Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
38
Favori
147.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni listeye eklermisiniz pm atmistim , bu arada duvar kagidini dikey yapmak isteyenler marketten wallpaper wizard indirsin çok kullanisli bi uygulama . . .
  • Merhaba
    2.3.4 den daha yeni roma yükseltme yapamıyoruz sanırım.Telefon türkçeye ayarlı ve 2.3.4 olduğu halde maalesef gmailden gelen maillerde türkçe karakterler çıkmıyor abuk karakterler gözüküyor.şirket mailinde böyle sorun yok ve atrix e format attım gene aynı.g mail ayarlarıda türkçe.neden kaynaklanabilir rom mu değişmeliyim?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sek

Merhaba
    2.3.4 den daha yeni roma yükseltme yapamıyoruz sanırım.Telefon türkçeye ayarlı ve 2.3.4 olduğu halde maalesef gmailden gelen maillerde türkçe karakterler çıkmıyor abuk karakterler gözüküyor.şirket mailinde böyle sorun yok ve atrix e format attım gene aynı.g mail ayarlarıda türkçe.neden kaynaklanabilir rom mu değişmeliyim?

Teşekkürler.

Gmail'deki Türkçe karakterlerde sıkıntı yok bende. Aynı şekilde 2.3.4 Türkçe Rom yüklü. Daha yükseği yok zaten şu anda.
  • Arkadaslar multimedya dock nerden bulabilirim cevap bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35fatih

Arkadaslar multimedya dock nerden bulabilirim cevap bekliyorum.

Ben şahsen Ebay'den almayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

quote:

Ebay nasil bir yer yani guvenebilir miyiz ayrica kargo ucreti ve suresi cok uzun suruyor mu?

• İlk mesaja yedekleme uygulamaları eklenmiştir.

Sizin kullanıp önerdiğiniz yazılımlar var ise belirtin ilk mesaja ekleyeyim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

quote:

Ebay nasil bir yer yani guvenebilir miyiz ayrica kargo ucreti ve suresi cok uzun suruyor mu?

Güvenilirdir zaten çok pahalı değil en son baktığıma göre.

Free shiping bulmak lazım. Birde tabi Türkiye'ye göndereni. Yoksa bir şey bulamayacağız biz bu ülkede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Arkadaşlar andorid marketten go launcher ve eklentilerini mutlaka deneyin. Android sisteme bakışınız değişecektir. Arayüzde Android 4 teması ve kilit ekranı yüklenebiliyor.

Benim en çok hoşuma gidenler;
    1.Ana kilit tuşunu kullanmadan cihazı dokunarak kilitleyebilme ve ses tuşlarından birine basarak açabilme
    2.Siz hiç sıkmayacak 7-8 adet geçiş efekti
    3.Switch butonları ile her tür bağlantıyı kontrol edebilme
    4.Klavye eklentisi ile gelişmiş klavye
    5.Çok stabil çalışıyor ve birçok tema seçeneği var.
    6.Klasör desteği ile uygulamaları kategorize edebilme

Uygulama ücretsiz olarak google playden indirilebiliyor.

dostum bu ana kilit tuşunu kullanmadan ses tuşuna basarak bu işi halletmeyi go launcher kullanmadan başka bir program-modifiye ile halledebilir miyiz? ben kendi launcherımdan acayip memnunum

• @1984
    Bilmiyorum ben spb, tsf kullandım onlarda yok bu özellik.
  • aynen ben de şu an tsf kullanıyorum biraz araştıracağım

widgetlocker varmış onu inceleyeceğim ilk fırsatta
  • arkadaslar tekrar merhaba,

telefonda bir haftayi doldurdum, bu surecte konulari takip ettim, sayenizde faydali app ler edindim. ilk sayfamiz dolu dolu olmus emegi gecenlere tesekkurler. bu arada hb'den ve diger sitelerden takip ediyorum masallah kullanici sayimiz artmis :)

son olarak indirdigim Perfect Viewer uygulamasindahttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.rookiestudio.perfectviewer&feature=search_result
    bilmeyenleriniz icin comic,novel ayrica bir eklentiylede pdf reader uygulamasidir.
    ayarlarindan bookself folder secmek istedigimde acct, bin,boot,cache,config,d,data,dev,etc,home,lib,lost+found,media,misc,mnt,opt,osh,pds,preinstall,proc,root,sbin,sdcard,sdcart-ext,selinux,srv,sys,system,thumb2,tmp,usr,var
    dosyalari gelmekte iclerinide kurcaladim fakat usb baglantisiyla attigim comics klasorume ulasamamaktayim. Bu konuda bilgisi olan varmi?

edit:gelen ekrandan mnt/sdcard/ seklinde usbde gorunen ana dizininize ulasiyorsunuz.

