Şimdi Ara

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.345
Cevap
11
Favori
83.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

@ suleymankahveci

hocam ellerine saglık senin linkten çektim.

@gowlet @ casualities

Üstadlar sakin olalım gerek yok vallahi burdaki herkes iyi niyetli olduguna inanıyorum. Her ikinizinde oyuna katkıları yadsınamaz.

Oyuna katkı sağlamak sorun değil her halukarda ben katkı sağlamaya hazırım. Ama şu küçücük oyun için para vermeye değmez. ETS 2'de tüm varlığımı SCS'nin önüne dökeceğim. Bunu nasıl yapacağımı oyunun çıktığı an göreceksiniz. Sorun, benim SCS'ye ne katkı yaptığımı bilmeden, 2 kelime çevirip gelip burada ahkam kesen birisinin olması. Beni tanımadığından bahsettim aklı klavye delikanlılığına gitti. Ne yapayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

@ suleymankahveci

@gowlet @ casualities

Üstadlar sakin olalım gerek yok vallahi burdaki herkes iyi niyetli olduguna inanıyorum. Her ikinizinde oyuna katkıları yadsınamaz.

Rica ederim arkadaşım senin yaptıklarının yanında nedir ki? Sen bütün bilgileri bize taşıdın Allah razı olsun.
    Umarım oyun beklentilerini karşılar ben hiç tatmin olmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

Rica ederim arkadaşım senin yaptıklarının yanında nedir ki? Sen bütün bilgileri bize taşıdın Allah razı olsun.

Cümlemizden razı olsun Allah hocam. neden neresi begenmedin oyunun ? merak ettim valalhi :)
  • Beyler demoyu oynadım ama oyun alanı kısıtlı oldugundan pek tat alamadım.İnşallah bu teslimat modunda 18 WoS haulin gibi özgürce takılabiliriz.Bu arada tırın dorseli hali gerçekten yavaş kalkıyor similasyon'u tutturmuşlar diyebilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

quote:

@ suleymankahveci

@gowlet @ casualities

Oyuna katkı sağlamak sorun değil her halukarda ben katkı sağlamaya hazırım. Ama şu küçücük oyun için para vermeye değmez. ETS 2'de tüm varlığımı SCS'nin önüne dökeceğim. Bunu nasıl yapacağımı oyunun çıktığı an göreceksiniz. Sorun, benim SCS'ye ne katkı yaptığımı bilmeden, 2 kelime çevirip gelip burada ahkam kesen birisinin olması. Beni tanımadığından bahsettim aklı klavye delikanlılığına gitti. Ne yapayım?

yahu hala cevirmekten katkidan bahsediyorsunuz; kafaniz mi guzel allah askina? ben korsan icin tesvik etmeyin diyorum. kalkmissiniz halen yok beni sorsan tanirlar muhabbetindesin. madem bu kadar katkiniz var; neden halen ilactan bahsediyorsunuz yahu? boyle sacma sey olur mu? gorevinizin herkese oyunu satin almasini saglamak, o yonde bir seyler yazmak degilmi? celiskinin dibindesin, halen yok ahkam kesiyor diye sacmaliyorsunuz?!

ne oldugu beni ilgilendirmez oyunun; forumdan kimsenin tanimasina merakli degilim. yetenege gerek yok, onceki mesajlari incelersiniz bu konuyla ilgili; orijinal almak ya da orijinal oyun almanin mantigini yeterince paylasmaya calismisim.

gercekten sacmalamayin, biraz mantikli, cocuk gibi yorumlar yerine akli basinda, olculu karsilik verin.

• bakalım rus linkinden indirmeye başladım 725 mb/s de indiriyor yaklaşık 15 dk da inecek gibi duruyor
  • arkadaşlar bu sim'de otobanda falan sürüş yapabiliyormuyuz şimdiye kadar hep ağaçlık alan yeşillik bölgelerde sürüyoruz
  • Bendeki sistem güçlü olmasına rağmen görüntü çok takılıyor. sebep ne olabilir?
  • o bendede var ya sistemin fazla ısınmasından
  • beyinde limitör var 90 ı geçmiyolar
  • beyler ındrıme linki verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkeger

beyler ındrıme linki verebilirmisiniz

SCANIA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR DEMO İNDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diagrams

beyinde limitör var 90 ı geçmiyolar

evet limütör var 90 geçilmiyor ve j harfinin ne işe yaradığını biliyormusunuz
    evet beklenen oldu selektör eklendi kontrollerde j harfi ince korna diye geçiyor allah allah ötmüyor sonra bir baktım j den selektör k dan uzunlar açıp kapanıyor
  • Bende neden 11.viteste düşüyor dedim. O yüzden miş demekki. Evet en iyisi selektör olmuş oyunda.

