Şimdi Ara

KOMBİ ARIZALARI BURAYA (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.251
Cevap
313
Favori
1.446.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kombiustası

quote:

Orijinalden alıntı: garagulli

kolay gelsin usta

baymak falke condense ile duo tec birebir aynı cihazmıdır ??
    kalite farkı varmıdır ??
    hangisini tercih etmeli ?

bilgi verirsen sevinirim....

falke piyasa ile rekabet markası baxi baymak elite serisi cihazlar farkılı özelliklere sahip duo tec al derim

peki dd nitromix ile baymak duo tec kıyası yapsak hangisi ağır basar usta genel anlamda ??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

Servis geldi , 78137 dhw sensor , ( sicak su trubunu ) degisti

200 tl parca ucreti
    60 servis

260 tl

Bidaha buderus alanin...

Kucucuk bi parca , 8.senesinde 3-4. Ariza , toplam 1000 tl servise verdik , alirkende 2500 tl verdik .

Bundan sonraki alacagim en ucuzu olacak ...

Bu parcanin y.disi fiyatini ogrenebilecegim bir yer varmidir?

bu cihazın türbini budur 40 EURO servis alış fiyatı vardır cihaz elit kategorisinde olduğu için yedek parçaları pahalıdır
     KOMBİ ARIZALARI BURAYA

Bu cihazada elitliginede , eski evimizde uydutuk kombi vardi 10 sene sonra arizalanmisti ,

Bunu kaliteli saglam diye aldik 2500-3000 tl den, 1000 tl de arizalara odedik, bundan sonra en ucuzunu almassam ...

Mh aradim agzima geleni soyledim, almanyada 30 € satilan urunu burada 200 tl satiyorsunuz , ne diyeyim allah belalarini versin...

Mubarek gunde hakkimida helal etmiyorum ..

Cevap icin sagolun , heryere isisan buderus bosch firmasinin bu "uyanikligini " yazacagim, etrafimdaki kimseyede aldirmayacagim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır kombi kullanıyorum.ancak 1 yıldır aldıgım ilk günden beri kombimde su basınç düşmesi oluyor.servisi 2 defa cagırdım .bana kombi altındaki 4 vanayı bütün vanaları kapat.basınç düşmezse kombi saglam.düserse kombi arızalı dedi.ancak.kombide basınç düşmesi olmadı.dedilerki tessata kacak var.tesisatcı yı 2 defa cagırdım heryere baktılar kacak bulamadılar.gözle görülen yerlerde herhangi kacak sızıntı yok.laminat parke altları ve betan altı kaldı bakılmayan.alt kattaki komsudanda bır sızıntı olduguna dair 1 yıldır şikayet yok.ya ben anlamıyorum bu basınç neden düşüyor.arkadaşlar ustalar bana bir care akıl verin kafayı yiyecem. bu kacak nerde.3 günde bir yarım bar su düşüyor.arkadaşlar bana bir akıl verin arıza neden olabilir.1 yıl önce sıfır buderus gb 072 aldım .kombiden memnunum.ancak neden su basıncı düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öğretmen55

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır kombi kullanıyorum.ancak 1 yıldır aldıgım ilk günden beri kombimde su basınç düşmesi oluyor.servisi 2 defa cagırdım .bana kombi altındaki 4 vanayı bütün vanaları kapat.basınç düşmezse kombi saglam.düserse kombi arızalı dedi.ancak.kombide basınç düşmesi olmadı.dedilerki tessata kacak var.tesisatcı yı 2 defa cagırdım heryere baktılar kacak bulamadılar.gözle görülen yerlerde herhangi kacak sızıntı yok.laminat parke altları ve betan altı kaldı bakılmayan.alt kattaki komsudanda bır sızıntı olduguna dair 1 yıldır şikayet yok.ya ben anlamıyorum bu basınç neden düşüyor.arkadaşlar ustalar bana bir care akıl verin kafayı yiyecem. bu kacak nerde.3 günde bir yarım bar su düşüyor.arkadaşlar bana bir akıl verin arıza neden olabilir.1 yıl önce sıfır buderus gb 072 aldım .kombiden memnunum.ancak neden su basıncı düşüyor.

cihaz yeni ise tesisatta kaçak var

• quote:

quote:

quote:

Servis geldi , 78137 dhw sensor , ( sicak su trubunu ) degisti

200 tl parca ucreti
    60 servis

260 tl

Bidaha buderus alanin...

Kucucuk bi parca , 8.senesinde 3-4. Ariza , toplam 1000 tl servise verdik , alirkende 2500 tl verdik .

Bundan sonraki alacagim en ucuzu olacak ...

Bu parcanin y.disi fiyatini ogrenebilecegim bir yer varmidir?

bu cihazın türbini budur 40 EURO servis alış fiyatı vardır cihaz elit kategorisinde olduğu için yedek parçaları pahalıdır
     KOMBİ ARIZALARI BURAYA

Bu cihazada elitliginede , eski evimizde uydutuk kombi vardi 10 sene sonra arizalanmisti ,

Bunu kaliteli saglam diye aldik 2500-3000 tl den, 1000 tl de arizalara odedik, bundan sonra en ucuzunu almassam ...

