Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.634
Cevap
38
Favori
147.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salagil

şarj seviyesi sizde de yüzde on yüzde on mu düşüyor. bütün battery widgetlerde durum aynı bende...

Efet hocam bende de %10 olarak düşüyor kusuratları göstermiyor ama en son %5 kalınca da gösteriyor.
  • Hayır bilgisayara bağladıktan sonra bilgisayar üzerinden biçimlendirme yaptım farklı programlarla virüs taraması yaptım en son bugün telefona kaspersky mobile indirdim o da virüs bulamadı sanırım sorun virüs değil. Telefon üzerinden nasıl biçimlendirme yapılıyor tarif edebilir misiniz rica etsem? Bir de böyle deneyelim belki olur. Teşekkür ederim.
  • 1080p Deneyen varmı acaba ?.
    Birde Tv ye hdmicıkışını kullanan görüntü kalitesi nasıl acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ablay

1080p Deneyen varmı acaba ?.
    Birde Tv ye hdmicıkışını kullanan görüntü kalitesi nasıl acaba

1080p mkv izliyorum hocam lcd tv'de sorunsuz ve hdmi çıkışı ile görüntü gayet güzel.
  • arkadaşlar bu telefonun 1080p videoları oynatabildiği söyleniyor fakat ben ne yaptıysam olmadı takıla takıla gösteriyor. telefon atrix 4g att ve üzernde 2.3.6 stock rom var. mx player ve mobo player denediğim oynatıcılar uygun codecleride yüklü ama takıla takıla gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35fatih

arkadaşlar bu telefonun 1080p videoları oynatabildiği söyleniyor fakat ben ne yaptıysam olmadı takıla takıla gösteriyor. telefon atrix 4g att ve üzernde 2.3.6 stock rom var. mx player ve mobo player denediğim oynatıcılar uygun codecleride yüklü ama takıla takıla gösteriyor.

Hocam yukarıda kaç defa belirtildi dice player ve Bs player lite ile sorunsuz izleyebilirsiniz. Birçok player sorun çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 17 Mart 2012; 20:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo72

Hayır bilgisayara bağladıktan sonra bilgisayar üzerinden biçimlendirme yaptım farklı programlarla virüs taraması yaptım en son bugün telefona kaspersky mobile indirdim o da virüs bulamadı sanırım sorun virüs değil. Telefon üzerinden nasıl biçimlendirme yapılıyor tarif edebilir misiniz rica etsem? Bir de böyle deneyelim belki olur. Teşekkür ederim.

Ayarlar sd kart depolama menüsünden biçimlendirin.
  • Söylediğiniz yerden de denedim (Ayarlar - sd kart ) devamında yer alan "format sd card" bölümü kapalı yani seçemiyorsunuz malesef. Ama yine de teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo72

Söylediğiniz yerden de denedim (Ayarlar - sd kart ) devamında yer alan "format sd card" bölümü kapalı yani seçemiyorsunuz malesef. Ama yine de teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için.

Sd kartı bilgisayarda ntfs olarak değilde fat olarak formatlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

arkadaşlar bu telefonun 1080p videoları oynatabildiği söyleniyor fakat ben ne yaptıysam olmadı takıla takıla gösteriyor. telefon atrix 4g att ve üzernde 2.3.6 stock rom var. mx player ve mobo player denediğim oynatıcılar uygun codecleride yüklü ama takıla takıla gösteriyor.

Hocam yukarıda kaç defa belirtildi dice player ve Bs player lite ile sorunsuz izleyebilirsiniz. Birçok player sorun çıkartıyor.

teşekkürler deneyeceğim. görmedim onun içinde kusura bakmayın.
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler deneyeceğim. görmedim onun içinde kusura bakmayın.

Yok ne kusuru hocam :)

• Merhaba ben de araniza dun dahil oldum. Telefon gercekten hosuma gitti su anda memnunum ama wifi cekim gucu az geldi bana iPod Touch 2G kadar cekmiyor. Tabi bu durum sasirtti biraz sizde de mi boyle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rust in Peace

Merhaba ben de araniza dun dahil oldum. Telefon gercekten hosuma gitti su anda memnunum ama wifi cekim gucu az geldi bana iPod Touch 2G kadar cekmiyor. Tabi bu durum sasirtti biraz sizde de mi boyle?

5800 kullanıyordum bundan önce, wifi çekim gücü Atrix'ten daha iyiydi. Arada bir duvar olan diğer odadaki modemi görmeyecek neredeyse Atrix.

