Şimdi Ara

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.829
Cevap
127
Favori
192.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

quote:

Orijinalden alıntı: ceza_61

Jbden sonra yaklaşık 10 tane uygulama yüklemiştim. Telefonu iTunes ile eszamanladim şimdi hiçbiri menüde gözükmüyor. Ne yapmam lazım? Sanırım silinmediler çünkü telefonda 1gb boş yer vArdi, hala öyle

AppSync yuklemeniz gerekiyor. 5nci versiyon

bende appsync for ios5.0+ var itunesten eşzamanlayınca instoulous uygulamaları siliniyo neden olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergin1992

quote:

quote:

Jbden sonra yaklaşık 10 tane uygulama yüklemiştim. Telefonu iTunes ile eszamanladim şimdi hiçbiri menüde gözükmüyor. Ne yapmam lazım? Sanırım silinmediler çünkü telefonda 1gb boş yer vArdi, hala öyle

bende appsync for ios5.0+ var itunesten eşzamanlayınca instoulous uygulamaları siliniyo neden olabilir

installous settings te itunes eşzamanlamayı kapat

• quote:

Orijinalden alıntı: kckfrk

quote:

Orijinalden alıntı: ergin1992

quote:

quote:

installous settings te itunes eşzamanlamayı kapat

eyvallah hocam

• quote:

quote:

Appsync zaten kendinden yüklenmişti nasıl geri getirebilirim onları?
  • Yine baktım şimdi appsync iOS 5.0+ v2.2 yüklü
  • Valla gidiyor eşzamanlamicaksin.
  • gidiyor da telefonda hala yer kaplıyorlar. nerden bulup da silecem onları?
  • quote:

gidiyor da telefonda hala yer kaplıyorlar. nerden bulup da silecem onları?

installousda indirdikten sonra kuruyorsun fakat kurduktan sonra otomatik silmiyor hala installousun içinde duruyor onları silmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

quote:

Orijinalden alıntı: kyouraku

1 den fazla hatunla takılıyorsanız iblacklist siz bir iphone düşünemiyorum. Iphone sahibi olmamın tek sebebi bu program.

Hocam varya aynisini diyecektim. Hovardalar icin birebir yemin ederim. İyiki varsin iblacklist :))

iblacklist i hangi repodan indirdiniz?

Xsellize hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kyouraku

1 den fazla hatunla takılıyorsanız iblacklist siz bir iphone düşünemiyorum. Iphone sahibi olmamın tek sebebi bu program.

Hocam varya aynisini diyecektim. Hovardalar icin birebir yemin ederim. İyiki varsin iblacklist :))

iblacklist i hangi repodan indirdiniz?

Xsellize hocam

hocam en son versiyon mu peki ? biggbossta en son versityon var ama paralı. insaneliy den bi önceki versiyon indirdim fakat oda safe moda sokuyor telefonu durmadan. x sellizedeki son versiyonsa stabil çalışıyor mu ?

• installoustaki uygulamalar tamam da, ifunbox ile attığım uygulamarı nasıl geri getirebilirim? hadi geri getirmeyi geçtim nasıl silebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superior83

installaus tan oyun indiriyorum başka bir program açtığımda indirdiğim dosya kayboluyor normal midir?

İndirirken gecerseniz cogunlukla oyle olur inene kadar beklemenizde fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realcem

quote:

installaus tan oyun indiriyorum başka bir program açtığımda indirdiğim dosya kayboluyor normal midir?

teşekkür ederim.bende onu fark ettim.
  • bu installous da oyun yüklerken bir kaç postta arkadaşlar bahsetmişti bende de 4 tane beyaz simge çıkıyor.ve gizlediğim simgelerde mesela activator, sbsettings gibi ikonlarda geliyor. resprings olduğunda normale dönüyor.

multiiconmover adlı tweakde yer değiştirmek istediğimleri tikliyorum.ama hepsini bir nasıl hareket ettirecem onu bulamadım.

sbsettings de bldirim merkezinde simgeleri nasıl alt alta gösterebliyoruz?

bazı arkadaşlar bu hat isimlerin yazılı yeri özelleştirmişler. onunla ilgili tweakın adı nedir acaba?
  • Folder enhancer in insan gibi versiyonunu bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnlockFX'i Hiçbir Repoda Bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kckfrk

quote:

gidiyor da telefonda hala yer kaplıyorlar. nerden bulup da silecem onları?

installousda indirdikten sonra kuruyorsun fakat kurduktan sonra otomatik silmiyor hala installousun içinde duruyor onları silmen lazım.

"kurduktan sonra sil" diye ayar var, installous settings'de
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realcem

quote:

teşekkür ederim.bende onu fark ettim.

yok öyle bir şey, multitasking'dir ios, dosya inerken başka bir app'a geçseniz de, indirme devam eder, haa başka bir sorundan ötürü indirme yarıda kesiliyorsa, ona yapcak bişey yok zaten, başında beklesen de, arkaplanda inse de değişmez o.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Folder enhancer in insan gibi versiyonunu bilen var mi?

1.5.3 ios 5.0.1 de dahi sorunsuz çalışıyor çok memnunum, haa reposunu soracaksan, epey oldu indireli ama muhtemelen insanelyi'dir, kolay kolay başka repo eklemiyorum ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueDangeR

UnlockFX'i Hiçbir Repoda Bulamıyorum

http://repo.insanelyi.com/
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.