Şimdi Ara

Samsung'un 'Dev'i Galaxy Note inceleme masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
2
Favori
132.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Samsung'un özellikle 5.3 inç'lik dev ekranıyla dikkat çeken telefonu Galaxy Note'u inceledik. Yüksek çözünürlüklü ekranı ve güçlü donanım özellikleriye Samsung Galaxy Note inceleme masamızın en büyük konuklarından biri oldu.

• Samsung yakında 37 ekran cep telefonu üretirse şaşırmam.
  • kutusu ağır gelmiş o yüzden masanın üstüne koyamamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysan240 -- 9 Aralık 2011; 1:52:49 >
  • hehehhe apple iphonun 3.5 inclik ekranına 640x960 pixel ekran sığdırabiliyo samsung 1280 pixel sığdırınca full hd ekran yapınca takoz gibi alet yok öyle yok böyle ulan elmacılar iphone5 cıkınca 4s leri amerika elmaaa arkada elma işareti var 500 tl gell diye bağırırsınız forumda yakında

özet:telefonu teknosada denedim şahane şahane param olsada alsamm :P
  • Herhangi birşeyi beğenmeyebilirsiniz ve bunu forumda dile getirebilirsiniz ama sizin beğenmediğiniz şeyleri beğenen ya da alan insanları küçümseyemez ve peşin hükümlerle yargılayamazsınız. Samsung ya da başka bir firma sadece büyük ekranlı cihaz üretmiyor aynı firmanın küçük ekranlı modelleri de var, sizin gibi olan insanlar küçük ekranlı cihazları tercih ediyorlar ancak büyük ekranlı model üretiliyor ve de satılıyorsa demek ki alan insanların ihtiyacı var demektir. Belki bir kısmı hava atmak ya da takoz olarak kullanmak istiyordur bunu bilemeyiz ama beyin "bedava moduna" geçip aklımıza her geleni de yazamayız.

edit: inceleme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmednaim -- 9 Aralık 2011; 2:04:01 >
  • Samsung yapmış mı ?
    -Yapmış .
    Olmuş mu ?
    -Ellerine sağlık .
    Alır mıyım ?
    -Sığdıracak yerim yok .
  • Ekran küçük olunca parmaklarım kalın kullanamıyorum dersiniz büyük olunca takoz dersiniz. Müşteri memnuniyeti ne zor bir şey. Adamlar boy boy çıkarmış hangisi işine yarıyorsa onu al. Cihazı ben de inceledim. Oldukça hoş bir cihaz ve kot pantolonun cebine sığıyor, rahatlıkla yürüyüp oturabiliyorsunuz. İnceleme için teşekkürler.
  • Saturn'de denemek için resmen sıraya girdim bugün 2 kişi ile beraber
  • Galaxy S2 ile hemen hemen aynı performansı sunabilmesi gerçekten iyi.Telefonun boyutu konusunda ise çok fazla bir şey denilemez.Tamamı ile kişisel tercihler ön plana çıkar bu konuda.Elim büyük olmasına rağmen Note kullanırken zorlanırım mı diye düşünmüyor değilim.En nihayetinde S2'im candır canandır :) Boyutu nedeniyle takoz demek yanlış olur.Örneğin Lg Optimus Iphone ile kıyaslanırsa takozdur.Iphone Galaxy S2 ile kıyaslanırsa oda takoz kalır.S2 kıyas yapacak bir telefon olsa onu da takoz sınıfına sokarım belki ama gel gör ki şuan için yok canım kardeşim. :D
  • samsung tablet alacam bu günlerde .bu alet aklımı çeldi.7 inçlik tableti mi alsam galaxy note yi mi??
  • Her malın alıcısı vardır. *** atmakta üstüne yok bazı arkadaşların..
  • bu alet galaxy tab7" den cok daha performanslı ve guzel
  • Her ne kadar malum firmalar davalarla yıkmaya çalışsa da Samsung ve diğerleri.
  • Takoooozz bu yahu?
  • güzel inceleme olmuş telefonda hem tablet tarzı hemde telefon olarak kullanmak isteyenler için ideal ama cepte taşımak için kullanışsız.
    S III incelemesini de görmek dileğiyle
  • fazla yorum yapmayacağım.Çok beğendim.
  • Teknik anlamda guzel cihaz olmus ama disarida birisinin bu aleti kulagina dayayip konustugunu gordugunuzde gulmemek elde degil abi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 9 Aralık 2011; 2:31:32 >
  • o donanima ragmen super akici degil,webde gezinirken,programlar arasi gecislerde takiliyor.1 sene once cikan iphone4 bundan daha akici,o cozunurlugune bagliyorum artik,o cozunurluge daha guclu ekran cipi olmaliydi
  • Aletin tek eksiği HDMI çıkışının olmaması. Birde eksiklik olarak sayarsak eğer, ekran tepkime süresin. SII kadar hızlı tepkimesi olsa koşa koşa gider alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Takoz gibi bir alet , bunu alan teknolojiden anlamıyordur ve gösteriş için alıyordur. Artık 1 yıl sonra 2. elde 500 liraya satmaya çalışırsınız.

Eksileri bekliyorum , nasıl olsa doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış :)

Neye dayanarak bize teknolojiden anlamıyor yada gösteriş yapıyor diyorsunuz???

Teknoloji olarak şu anda piyasada bu cihazdan daha üstün bir cihaz yok. Nexus Prime'dan bile daha güçlü. Üstelik kalemi ve her asn herşeyin üstüne not alabilme imkanı iş hayatında çok büyük kolaylık sağlıyor. Boş zamanda film izlemek için ideal bir cihaz

Doğru söyleyene ne yaparlar bilemem ama sizin gibi densizleri her yerden kovarlar...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.