DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
POLYPAD C7000 TABLET PC Çok acil görüşlere ihtiyacım var
7
Cevap
0
Favori
3.520
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> POLYPAD C7000 TABLET PC Çok acil görüşlere ihtiyacım var
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      67 Mesaj
      02 Şubat 2012 20:35:32

Gelmez idi öldü dedikleri irşad
      Gelir artık bitti yüzyıllık istibdat
    • Yarbay
      2498 Mesaj
      04 Şubat 2012 15:51:00
      c7000'i bilmem ama c5500 aldım salı günü. Ürün dün arıza yaptı ve bugün servise doğru yola çıktı. Şimdi kara kara düşünüyorum ve pişmanım. Eğer imkanınız var ise üzerine biraz daha para koyun Samsung Galaxy s wifi 5.0 alın. Bu tablet inanın çok çok daha iyi ve arada 150 TL gibi bir fiyat farkı var.

• Çavuş
      67 Mesaj
      04 Şubat 2012 22:30:19
      quote:

Orijinalden alıntı: maytere

c7000'i bilmem ama c5500 aldım salı günü. Ürün dün arıza yaptı ve bugün servise doğru yola çıktı. Şimdi kara kara düşünüyorum ve pişmanım. Eğer imkanınız var ise üzerine biraz daha para koyun Samsung Galaxy s wifi 5.0 alın. Bu tablet inanın çok çok daha iyi ve arada 150 TL gibi bir fiyat farkı var.

Büyük talihsizlik olmuş ya. Aynen başlığı açtıktan sonra yaptığım araştırmalarda samsunga karar verdim fakat 5 inç mi olsun 7 inç mi henüz karar veremedim...

Gelmez idi öldü dedikleri irşad
      Gelir artık bitti yüzyıllık istibdat
    • Teğmen
      117 Mesaj
      05 Şubat 2012 02:12:45
      tablet biraz büyük olmalı bence 7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

GALATASARAY
    • Yarbay
      2498 Mesaj
      05 Şubat 2012 11:21:19
      5" olursa cebinizde taşıyabilirsiniz. 7" cebe sığmaz.

• Yarbay
      2035 Mesaj
      05 Şubat 2012 16:53:11
      7 pantolon cebine zor sığıyor yani sırıtıyor
      mont cebine falan koymak lazım en az

oyun için ideal. elinizle tam kontrol sağlıyorsunuz ama nette gezinme için biraz küçük kalıyor

• Yarbay
      2667 Mesaj
      08 Şubat 2012 13:20:47
      Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      20 Mesaj
      28 Mart 2012 01:04:42
      arkadaşlar PolyPad C7000'i cumartesi günü aldım.

Dokunmatiği ve hassaslığı tam anlamıyla mükemmel..

Cihazı aldığınızda içinden sağlam bir ürün çıkacağına emin olacağınız güzellikte ve sağlamlıkta bir kutu göreceksiniz. Kutu içeriğinde 1 adet PC bağlantı kablosu ve küçük usb'yi büyük usbye çevirici bir aparat bulunuyor. Aynı zamanda yine yapanın eline sağlık Türkçe kullanma klavuzu açık ve anlaşılır bir dilde yazılmış..

Cihazda 3D oyunlar dahil bir çok oyun oynadım. Isınma tabii ki oluyor ama oyun süresini baya bi abartırsanız.. (1-1,5 saat sonra)

Müzik ve Videolarda ses seviyesi tabii ki muhteşem değil ama inanın kötüde değil.

Android 2.3.4 sürümü mevcut üründe. Ben tablet konusunda yeniyim. Belki yeni sürümlerde daha iyi uygulamalar vardır ama cihazda android sürümüde beni mutlu etti.

G-Sensor dahil tüm donanım bence harika.. Cihazda download yaparken (200-250) mb'dan sonra biraz kasılma oldu ama bence normaldir sonuçta IPAD almadım.. küçük uygulamalarda indirme ve kurulum çok hızlı.

Downloadda laptopumun zor çektiği yerde tabletimle 300 kbps hızı gördüm. İçeriğindeki wireless alıcısı da harkulade..

Özetle ben bu cihazı gerçekten çok beğendim. Kasası olsun, Ekranı olsun, donanımları olsun gerçekten iyi. Benim gibi facebook'a girip msnde sohbet edicek ve 10-15 dk oyun atıp günde 1 film izlicekler için ideal bi cihaz. Meraktan elden düşürmüyorum buna rağmen bataryası da 1 gün gidiyor. İlerde kurcalama safhaları bittiğinde bataryanın 2-3 güne kadar dayanabileceğine inanıyorum. Android market eğlenceli birşey oradan ücretsiz birton şey indirebiliyorsunuz. Eğlenceli.. Sizde bu zevkten mahrum kalmak istemiyorsanız bu cihazı seçebilirsiniz. İyi alışverişler...

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> POLYPAD C7000 TABLET PC Çok acil görüşlere ihtiyacım var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.