Son olarak screenshot ux nulled-full apk sini paylasabilen olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turksoftware -- 16 Mart 2012; 2:17:36 >

• ıcs destegi benım içın çok onmlı, bir tek ıcs destegi için neo v alıcaktım fakat atrixede geldi dıyosunuz ben o verdignz lnke baktım fakat orda atrix 4g için gelecek dıo bu konuda kafam karistı bn cumartesi günü, verecegnz cevaba gore ya neo v ya atrıx alacagm ne dersnz,

• quote:

Orijinalden alıntı: bala5252

ıcs destegi benım içın çok onmlı, bir tek ıcs destegi için neo v alıcaktım fakat atrixede geldi dıyosunuz ben o verdignz lnke baktım fakat orda atrix 4g için gelecek dıo bu konuda kafam karistı bn cumartesi günü, verecegnz cevaba gore ya neo v ya atrıx alacagm ne dersnz,

ics desteği geldi demedik ics geleceği resmi olarak bildirildi tarihte 2012 Q3 yani tahminen temmuz ve sonrası birde atrix ile atrix 4g donanım olarak aynı cihazlar birisine gelirse diğerinede gelir aradaki tek fark 4g iletişim. ayrıca ics ile belki radyo desteği de gelebilir yanlış hatırlamıyorsam cihazda radyo için donanım var ancak kernel buna uygun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet__01

quote:

ıcs destegi benım içın çok onmlı, bir tek ıcs destegi için neo v alıcaktım fakat atrixede geldi dıyosunuz ben o verdignz lnke baktım fakat orda atrix 4g için gelecek dıo bu konuda kafam karistı bn cumartesi günü, verecegnz cevaba gore ya neo v ya atrıx alacagm ne dersnz,

ics desteği geldi demedik ics geleceği resmi olarak bildirildi tarihte 2012 Q3 yani tahminen temmuz ve sonrası birde atrix ile atrix 4g donanım olarak aynı cihazlar birisine gelirse diğerinede gelir aradaki tek fark 4g iletişim. ayrıca ics ile belki radyo desteği de gelebilir yanlış hatırlamıyorsam cihazda radyo için donanım var ancak kernel buna uygun değil.

pardon telefondan yazdığım için dalgınlığıma gelmiş

o zaman yarın motorola yı alıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet__01

quote:

pardon telefondan yazdığım için dalgınlığıma gelmiş

o zaman yarın motorola yı alıyorum

hocam yinede iyi araştırın. alıp sonra pişman olup kulağımı çınlatmayın

• Arkadaşlar tekrar merhaba
    batarya konusunda bilgiler için teşekkür ederim. telefon kafamda şekillendi biraz.
    peki garanti konusunda bilgilerimiz varmıdır ?
    sanki bir ara hepsiburada.com da genpa garantisi yazısını gördüğümü hatırlar gibiyim. ama genpayı aradım sizin garanti kapsamınızdamı diye, hayır cevabı aldım.
    herhangi bir arıza durumunda garantiyi hangi teknik servisten alabiliriz. sonuçta 2 sene garanti yazıyor ama hangi garanti bu ?
  • Arkadaşlar bende go launcher kullanıyorum fakat ses açma tuşlarıyla ekran açma ayarını bulamadim biriniz yardımcı olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: joseph1979

Arkadaşlar tekrar merhaba
    batarya konusunda bilgiler için teşekkür ederim. telefon kafamda şekillendi biraz.
    peki garanti konusunda bilgilerimiz varmıdır ?
    sanki bir ara hepsiburada.com da genpa garantisi yazısını gördüğümü hatırlar gibiyim. ama genpayı aradım sizin garanti kapsamınızdamı diye, hayır cevabı aldım.
    herhangi bir arıza durumunda garantiyi hangi teknik servisten alabiliriz. sonuçta 2 sene garanti yazıyor ama hangi garanti bu ?

Teleservice garantisi altın atrixler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daNGe®

Arkadaşlar bende go launcher kullanıyorum fakat ses açma tuşlarıyla ekran açma ayarını bulamadim biriniz yardımcı olursa sevinirim

Tamam buldum kilitleyici eklentisini indirmek gerekiyormus.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.