Oyunu kendi resmi web sitesinden 43,23 TL'ye satın alanlar oldumu? Alınca direk veriyorlar mı key'i?

ARKADAŞLAR BİR ŞEY SORACAĞIM. Şimdi manual de debriyaj'dan hızlı çekince stop ediyor tır. T&T'de yoktu bu mesela. Güzel. Ama yine gaza basınca araba çalışıyor :D Herşey iyi olmuş, yokuşta kayıyor tır falan. Ama gaz pedalına basınca araba çalışıyor. Onu engellemek için ne yapmalıyız? Daha doğrusu engelleyebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frknsysl -- 13 Haziran 2012; 23:30:29 >
  • Ceza almadan alın linkleri.
  • quote:

quote:

Cümlemizden razı olsun Allah hocam. neden neresi begenmedin oyunun ? merak ettim valalhi :)

Oyunda SCANIA gibi bir kral konuk olmuş. Sofralar kurup kuş sütü eksik edilmemeliydi ama adamların yaptıkları önüne bir bardak su getirmek.

O aracın içi nedir öyle ya? Tuşların etrafı berbat işlevsellik sıfır yok hiç birşey yok. Yüklenmişler HDR ye araba nurlanmış gibi parlıyor. Ayıptır ya bunu satın alın diyor bize. Benim tamamen kendi görüşümdür yadırgayan, kızan olabilir. Bu kadar emeğin karşılığı yetersiz geldi bana, oyunun demo sürümü bile oynama diyor, ben eski SCS yapımlarının sadece bir dalıyım yenilik var ama yine aynıyım. Ben buyum, bu kadarım diyor. Sayacak çok kelimem var ama buraya yazmanın bir anlamı yok.
    Hala umudum var ETS2 bekleyeceğim bu oyunu inatla ısrarla. . .
    NOT: Kimsenin hevesini baltalamak istemem arkadaşlar bunlar yukarıda söylediğim gibi kendi görüşümdür.

• Tehlikeli Yol Bölümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Bendeki sistem güçlü olmasına rağmen görüntü çok takılıyor. sebep ne olabilir?

bende msı 6950 var fulledim grafigi kartı fazla yoramıyor gtx 260 ile full oynayan vardı video ekleyenlerden ;) sistemdeki bileşenlerin güncelliginden emin olun derim

quote:

Orijinalden alıntı: Diagrams

beyinde limitör var 90 ı geçmiyolar

o nedir ya

quote:

Oyunda SCANIA gibi bir kral konuk olmuş. Sofralar kurup kuş sütü eksik edilmemeliydi ama adamların yaptıkları önüne bir bardak su getirmek.
    O aracın içi nedir öyle ya? Tuşların etrafı berbat işlevsellik sıfır yok hiç birşey yok. Yüklenmişler HDR ye araba nurlanmış gibi parlıyor. Ayıptır ya bunu satın alın diyor bize. Benim tamamen kendi görüşümdür yadırgayan, kızan olabilir. Bu kadar emeğin karşılığı yetersiz geldi bana, oyunun demo sürümü bile oynama diyor, ben eski SCS yapımlarının sadece bir dalıyım yenilik var ama yine aynıyım. Ben buyum, bu kadarım diyor. Sayacak çok kelimem var ama buraya yazmanın bir anlamı yok.
    Hala umudum var ETS2 bekleyeceğim bu oyunu inatla ısrarla. . .
    NOT: Kimsenin hevesini baltalamak istemem arkadaşlar bunlar yukarıda söylediğim gibi kendi görüşümdür.

tabiki hocam görüşünüze saygımız var. Sanırım beklenti meselesi benim çok ama çok hoşuma gitti. he söyledigniz eksik midir elbette mesela aracın gögsündeki ekran çalışsaydı çok iyi olurdu. Ama fiyatta indrim olursa alıcam :) 45 TL şu anlık biraz yuksek geldi bana :) ETS 2 iyi olcak hocam şu seslerde reno falan kullanıcaz :D daha ne olsun valla sesler o kadar hoşuma gittiki anlatamam.

• limitör yanı hız sınırlayıcı. 90 da araç kesiyor dahada gitmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.