Şimdi Ara

Maliye'den yılda en az 3 kez araba alıp satan kişilere de mektup gitti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
58.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hepimiz malesef heba ediyoruz.
  • bu konu muallakta kaldı. biri kuyuya 1 taş attı 40 akıllı çıkaramadı hesabına geldi. hala soruma cevap alamadım. kendisine maliyeden vergi öde diye kağıt gelen var mı? demek ki yok. öyleyse bu bir uydurma haber. itibar etmemek lazım.
  • Tamamen uydurma bir haber hiç öyle bir şey de yok. kimse kimsenin kaç defa araç değiştireceğine karışamaz. kendi param kendi kararım istersem her hafta farklı araca binerim satarım alıcısı olursa kime ne ? zaten araç satışında para ödeniyor bir de vergi verelim oldu anasını satayım ne güzel dünya.
  • Bu konuda bir arkadaşım vasıtasıyla al-satci birinin (kendi aile dostları) maliye ile muhatap olduğu ve ciddi miktarda para cezası aldığını duymuştum. Elimde buraya koyacağım bir belge yok ancak kanun-yonetmelik varsa uygulamanın olması kaçınılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonuçmu ;

asgari ücretlinin maaşı cebine girmeden yüzde 25 ötv ve girdikten sonrada yüzde 18 kdv ile toplamda yüzde 43 her ay alan bir sistem varken, ticaret yapıp ama tek kuruş bile vergi vermeyen topluluğunun olduğu yere Türkiye denir.
  • Bu konuda yeni gelişmeler varmı? Bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Bu konuda yeni gelişmeler varmı? Bilgisi olan?
    konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın yenı bir gelişme var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

Belki yanar döner zevklere sahip biriyim ve yılda 4-5 araç değiştiriyorum.

Bundan kimene ?

Haaa Devlet bana yılda 4-5 araç değiştirebiliyorsan bizede birşeyler atacaksın diyorsa orası ayrı .. (valla şaka maka bu devletten beklenir.)
    Var'mı cidden öyle tipler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.