Şimdi Ara

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.088
Cevap
9
Favori
200.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş
  • 5 oyda ben atarım anıla geçen 4tane atmıştım
  • Hayim Fabregas'ın ikizi gibi.Acayip benziyor.
  • hevesinizi kursağınızda bırakmak gibi olmasın ama acun demişti bir kişiden bir oy sayılıyor. 1000 tane atsanızda 1 oy olacak diye.
  • anıl'ın bu kadar takipçisinin sebebi nedir anlamadım. Biraz eli yüzü düzgün olunca kız çocukları direk destekliyor sanırım.
  • evde 4 telefon var hocam geçen sefer 4 oy attım öyle anıla yalnız bu hayran oldugun kişiyle tanışma olayı nasıl oluyo almedayla tanışsak iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Ünlülerden Merve,Gönüllürden Serhat gitsin tahammül edemiyorum o Serhata konuştuğu kadar iş yapsa

Aynen bende katlanamıyorum.
  • Gülen in gitmesi iyi oldu ,serhatla merve de gitse daha iyi olacak sonlara kızlardan begümle almeda kalabilir sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

hevesinizi kursağınızda bırakmak gibi olmasın ama acun demişti bir kişiden bir oy sayılıyor. 1000 tane atsanızda 1 oy olacak diye.

Farketmez hocam 2no bende var hanım var kayınvalide var baldız var varda var
  • O değilde bu Serhat'ın tipi giderek Taner'e benzemiyor mu sizce de ?
  • Serhatı benden başka yapmacık bulan var mı ? bence bu adamın hiçbir yararı yok hep kuru gürültü yok ben yaptım ben buldum gibisinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

evde 4 telefon var hocam geçen sefer 4 oy attım öyle anıla yalnız bu hayran oldugun kişiyle tanışma olayı nasıl oluyo almedayla tanışsak iyi olur

Acunn.com'a girip Almeda'ı takip edeceksin ve ona mesaj göndereceksin daha sonra mesajlar onlara okunacakmış onun en beğendiği mesajı atan adaya gidip tanışma fırsatına sahip olacakmış yani acunn'a üye olup dediklerimi yaparak şansını deniyebilirsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Gülen'in gittmesi iyi oldu.Takımlar hala dengeli bence.
    Ayrıca Merve hareketlerine dikkat etmeli,sivrilmeye çalışıyor.Ünlüleri bölen kişi bence o.

Kesinlikle katılıyorum.Ünlüler'in yazacağı ilk isim bence Merve ve Anıl olacaktır.İkisi SMS'e giderse,Anıl eler büyük itihmal.

Anıl-Merve sms çıkarsa benden 5oy çalışır Anıla

Peki mustafa'yı yazarlarsa kime oy verirsiniz ? Merve-Mustafa...

• quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

quote:

quote:

quote:

Ayrıca Merve hareketlerine dikkat etmeli,sivrilmeye çalışıyor.Ünlüleri bölen kişi bence o.

Kesinlikle katılıyorum.Ünlüler'in yazacağı ilk isim bence Merve ve Anıl olacaktır.İkisi SMS'e giderse,Anıl eler büyük itihmal.

ben almeda için roman yazar gönderirim

mustafa merve olursa mustafaya oy veririm hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

mervenin karşısına kim çıkarsa çıksın karşısındakine ona oy veririm.

• aynn iyiki gitti gülen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Serhatı benden başka yapmacık bulan var mı ? bence bu adamın hiçbir yararı yok hep kuru gürültü yok ben yaptım ben buldum gibisinde

Tamamen yapmacık ve tanere benzemeye çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

quote:

quote:

quote:

quote:

ben almeda için roman yazar gönderirim

mustafa merve olursa mustafaya oy veririm hocam

Kızların hiçbirisinin hak ettiğini düşünmüyorum :) nihat ve hasan çok emek sarfediyor gönüller demiyorumda takıma hasan diyorum gerisi boş zaten ama ünlüler çok sağlam

ama kızlar oy alıcaktır abazalardan :) sözüm meclisten dısarı bu arada merve iyi açıyor göğüs kısmını kameraya karsı konusurken dikkatimi çekmişti tek benim çekmemistir ? :)

• Beyler ücretsiz sms servislerinden attıgımız smsler sayılıyor mu ? ben her hafta atıyorum mesaj gidiyo ama sayılıyor mu bilmiyorum internetten 150 200 mesaj felan atıyorum
  • Bu serhat bana göre tamamen taner özentisi biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drummer

Bu serhat bana göre tamamen taner özentisi biri

Taner gibi olmaya calısıyor bence yoksa o hareketleri aklı basında bir insan yapmaz ülke kurtarmıs gibi seviniyor adam
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.