Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (808. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen benim de durum aynı son birkaç ders kala strese girdim şu olay yüzünden.Zaten kendi ülkemizde 2.sınıf vatandaş gibiyiz.Suriyeye gidip vatandaşlık alıp Türkiye'ye dönsek şimdiye garanti mezunduk.
  • Daha muafiyet yok değil mi? Türk dili ve Tarih,Etik,Girişimciliği vs muaf ettirebilseydim iyi olacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 24 Ekim 2016; 10:36:36 >
  • mesaj geldi

4 yanlıs 1 dogruyu goturcek yazıyor

aof den gelen mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacakları işe

• detaylı açıklama bu adreste olur 1-2 haftaya
    https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/yonetmelikler-ve-esaslar-yonergeler/esaslar-yonergeler/anadolu-universitesi-acikogretim-iktisat-ve-isletme-fakulteleri-ogrenci-degerlendirme-sistemi-esasla

umarım 35 barajı kalkmaz yada 30a düşer

35 barajı kalkarsa çan yükselir 40-45'e çıkar kolay derslerde ama 35 dd barajını 30'a düşürürlerse mükemmel olur.
  • Ya soru sayısı artacak ya da baraj düşecek yoksa seviye çok duser. Para için yapıyorlar gibi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soru sayısı böyle iyi çok soru olursa 30 felan durum daha kötü olur..
    değişiklik yapmazlar baraj işi düşürseler 30 felan iyi olur ama ellemezler her yıl bişey yapıyorlar 1 senem kaldı daha önce bitirenler çok şanslı valla kebabtan geçiyorlardı şimdi yeni 1 den başlıyanlar resmen zülüm görecek gibi.

20 sorudan en az 12 doğru yapmak lazım'ki 50 puan gelsin bu uygulamayla..bilmediğimiz soruyu işaretlemicez sanırım artık ?

bu uygulamayla 1 hafta kala çalısıyorsak 15 gun onceden calısmaya başlamak lazım neyse umrumda değil zaten çalısarak geccem 13 14 dogru yaparım cogundada kurtulayım biran önce
  • stone2627 kullanıcısına yanıt
    Hay yapacakları işe ya. Barajı umarım düşürürler. Düşürmezlerse kesinlikle para için yaptılar.
  • Olayın üniversite ile alakası yok. Ösym istemiş ve Anadolu üniv. bu karara uymak zorunda.
  • arkadaşlar bürodan kitapları almak için geç mi kaldım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyrocu

arkadaşlar bürodan kitapları almak için geç mi kaldım ?

hayır. istediğiniz zaman alabilirsiniz
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Kimlikler ne oldu sınava az kaldı ne zaman gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci kimliği gerekmiyor sınava girmek için. Sınava giriş belgesi ve tc kimliğin yeterli.
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    Gece gece şeytan dürttü dur bakayım dedim sistemde kaydım pasif olarak gözüküyor. Dersleri seçtim Parayı ödedim gece gece kafayı yedirecekler bana var mı böyle bir sorun yaşayan ?
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Şimdi kontrol ettim aktif gözüküyor bi sorun yok bende
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Yaptığım işlem kağıdı mevcut 28.09 da işbankasi kredi kartı ile odemisim.Anadolu ünv aradım bizim hesaplarda gözükmüyor diyor.Sabahlar olmaz şimdi bana bankayı arıyorum gelen mesajdaki işlem kodunu söylüyorum işlem gerçekleşmiş ama kurum tarafından ücret alınmamış merak etmeyin diyor.

Deli olmamak içten değil işlem gerçekleşti yazısını gördüm eminim hatta ödeme yapıldıktan sonra bir sayfa geliyor dersler ve ödenen paranın yazdığı kafama edeyim yazdırmadim onu.On bellekten sayfayı da goruntuleyemiyorum .
    Zaten goruntulesem de ünv para hesaba geçmediği için yapılan bilecek bir durum yok diyor.Bildigin yarım dönem çöpe gitti anca şubatta yapabileceğim.Gecen yıl sınavlara giremedim trafik kazası geçirdim 2.sinifta finallere gidemedim uzadı zaten bu dönem 2 ders alabiliyorum ortalama 2.20 lere düştü. Gece gece sinirlerim bozuldu nasıl oldu bu iş böyle bir daha internetten filan ödersem ne olayım.

• Ya beyler bu kitap dagitma isi bittimi şimdi gitsek aof burosuna alamazmiyiz kitapları

• quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Ya beyler bu kitap dagitma isi bittimi şimdi gitsek aof burosuna alamazmiyiz kitapları

alırsınız
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam en sağlamı direk gidip vakıfbankdan yatırıp fiş almak.Ülkede doğru düzgün çalışan kurum olmadığı için hicbirine güven olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.