Şimdi Ara

Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.225
Cevap
148
Favori
674.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalkanfatih

quote:

Orijinalden alıntı: everest137

quote:

Orijinalden alıntı: kalkanfatih

quote:

Orijinalden alıntı: uzersoy

1.0 tfsi siyah araç için 3000'e yakın kasko teklifi çıktı arkadaşlar audiden.
    bu kadar beklemiyordum, yorumlarınız nedir?

(ilk aracım, lokasyon istanbul..)

araç fiyatından ziyade sizin indiriminiz olup olmadığı lokasyon yaş vb. durumlardan böyle çıkması normal. Daha önce kasko yaptırmış olsaydınız ve hasarınız olmadığını farzetseydik yarı fiyatlarına inebilirdi. Kasko fiyatları araca göre değil kişiye göre belirleyici oluyor artık

65 bin liralık leon aracıma 1400 lira çıkmıştı audi için 2400 lira teklif aldım. Niye bu kadar yüksek dediğimde kasko değeri 112 bin olduğu için dedi sigortacım

Eşimin 2004 model citroen c3 üne 1300 lira kasko çıkmıştı 7 ay önce yaptırmadık. Şimdi a3 e 1250 tl ye yaptırdık..

Velhasılı birçok değişken var. Doğrudan şu sebepten demek zor. Aynı araç aynı kişi için bile her sigorta şirketinin farklı tekliflerle geldiği de bir gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everest137 -- 26 Ekim 2016; 9:17:07 >

• gryozc G kullanıcısına yanıt
    1.4 tsi aracımla bile İstanbul şehir içi 11 litre hiç yakmadım, en fazla 8.5 lt oldu. Her hafta 2 gün iş gelişi ve çıkışı Ataşehir-Mecidiyeköy gidip geliyorum ve ortalamam 7.4 lt . 1.4 lt tsi aracım 7.4 yakıyorsa ,1.0 tsi çok daha az yakması lazım.
    Bu şehiç içi 11 lt diyenlerin internet sayfalarını paylaşabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forever eagle kullanıcısına yanıt
    wasiyet kullanıcısına yanıt
    Hocam ; Bunlara ilave bir de Standart Süspansiyon diye tanımladıkları bir sistem vardı. Onun bilgisi yok.

• Ben aracı satın aldığımda en güçsüz motor 1.6 TDi'dı. Benzinli 1.2 TFSi yoktu. Üstteki açıklamada TDi için söylenen sistem 1.2 TFSi ve 1.0 TFSi'lerde de mevcut. Bu bilgiyi ek olarak dikkate alabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar. Nakit ihtiyaçtan aracımı satıyorum. İlgilenenler içinhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-nisan-2014-cikisli-ambiante-donanim-tertemiz-356262750/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: grattis

Merhaba arkadaşlar. Nakit ihtiyaçtan aracımı satıyorum. İlgilenenler içinhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-nisan-2014-cikisli-ambiante-donanim-tertemiz-356262750/detay/

Xenonlu ve en önemlisi 3 yaş daha genç sıfırı şu an 92 bin lira.. Sizin aracın değeri 75 lerde şu an..

• Shafter kullanıcısına yanıt
    hocam cumartesi doğuş çankaya daydım. Benimkinin yine eski kasa sıfırını, ek olaraka sunroofu var, 116 bin tl dediler. Siz eminmisiniz bu fiyatta?
  • quote:

hocam cumartesi doğuş çankaya daydım. Benimkinin yine eski kasa sıfırını, ek olaraka sunroofu var, 116 bin tl dediler. Siz eminmisiniz bu fiyatta?

