Şimdi Ara

VESTEL SMART TV İNCELEMEM (42pf7017) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
18
Favori
236.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nexon nx600 pvr özelliği için banada pm atabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moussetee M kullanıcısına yanıt
    Hocam usb bellek yoktu servis geldi parça söküp gitti 2 hafta ses çıkmadı aradım cihaz değişim için onaylandı denildi 42pf7175 geldi
  • Vestellerde IPTV desteği var mı?
    Bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosx

Vestellerde IPTV desteği var mı?
    Bilgisi olan varmı ?

tv üzerinden ip tv izleme şansınız yok malesef ama bir arkadaş akıllı telefon ve dlna üzerinden yolunu anlatmıştı. Şu an için tek seçenek bu

http://forum.donanimhaber.com/m_104816189/tm.htm
  • NumberOne77 kullanıcısına yanıt
  • kardeşim bende 56 inç. aldım görüntü kalitesi mükemmel helede hd kanalları izlemesi ayrı bir zevk . piyasada en uygunu vestel zaten ben regal aldım ama farketmiyor ikiside aynı firma. sadece internete girerken zor oluyor çünkü klavye vs. maus gibi şeyler olmadığı için kolayca yazamıyorsunuz gireceğiniz siteyi onun dışında şuan memnunum tavsiye ederim...
  • Vestel bayisinde 7-8 binlik modellerini de izledim gram tat almadım

Dünyada kendini kanıtlamış markalar deniliyor ,o ülkeler insanının eğitimine türkiyenin 20 katı para harcıyor

Öyle kolay değil ,

Yerli malı yurdun malı demekle olmuyor maalesef

Devlete fazlasıyla vergi ödüyoruz,bi zahmet eğitime insana yatırım yapsınlar gerisi kendiliğinden gelir zaten

• Selam Bende A101 de satılan 49HL600 aldım nexsonun aynısı ve birkaç sorunum var.
    Ben televizyonu digitürkle beraber kullanıyorum ayrıca azerspace uydusuna baglı çanagıda tv nin uydusuyla kullanıyorum.
    TV nin sabah açılışta hdmı la açılmasını istiyorum ama ayarlardan son durum yapmama ragmen olmuyor.
    TV anlık olarak kapatılıp açılınca HDMI la açılıyor ama cıhazı tanımıyor ve 5 dk dan geri sayıyor DT kumandasıyla kanal degişitirince cihazı tanıyor.
    Cihazın servis menüsünde bilgiler şu şekilde V3.7.3i MHO D8V MB96 yazılım olarak güncel sanırım ama vestel yazılımı yüklesem sorun ortadan kalkar mı yada herhangi bir artısı olur mu?
    Birde bu faz değeri ne işe yarar nasıl anlaşılır bir fotoda bu şekilde değerler yazılıp faz değeri eşittir şudur denmiş orasını pek anlamadım.
    Son olarak pvr kayıt kapalı sanırım onun için banada pm atabilirmisiniz.
    @diabolical

• Elinize sağlık hocam gayet güzel bir inceleme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde bu tv den var 3 senedir kullanıyorum. Satsam ne kadar eder acaba

• GittiGidiyor com sitesinden Vestel 43 UA 9400 diye bir TV aldım ürün geldi yetkili servisi aradım ürünü anlaşması olmayan yerden aldığınız için 70 kurulum ücreti alıyoruz dediler. Müşteri hizmetlerini aradım ekip lideri ile görüştük ama nafile bu da demek oluyor ki Vestel marka ürünlerden uzak durmak gerekiyor arkadaşım LG marka TV aldı servis geldi nereden aldınız diye sormadan geldi montajını yaptı hayırlı olsun dedi çekti gitti. Vestel ise güya Türk firması ama ben anlayamadım verdiği hizmetle hangisi Türk hangisi yabancı. Buda demek oluyor ki Türk firması diye tercih yanlış tercih mi Vestel bir daha hayatımda hiç olmadı ve olmayacak ta ÖNEMLİ OLAN 70 TL DEN ZİYADE VERİLEMEYEN HİZMET ÜRÜNÜ DE İADE EDİYORUM
    GURURLA YERLİ SLAGONLARI AMA GURURLA YABANCI DİYORUM UTANARAK YERLİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalıibo

GittiGidiyor com sitesinden Vestel 43 UA 9400 diye bir TV aldım ürün geldi yetkili servisi aradım ürünü anlaşması olmayan yerden aldığınız için 70 kurulum ücreti alıyoruz dediler. Müşteri hizmetlerini aradım ekip lideri ile görüştük ama nafile bu da demek oluyor ki Vestel marka ürünlerden uzak durmak gerekiyor arkadaşım LG marka TV aldı servis geldi nereden aldınız diye sormadan geldi montajını yaptı hayırlı olsun dedi çekti gitti. Vestel ise güya Türk firması ama ben anlayamadım verdiği hizmetle hangisi Türk hangisi yabancı. Buda demek oluyor ki Türk firması diye tercih yanlış tercih mi Vestel bir daha hayatımda hiç olmadı ve olmayacak ta ÖNEMLİ OLAN 70 TL DEN ZİYADE VERİLEMEYEN HİZMET ÜRÜNÜ DE İADE EDİYORUM
    GURURLA YERLİ SLAGONLARI AMA GURURLA YABANCI DİYORUM UTANARAK YERLİ

Anlamsız bir kıyaslama olmuş.

