Şimdi Ara

Renault R19 Europe arabalar nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
71.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Renault R19 1.6 ve 1.4 Europe arabalar nasıldır? Bunlar birçok çeşitleri var RT RN RNA Alize...Bu modelleri arasındaki farklar nelerdir? Elden rahat çıkartılabilir mi? Yol tutuş, yakıt yönünden falan değerlendirebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bykush99

quote:

Orijinalden alıntı: korfezgunesi

quote:

Orijinalden alıntı: bykush99

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BenTugay

Bizde 1.6 RT modelini kullanmistik uzun bir sure. Gercekten saglam araba ici genis ferah. Bizimki klimaliydi. Ama klimayi pek kullabmazdik. Cunku motoru cok fazla gucten dusuruyor. Alize modelleri en full u oluyor ve sofor hava yastigi var abs hicbir modelde yok galiba. Enjeksiyonlulari 90-95bg olmasi lazim. Digerleri 80 yada 85bg. Tavsiye ederim saglam aractir. Yakitida lpg de iyidir :)
    2. Eli ise temiz bulup temiz kullanirsan cok kolay satarsin. Bizim 96 model ve 190bin km de olmasina ragmen satilik yazdigimiz gun satmistik

yani alırsak pişman olmayız.

kesinlikle hocam alırsan pişman olmassın tabi iyi bir usta yada servise gösterirsen aracı .
    Ben 5 sene kullandım 1.6 Rn 95 model ve bir kere bile yolda bırakmadı 40.000 kmde aldım 85.000 kmde sattım . Periyodik bakımları yapıldığı sürece sorunsuz bi araçtır. Yalnız kapı döşemeleri çok çabuk eskiyor . Bagaj hacimi 400 küsür litre olduğu için baya bi geniş . Sürüşü zevkli . Seri bir araç . Yakıt olarak fazla yakmaz ama azda yakmaz ortada bişey . Enjeksiyonlu motor alırsanız yakıtı o zaman karbüratörlü motora göre az olur. Ben tavsiye ederim. Bence 8-11.tl arasında alınacak otomobillerden biridir.

Acemiliği atlatmak için ideal olduğunu söyleyenler de oluyor. Şu ilandaki araç nasıl? ABS falan da var. fiyat fazla gibi ama araba başı pazarlıkta nasıl olur bilemem.

Hocam Benim bildiğim Europa'ların hiç birinde Abs yok =??? Tam emin değilim .
    İlandaki araç derken hocam hangi ilan göremedimde

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-1998-model-lpg-yeni-muayeneli-alize-74385070/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: wind06

acemi arabasıdır. ya da ihtiyaç halinde ayağı yerden keser. fazla bir şey beklememek lazım. araç 2000 model olsa bile teknoloji, konsolu felan çok daha eskidir. tek iyi tarafı ikinci eli ve bagajı iyidir.
    r19 yerine megane1 öneririm, şartları biraz daha zorlama imkanı varsa.

şunu mu kastettiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2001-megane-klimali-73210577/detay

• quote:

quote:

acemi arabasıdır. ya da ihtiyaç halinde ayağı yerden keser. fazla bir şey beklememek lazım. araç 2000 model olsa bile teknoloji, konsolu felan çok daha eskidir. tek iyi tarafı ikinci eli ve bagajı iyidir.

şunu mu kastettiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2001-megane-klimali-73210577/detay

bu hb modeli, çok az var piyasada. sedanı daha iyi.
    örnek olsun diye veriyorum linki, ilan nedir ne değildir bilmiyorum.

örnek megane 1

• quote:

quote:

quote:

şunu mu kastettiniz?

bu hb modeli, çok az var piyasada. sedanı daha iyi.
    örnek olsun diye veriyorum linki, ilan nedir ne değildir bilmiyorum.

örnek megane 1

bütçemi epey aşıyor :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.