Şimdi Ara

VESTEL SMART TV İNCELEMEM (42pf7017) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
940
Cevap
18
Favori
236.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biraz önce vestel mağazasına gitip fiyatı 1800 den 1600 e indirip bonusla taksitle aldım :)
    100 lira fazla vermiş oldum yani internete göre,ama esnaf kazandı,sehpasınna 400 verdim teknosanun 4 çekmeceli baya büyük birşey... bugun gelip kurulacak tv heyecanlıyım :)

Bu arada o usb adaptörü gördüm minicik birşey,incelemedeki gibi büyük birşey değil,aynu usb bellek boyunda...kumandası çok büyük bu arada :)

Adam hdm girişinden d smart taktı 82 ekran olandan pek hoşuma gitmedi doğrusu,üyeliğim bitti deği normal trt hd yi felan açtı pek hoş değildi,sanırım ayarları yapılmamış...

Ama 106 ekranın görüntüsünü sizin anlattığın şekilde olacağına eminim :)

TÜRK MALI VE ESNAFTAN ALDIĞIM İÇİN BAYA MUTLUYUM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsen06

Arkadaşlar biraz önce vestel mağazasına gitip fiyatı 1800 den 1600 e indirip bonusla taksitle aldım :)
    100 lira fazla vermiş oldum yani internete göre,ama esnaf kazandı,sehpasınna 400 verdim teknosanun 4 çekmeceli baya büyük birşey... bugun gelip kurulacak tv heyecanlıyım :)

Bu arada o usb adaptörü gördüm minicik birşey,incelemedeki gibi büyük birşey değil,aynu usb bellek boyunda...kumandası çok büyük bu arada :)

Adam hdm girişinden d smart taktı 82 ekran olandan pek hoşuma gitmedi doğrusu,üyeliğim bitti deği normal trt hd yi felan açtı pek hoş değildi,sanırım ayarları yapılmamış...

Arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde izle inşaallah ve Türk Malını esnaftan alşdığın için bende çok mutluyum belki 100 tl fazla verdin ama o verdiğim 100 tlden doğrudan ve dolaylı olarak birçok kişi nasiplencek belki sayende o esnafın yanında çalışanların sofralarına konan ekmekte payın olacak tebrik ediyorum davranışınızıdan dolayı sizi diğer türlü olsaydı bakın bugun belki 2000-3000 esnafın yaptığı işi hhızlıal tek başına yapıyor yani 3000 esnafın kazancağını tek başına kazanıyor ve toplasam taş çatlasa 50 işi istihdasm ediyordum oysa 3000 esnaf herbiri 3 kişi çalıştırsa 9000 kişi yapar herbiri 4 kişilik aile olsa 36000 kişi yapar ve bir ülke ancak böyle krizlere karşı koyar ve büyür.

• quote:

Orijinalden alıntı: telliibrahim

içindeki uydu alıcı nasıl memnun musunuz, fotoğraflardan pek anlaşılmıyor da? Bu forumda vestel diye sorunca neden kimse ilgilenmiyor anlamıyorum sanki ötekiler yerli de vestel gavur malı çok ilginç kime sorsam özelden mesaj atsam ne yapsam cevap gelmiyor, bi tek bu konuyu buldum adam gibi, inceleme güzel olmuş teşekkürler bu arada almayı düşünüyorum

kusura bakmayın 2-3 gündür foruma tam giremedim ama arkadaşlar yeterince yardımcı olmuşlar sağolsunlar arkadaşlarında dediği gibi uydu alıcısında genel olarak çok memenunuz sd ve hd kalitesi çok iyi kanal düzenlemek şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iyisi biss şifre girebiliyorsun ve d-smart gibi modül takabiliyorsun ayrıca tüm bunlar bi yana vestel senden uydu alıcı için ek bedel istemiyor sonuçta beğenmezsen sen yine uydu alıcı al tak tv ye eksi olarak bir fazlalığı yok..

