIZ CIHAZIN 199 LIRAYA ALINDIGINI UNUTUP 250 LIRA ISTEYENLERE CEVAP VERMEM. COK TEMIZ KULLANMISSA CIHAZI BEN 199 A ALIRIM.

dostum pm attım sana.. andiroit bana göre değilşmiş ilgilenen varsa aldığım fiyata veririm. 5352555092
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.