92 bin lira olan a3 sedan 1.0 tfsi stronic basic+advance paket
  • arkadaşlar merhaba, 1.0 tfsi almak istiyorum, siz hangisini tavsiye edersiniz, en uygun fiyat aldığınız bayi hangisi bu arada, hiç uğraşmadan oradan alayım, bir de 50.000 o faiz 24 ay olayı bu modeller için de geçerli midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinaslan

arkadaşlar merhaba, 1.0 tfsi almak istiyorum, siz hangisini tavsiye edersiniz, en uygun fiyat aldığınız bayi hangisi bu arada, hiç uğraşmadan oradan alayım, bir de 50.000 o faiz 24 ay olayı bu modeller için de geçerli midir ?

sportback istiyorsanız tüm bayileri arayın, kasımda gelecek olan arabalardan sıraya girebilirsiniz, belki denk de getirebilirsiniz, sedan istiyorsanız bazı bayilerde kalmış olabilir, sonuç itibari ile Türkiye genelindeki tüm bayileri aramanızı öneririm. bayiler arası çok fiyat farketmiyor. 0 faiz olayı 1.0 modellerde geçerli değil.

http://www.vdf.com.tr/tr/kampanyalar-ve-faizler/guncel-kampanyalar/audi-finans-kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everest137 -- 26 Ekim 2016; 11:09:53 >

• everest137 kullanıcısına yanıt
    ilginiz için çok teşekkür ederim, peki şu anda sedan ve hb için en dip alabileceğimiz fiyat sizce nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinaslan

ilginiz için çok teşekkür ederim, peki şu anda sedan ve hb için en dip alabileceğimiz fiyat sizce nedir?

rica ederim, ekim ayı içerisinde sportback için 83750-84 arası fiyatlar vardı, sedan için ise 92100-92300 arası fiyatlar vardı. kasımda ne olur bilemem, euro ile bağlantılı, 86700 e çıkabilir sportback. aynı da kalabilir.
  • Satış temsilcisinin söylediği euro 3.40 altı oolduğu ssürece fiyatlar ssabit, ggeçerse 89 dedi ssportback iiçin.

• everest137 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum, şaşırdım 92K duyunca. Tüm sitelerde fiyatlara bakınca uygun yazdığımı düşünüyorum fiyatını.
  • Merhaba, aracımızı yarın doğuş Çankaya'dan teslim alacağız, bu boya koruma, seramik kaplama, cam filmi ve kaput koruma vs uygulama ile ilgili 2500 tl fiyat verdiler biraz daha düşüreceğim sormak istediğim soru daha önce de sıfır araçlarımıza uygulamak yaptırdık ilk defa Audi den araç alıyoruz taşeronu vardır illa ama bir farkı var mı iyi midir yoksa GMG ile de görüştüm cam filmi, 3 parça kaput ve çamurluk filmi için yaklaşık 1500-1800 arası bir şey çıkar dendi sizin önerileriniz nedir ?
  • dukan omlet D kullanıcısına yanıt
    Aracınız ne renk siyah ise seramik korumayı öneriyorlar ?

• dukan omlet D kullanıcısına yanıt
    Bu tarz işlemlerin bayide değil uzmanlaşmış yerlerde yapılmsı gerektiği söylenir genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatal21tr

Aracınız ne renk siyah ise seramik korumayı öneriyorlar ?

benim aracım parlak siyah ve 1,5 ay önce satın aldım a3 1.6 tdi sb. kartal doğuş boya koruma yaptı pazarlığımızda vardı. bu boya koruma nasıl anlaşılıyor? acaba yaptılar mı gerçekten çünkü 700-800 TL lik bir uygulama olduğunu söylediler bizde tamam dedik. gerçekten yapıldığını nasıl anlarım?
  • quote:

Teşekkür ediyorum, şaşırdım 92K duyunca. Tüm sitelerde fiyatlara bakınca uygun yazdığımı düşünüyorum fiyatını.

insanlar su konuda yaniliyor
    eski kasa fiyati pahali dogusta evet.cunku kampanya sadece yeni kasada var.
    su an 98 bin tl ye 1.6 tdi veriyolar yeni kasa.
  • Aracım siyah renk. Haklısınız başka zaman tüm gün vakit ayırmaya üşendiğim için birazda iyiyse yaptırayım dedim anlaşılan durum farklı değil burada da.

edit: Firmanın ismi automaster mış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dukan omlet -- 26 Ekim 2016; 15:31:21 >
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.