• bu arada bazı arkadaşlarımız ön korumadan bahsetmişler ön koruma görecelidir faydaları vardır eksileride gerçekten ekranı koruma gibi bir özelliği olduğu gibi bazı arfkadaşlar güneşte yansıma yapmasından şikayetçiler vestelin ön korumalı modelide var terronova diye geçiyor tüm özellikleri bu tv ile aynı artı olarak ön koruma ve daha şık tasarım ayrıca fiyat farkı var..
  • ben de bugün webden aldım bakalım heyecanla bekliyorum inşallah sorunsuz olur, önceki seg tv'mden memnundum 1500e aldım, bu fiyata daha özellikli bir tv bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: telliibrahim

ben de bugün webden aldım bakalım heyecanla bekliyorum inşallah sorunsuz olur, önceki seg tv'mden memnundum 1500e aldım, bu fiyata daha özellikli bir tv bulamadım

hayırlı olsun arakadaşım iyi günlerde kullan..
  • quote:

Arkadaşlar biraz önce vestel mağazasına gitip fiyatı 1800 den 1600 e indirip bonusla taksitle aldım :)

Vestelin kendi uydu alıcısı ile görüntünün çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. vestel led tv ilk geldiğinde goldmaster uydu alıcısından denediğimde görüntüyü bende beğenmemiştim.(Ancak karasal anten girişinden paralel kablo ile denedim.) ikili lnb alıp vestelin kendi uydu alıcısı ile izlediğimde görüntü çok daha iyi oldu.
    Hayırlı olsun...

• benımkı yarın gelıyo bakalım burdakı yorumlara bakarak aldım hayırlısı olur ıns
  • maşaallah bir anda patlama yaşıyoruz yahu vestelden prim neyim mi istesem:)))
  • hocam kanal gecıs hızları felan nasıl modul kullanıyomuusn uydu cıhazlarıyla frakı varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: acarfm

hocam kanal gecıs hızları felan nasıl modul kullanıyomuusn uydu cıhazlarıyla frakı varmı

kanal geçiş hızları normal uydudan biraz yavaş sanki digiturk hızı gibi ama çok rahatsız edecek bir seviyede değil modül henüz alamadım ama vestelden özellikle teyit aldım tüm modüllere uyumlu diye indirim buldumu d-smart alıp show tv hariç tüm kanalları hd yapmayı düşünüyorum sonuçta hd nin tadınabirkere varınca diğerleri yavan geliyor
  • anladım hocam bende dıgıturk modulu kullancam ıns cı+ deseklı olması cok ıyı
  • ARKADAŞLAR TV 1 SAAT ÖNCE KELDİ KURDULAR... BİR TÜRK OLARAK GURURLANDIM ÇOK İYİ YA :) TV İLE ARAMDA 4 METREDEN FAZLA VAR AMA GÖZLERİM ALIŞKIN DEĞİL SANIRIM BÜYÜK GELİYOR AŞIRI BANA :)
    SD KANALLARIN BAZILARI GÜZEL GÖSTERİYOR BAZILARI BİRAZ KÖTÜ,TRT HD ÇALIŞMIYOR BU ARADA...
    MODEMLE TV ARASINDA 3 METRE VAR AMA WIRESS İLE BAĞALNAMADI FAZLADA DENEMEDİM,DİREK MODEMİ YANINA GÖTÜRÜM ETHERNETLE BAĞLADIM...

GELELİ SMART TV OLAYINA,ARKADAŞLAR YEMİN EDİYORUM SİZE YOUTUBE GİRİP İZLEDİĞİNİZ VİDEOLAR HARİKA :) EN SON BRİTNEY SPEARSIN KLİPLERİNİ İZLEDİM SANKİ HD KANALDAN İZLİYORMUŞSUNUZ GİBİ NET :):

TASARIMINA FELAN SÖZ SÖYLEYENİ YAKARIM,ÇOK ŞIK VE SAĞLAM,TUŞLARI DOKUNMATİK HARİKA...