Mh aradim agzima geleni soyledim, almanyada 30 € satilan urunu burada 200 tl satiyorsunuz , ne diyeyim allah belalarini versin...

Mubarek gunde hakkimida helal etmiyorum ..

Cevap icin sagolun , heryere isisan buderus bosch firmasinin bu "uyanikligini " yazacagim, etrafimdaki kimseyede aldirmayacagim..

fiyatta extra abartı yok normal piyada teknisyen yok vaillant .ferroli ,ariston ,baymak harıl harıl elaman arıyor 2500 tl den aşşayı çalışan eleman yok

• Gunes enerjisi koyuyorum , isinmayida bozulana kadar kullanip satacagim buderusu , allah belalarini versin ne diyeyim

• Süsler marka kombimiz var su ısıtmıyor yanıp hemen geri gaz kesiyor daha önce de 70 derece ışığı yanıp sönüyordu şimdide öyle yaptı ancak sonra dediğim şekilde neden olur lütfen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: lordneon06

Süsler marka kombimiz var su ısıtmıyor yanıp hemen geri gaz kesiyor daha önce de 70 derece ışığı yanıp sönüyordu şimdide öyle yaptı ancak sonra dediğim şekilde neden olur lütfen yardım

ntc pompa v.s kontol edilecek
  • quote:

quote:

Süsler marka kombimiz var su ısıtmıyor yanıp hemen geri gaz kesiyor daha önce de 70 derece ışığı yanıp sönüyordu şimdide öyle yaptı ancak sonra dediğim şekilde neden olur lütfen yardım

ntc pompa v.s kontol edilecek

Hocam ankaradamısınız? Maliyeti ne olur sizce?

• Şuanda 30 -40-50-60 70-80 dere ışığı yani bütün şıklar yanıyor vaziyette

• quote:

Şuanda 30 -40-50-60 70-80 dere ışığı yani bütün şıklar yanıyor vaziyette

istanbuldayız cihazın süsler 5101 modeli sorun ntc de gözüküyor
     KOMBİ ARIZALARI BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kombiustası -- 19 Temmuz 2013; 23:35:06 >
  • quote:

quote:

KOMBİ ARIZALARI BURAYA

Ustam 60-70-80 söndü 50 dahil diğerleriyanıyor arıza aynı mı?bıktım bu cihazdan satıp yeni bi kombi almayı düşünüyorum evim net 90 m2 falan ne dersiniz sizi tenzih ederim ama tamirciler çok şerefsiz bir ay önce 200 tl verdim bu cihazın tamirine

• bu konu çok güzel herkez birbirine yardımcı oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

KOMBİ ARIZALARI BURAYA

Ustam 60-70-80 söndü 50 dahil diğerleriyanıyor arıza aynı mı?bıktım bu cihazdan satıp yeni bi kombi almayı düşünüyorum evim net 90 m2 falan ne dersiniz sizi tenzih ederim ama tamirciler çok şerefsiz bir ay önce 200 tl verdim bu cihazın tamirine

aynı arızlardan dolayı mı 200 tl verdiniz?

• vaillant turbotec pro kombimde bugün F28 hatası verdi , Servisi aradım geldiler gas armatürü değişti 440 TL bayıldım hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluviaggiatore

vaillant turbotec pro kombimde bugün F28 hatası verdi , Servisi aradım geldiler gas armatürü değişti 440 TL bayıldım hayırlı olsun

bu cihazın kronik arızası gaz valfinin step motoru dewamlı bozuluyor özel servislerde 250 fiyatı vardır bu valfin
     KOMBİ ARIZALARI BURAYA
  • ben 440 TL ödedim :( işçilik dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluviaggiatore

vaillant turbotec pro kombimde bugün F28 hatası verdi , Servisi aradım geldiler gas armatürü değişti 440 TL bayıldım hayırlı olsun

Evet adi şerefsiz bi insana denk geldik yalnız ona bi sürpriz hazırlıyorum Pazartesi verdiğim paradan kat ev kat ceza ödeyecek dün ferroli kombi aldı sıfır montaj proje dahil 1750 tl

• Baymak baxi eco 240 kombimde sıcak suyu açınca ateşleme olmuyordu ancak tanzikli açtığımızda ateşleme yaptığı için servisi çağırdım. 3 yollu vana bozulmak üzere dedi ve sanırım ateşlemeyi çabuk yapması için birşey yaptı. 3 yollu vana tamamen bozulunca 200 tl ye revizyon yapabileceklerini söyledi. Şimdi ise sıcak suyu açınca kaloriferlerde yanmaya başladı. Yetkili serviste 200 tl ye yaptırmak uygun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alenes

Baymak baxi eco 240 kombimde sıcak suyu açınca ateşleme olmuyordu ancak tanzikli açtığımızda ateşleme yaptığı için servisi çağırdım. 3 yollu vana bozulmak üzere dedi ve sanırım ateşlemeyi çabuk yapması için birşey yaptı. 3 yollu vana tamamen bozulunca 200 tl ye revizyon yapabileceklerini söyledi. Şimdi ise sıcak suyu açınca kaloriferlerde yanmaya başladı. Yetkili serviste 200 tl ye yaptırmak uygun mu?

normal fiyat ama sadece diyaframlada olay çözülebilir
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.