Ayrıca video izleyebilen var mı telefondan. Hergangi bir siteden video izlemek istediğimde Maalesef bu vide oynatılamıyor gibi bir uyarı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 18 Mart 2012; 14:46:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

Merhaba ben de araniza dun dahil oldum. Telefon gercekten hosuma gitti su anda memnunum ama wifi cekim gucu az geldi bana iPod Touch 2G kadar cekmiyor. Tabi bu durum sasirtti biraz sizde de mi boyle?

5800 kullanıyordum bundan önce, wifi çekim gücü Atrix'ten daha iyiydi. Arada bir duvar olan diğer odadaki modemi görmeyecek neredeyse Atrix.

Ayrıca video izleyebilen var mı telefondan. Hergangi bir siteden video izlemek istediğimde Maalesef bu vide oynatılamıyor gibi bir uyarı geliyor.

Her türlü video izleyebiliyorum bs player ile 1080p Mkv'den dolphin tarayıcıda youtube üzerinden 720p videolara kadar sorun yok. Flash player telefonunuzda yüklü mü?
    Wifi konusunda bende bir deneme yapacağım bakalım iphone 4 ile fark varmı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

Her türlü video izleyebiliyorum bs player ile 1080p Mkv'den dolphin tarayıcıda youtube üzerinden 720p videolara kadar sorun yok. Flash player telefonunuzda yüklü mü?
    Wifi konusunda bende bir deneme yapacağım bakalım iphone 4 ile fark varmı.

Ben online videoları kastetmiştim. Marketteki flash player'ı yükledim ama hala aynı. Sadece kendi tarayıcısıyla youtube'dan video izleyebiliyorum. Dizi vs izlemek istediğimde olmuyor.

• arkadaşlar, okul ve evden wireless la nete giriyorum, hücresel veri devre dışı vs 3g açılabilecek tüm ayarları kapadım sanıyordum ki şubat ayı faturam 60 tl geldi, şok oldum (normalde 20 25 tl gelir) hele mart da şubat tarifesinden gelirse 200-300 gelir herhalde. biri tam olarak anlatabilir mi wireless hariç wapa 3g ye 2 g ye bağlanmasın telefonum nasıl ayarlarım?? veya marketten indirebileceğim bir program?
  • go launch un widgetleri arasinda kisayol olarak veri aktarimini acip kapama tusu var.Kontrolunuzu ordan cok rahat yapabilirsiniz ayrica marketten Trafic counter tarzi sayac programlarini kurarak baglantinizi 3g lemi yoksa wifi lemi yaptiginizi kontrol edebilirsiniz.Wifi cekimine gelecek olursak sunu cok rahatlikla soyleyebilirim ki acer aspire one netbookuma kiyasla cok daha iyi cekiyor.Arada iki tane oda oldugu halde takilmadan gayet hizli bir sekilde download yapabiliyorum tv izleyebiliyorum.Ayni mesafede netbookumda git geller oluyor.
  • Cuma günü bende artixlendim, ilk defa android kullanışım olduğu için sürekli yeni şeyler buluyorum ve gün geçtikçe alet canavarlaşıyo gözümde .
    Merak ettiğim sizde pil süresi nası gidiyo tam dolu bataryayla başladım uygulamalar denedim ayar yaptım wifi hep açıktı parlaklık otomatikte, arada cebime koyup şarkı dinlediğimde oldu 6 saat sonra %20 ye düştü yani ilk tecrübem olduğu için karşılaştırma yapamıyorum, batarya kalibrasyonu gibi bişiler okumuştum yapmam gerekirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzz

arkadaşlar, okul ve evden wireless la nete giriyorum, hücresel veri devre dışı vs 3g açılabilecek tüm ayarları kapadım sanıyordum ki şubat ayı faturam 60 tl geldi, şok oldum (normalde 20 25 tl gelir) hele mart da şubat tarifesinden gelirse 200-300 gelir herhalde. biri tam olarak anlatabilir mi wireless hariç wapa 3g ye 2 g ye bağlanmasın telefonum nasıl ayarlarım?? veya marketten indirebileceğim bir program?

hocam senin sorununun çözümü ilk mesajda var.

6- Şebekeden veri gitmesin sadece WİFİ den bağlanayım nete (fazla fatura gelmesin diye.)
    Ayarlar ---- pil ve Veri Yöneticisi - Veri Tasarrufu seçili olacak
    Ayarlar ---- pil ve Veri Yöneticisi - Veri Gönderimi -Veri dolaşımı hariç diğerleri etkin )

• ilk mesaja baktım da sinirimden görememişim demek ki. peki bu "arka plan veri", "veri dolaşımı", "veri etkin" ne anlamlara geliyor bilginiz var mı? Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.