Ürünü size ''YETKİLİ'' satıcı olmadığı halde satan yer ile ilgili tek kelime etmeden direkt Vestel'e hücum etmişsiniz.
    VESTEL, kurumsal anlaşmaları çerçevesinde Kendi yetkili bayileri, teknosa,vatan,n11 ve bunun gibi bir çok yer ile BAYİ KORUMA kapsamında anlaşmalar yaparak ana markasını bu bayilikler aracılığı ile ücretsiz nakliye montaj ve 3 yıl garanti esası ile satmaktadır.
    Yetkili olmayan bayilerin, nereden ne koşullarla aldıkları belli olmayan bu ürünleri satmalarında yasal bir kısıtlama olmamakla birlikte, yetkili bayiden alınmayan ürünlerde VESTEL bu satışlara ücretsiz nakliye montaj hizmeti vermemektedir.
    Merak ettim satın aldığınız yer size bu ürünün satarken bilgi verdimi? bu ürünü yetkili olmadan satması sebebi ile 3 yıl yerine 2 yıl garantili kullanmak zorunda kalacağınızı belirtti mi? VESTEL in herhangi bir yerde ''nereden alırsanız alın ücretsiz montaj yapılır'' gibi bir vaadi var mı?
    Bunlar kurumsal yaklaşımlardır, VESTEL markasında yetkili bayi dışındaki satışlara ücretsiz nakliye montaj vermeyip garantiyi de 2 yıl ile sınırlandırmasına rağmen, yine kendi ürettiği REGAL markasını bakkladan dahi alsanız ücretsiz montajı vardır ama ücretsiz nakliyesi yoktur, garantisi ise koşulsuz 3 yıldır.
    Buna keza yine kendi ürettiği SEG markasını isterseniz genelkurmay başkanlığından alın nakliyesi de montajı da ücretlidir ve garantisi ne olursa olsun 2 yıldır
    Örneklerde belirttiğim üzere bunlar maka bazında yapılan anlaşmaların içeriklerine göre değişen uygulamalardır.
    Bence ''yerli malı'' demagojisine gireceğinize haysiyetli dürüst esnaf arayışına girmelisiniz zira bu bilgiler size satış aşamasında verilseydi bu kadar sinir olmanıza gerek olmazdı

NOT: bir ilave yapmak isterim. gittigidiyor, kendi adına fatura kestiğinde bu sorun her zaman olur, ancak anlaşmalı yetkili bayileri var, satışı o bayi aracılığı ile yapıp fatura yetkili bayi tarafından kesilseydi siz ürünü gittigidiyor sitesi üzerinden almış dahi olsanız yine de ücretsiz nakliye montaj ve 3 yıl garanti hakkınız olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ado -- 22 Nisan 2016; 14:14:50 >

• Ado kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmada seninki anlamsız bir kıyaslama olmuş.
    Vestel'de 3yıl, Hı-Level'de 2 yıl garantiyi anlayabilirim. Veya Vestel'de ücretsiz montaj, diğerinde ücretli montaj. Bunlarda hiç sıkıntı yok. Bunlar modern zamanın pazarlama teknikleri. Ama Vestel marka bir ürün alacaksın yetkili bayiden alırsan 3yıl garanti var. İnternetten alırsan (atıyorum) 2 yıl garanti. Burada kayış kopuyor haklı olarak. Bayiye malı çakarda ürününü spota düşürürsen bunun cezasını vatandaşa kesemezsin. Vestel bayisi olmayan bir firmaya satış yapmayacağına göre nereden düşüyor bu ürünler internetlere? ithal bir marka satsanız dediğiniz doğru distribütör garantisi var birde ithalatçı garantisi var.
  • autoshow A kullanıcısına yanıt
    Bayi koruma programi.

Baska bir sey yazmama gerek yok.

Hic bir markanin spota dusmesini engelleyemezsiniz. 1500 vestel bayisi, 1000 lerce teknosa, 100 lerce vatan bilgisayar, internette N11, hizlial.com ve benim aklima gelmeyen daha 10 larca YETKILI satis noktasi varken sen gidip spottan urun almissan faturayi kendi kendine kesmişsin demektir.

• Hocam Fisrt time installation kısmında dili ingilizce den Türkçeye çeviremiyorum kumanda çalışıyor

• bu modelde güncelleme nasıl oluyor ? netflix destekliyormu bu model?
  • Bizim vestel smart tv de wifi dongle yoktu.o model için kutusuna dahil değilmiş..ben wifi dongle ı vestel bayilerinden 60 tl ye n11 den 50 tl ye alabiliyorum.yurt dışından daha uyguna alan var mı.çünkü vestelin verdiği de kendi üretimi değil başka marka.hem veestel tv de hem pc vs de kullanabileceğim bir şey önerebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: proxsima06

Bizim vestel smart tv de wifi dongle yoktu.o model için kutusuna dahil değilmiş..ben wifi dongle ı vestel bayilerinden 60 tl ye n11 den 50 tl ye alabiliyorum.yurt dışından daha uyguna alan var mı.çünkü vestelin verdiği de kendi üretimi değil başka marka.hem veestel tv de hem pc vs de kullanabileceğim bir şey önerebilir misiniz

40FB7100 aldım. Aynı sorunu bende yaşıyorum. 2 tane wifi adaptor denedim ama görmedi. İlla vestel wifi mi almamız gerekiyor?
  • Bu modelin duvara asma aparatı var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.