DAHA 1 SAATLİK DENEYİŞİM BU :) ŞİMDİLİK TEK OLUMSUZ TARAFI KUMANDASI BİRAZ AĞIR VE ÖNE DOĞRU AĞIRLIK :)
    ALT YAZILARDA BİRAZ SIKINTI VAR,BAZEN OKUNUYOR BAZEN OKUNMUYOR...
  • Arkadaşlar pc yi nasıl bağlıyoruz tvye şu içinden çıkan cd yi yükledim usb alıcıyı taktım tv ye ama birşey olmadı...
    Adım adım neler yapmam lazım ?
  • tamam arkadaşlar çözdüm :)
  • quote:

ARKADAŞLAR TV 1 SAAT ÖNCE KELDİ KURDULAR... BİR TÜRK OLARAK GURURLANDIM ÇOK İYİ YA :) TV İLE ARAMDA 4 METREDEN FAZLA VAR AMA GÖZLERİM ALIŞKIN DEĞİL SANIRIM BÜYÜK GELİYOR AŞIRI BANA :)
    SD KANALLARIN BAZILARI GÜZEL GÖSTERİYOR BAZILARI BİRAZ KÖTÜ,TRT HD ÇALIŞMIYOR BU ARADA...
    MODEMLE TV ARASINDA 3 METRE VAR AMA WIRESS İLE BAĞALNAMADI FAZLADA DENEMEDİM,DİREK MODEMİ YANINA GÖTÜRÜM ETHERNETLE BAĞLADIM...

GELELİ SMART TV OLAYINA,ARKADAŞLAR YEMİN EDİYORUM SİZE YOUTUBE GİRİP İZLEDİĞİNİZ VİDEOLAR HARİKA :) EN SON BRİTNEY SPEARSIN KLİPLERİNİ İZLEDİM SANKİ HD KANALDAN İZLİYORMUŞSUNUZ GİBİ NET :):

TASARIMINA FELAN SÖZ SÖYLEYENİ YAKARIM,ÇOK ŞIK VE SAĞLAM,TUŞLARI DOKUNMATİK HARİKA...

DAHA 1 SAATLİK DENEYİŞİM BU :) ŞİMDİLİK TEK OLUMSUZ TARAFI KUMANDASI BİRAZ AĞIR VE ÖNE DOĞRU AĞIRLIK :)
    ALT YAZILARDA BİRAZ SIKINTI VAR,BAZEN OKUNUYOR BAZEN OKUNMUYOR...

hayırlı olsun kumandası evet ağır kaba ama çok kalite ve sağlam önceki gün beko smartın kumandasını gördüm sokakta satılan çakma kumandlarn gibiydi hafifti ama dandikte bu ise buram buram kalite kokuyor..
    wireless ile bağlanıe ben çok uzun mesafelerden bağlanıyorum 3 mt den bağlanmaması mümkün değil..
    arka sayfalarda ayarlrımı paylaşmıştım sizede tavsiye ederim...

• Arkadaşlar peki bu pc ekranını olduğu gibi kablosuz halde tv ye aktabilir miyiz ? öyle birşey varmı ??
    ben intel i5 kullanıyorum,intelin programında öyle birşeylerden bahsediyordu...

Bu arada tv ile aramda 4 metreden fazla mesafe var,ama bana çok büyük gözüküyor,gözlerim kamaştı resmen... normal midir ?
  • quote:

Arkadaşlar peki bu pc ekranını olduğu gibi kablosuz halde tv ye aktabilir miyiz ? öyle birşey varmı ??
    ben intel i5 kullanıyorum,intelin programında öyle birşeylerden bahsediyordu...

Bu arada tv ile aramda 4 metreden fazla mesafe var,ama bana çok büyük gözüküyor,gözlerim kamaştı resmen... normal midir ?

pc ekranını tamamen ancak kablo bağlantısı ile aktarırsın onun dışında dlna ile olmaz diye biliyorum..
    senin ki 42" değil mi? önceden ne izliyordun benimki zamanla küçük bile gelmeye başladı acaba 46 mı alsaydım diyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: acarfm

anladım hocam bende dıgıturk modulu kullancam ıns cı+ deseklı olması cok ıyı

arkadaşlar be dıgıturk müşteri temsilcisiyle görüştüm dıgıturk modulu bu tv nin desteklemediğini sadece belli modellerde desteklediğini söyledi

dikkatli olun iyi araştırırn sonra boşu boşuna abone olursunuz.
  • 72 düz ekran tüplü arçelik izliyordum.... şimdi tam ölçüm yaptım tv ile aramda 4.60 metre var...tv 42 inç 106 ekran...sanırım gözler alışamadı henüz,zamanla alışır inşallah :)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.