Şimdi Ara

Facebook Onay Kodu Gelmiyor.(Çözümü Bulundu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
4
Favori
546.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Uri Boyka

Yahu kafayı yiyecem kaç haftadır onay kodu alamadım ne yapsam olmuyor yok mudur şunun kesin bir çözümü

sanırım yok. zaman tunelinden kurtulmak için yeni hesap açtım onda da bu sorundan dolayı hesaba erişemiyorum. yetti da facebook'un keyfine kaldı mesajın gelmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necrolit

Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın yok tarayıcı değiştir telefon değiştir vs. bunların hepsi yararsız şansa dayalı işler... Günlerdir uğraşıyorum net çözümü en sonunda buldum.

Onay kodu istedikten hemen sonra
    Turkcell kullananlar için : FB yaz 3266 gönder
    Vodafone için : FB yaz 3223 gönder

anında görüntü ;)

Hocam ben turkcelle mesaj yolladım kod nezaman gelir acaba?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın yok tarayıcı değiştir telefon değiştir vs. bunların hepsi yararsız şansa dayalı işler... Günlerdir uğraşıyorum net çözümü en sonunda buldum.

anında görüntü ;)

ben gündüz attım an itibarıyla da sonuçsuz. hatta daha yollayamıyorum.
  • Şu an yeni bir deneme yaptım ve nihayet hallettim.

Gündüz de karşıma çıkmıştı ama denemedim.

Facebook onay için

*Kısa mesaj gönderelim
    *Sizi arayalım

seçeneklerinden

"sizi arayalım"ı seçeneğinden Türkçe dilini seçip numarayı girdim karşıma "size söyleyeceğimiz pin kodunu buraya girin" notu çıktı ve anında ben o yazıyı bile okuyamadan telefonum çaldı.

+16'lı bir numara arıyor ve ;

Merhaba, Facebook'dan arıyoruz. Sizi aramamızı istemediyseniz bu mesajı yoksayın. Onay kodunuz 1234 gibisinden 4 haneli bir sayı okuyor. Tekrar ediyorum 1234... Telefon kapanıyor. Herhangi bir ücret yansımıyor bize, ücretsiz.

Tekrar smsi seçseydim herhalde yine bekliyo olabilirdim. Arama kısmı anlaşılan garanti.

Hele şükür oh..

edit : ek bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 31 Mayıs 2012; 22:34:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: farukyavuz

quote:

quote:

anında görüntü ;)

ben gündüz attım an itibarıyla da sonuçsuz. hatta daha yollayamıyorum.

işe yaradı sağolun

• Sizi arayalım die olan seçeneği göremedim ben yardımcı olabilirmisiniz acaba? yapmadığım şey kalmadı en son bunu deneyeyim bare
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrabybk

Sizi arayalım die olan seçeneği göremedim ben yardımcı olabilirmisiniz acaba? yapmadığım şey kalmadı en son bunu deneyeyim bare

onu dene hemen arrıyorlar. Eğer çıkmıyorsa o seçenek farklı tarayıcıdan tekrar dene
  • arkadaslar ben buldum çözümü bende işe yaradı girebildiğiniz bi laptop pc yada tel varsa ona kodu kayıtlı tanınan bi cihazdan girip hesabınızı dondurun sonra başka pc den açın hesabınızı kodunuzu aranarak isteyin anında arıyolar ben öyle yaptım işe yaradı inşallah sizede yarar...
  • face hesabıma iki gündür giremiyorum . onay kodunun gönderilmiş olduğu hattımı kırdım ve şuan face benden onay kodu istiyor . bu onay kodunu nerden bulabilirim yardımcı olun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: samymy

arkadaslar ben buldum çözümü bende işe yaradı girebildiğiniz bi laptop pc yada tel varsa ona kodu kayıtlı tanınan bi cihazdan girip hesabınızı dondurun sonra başka pc den açın hesabınızı kodunuzu aranarak isteyin anında arıyolar ben öyle yaptım işe yaradı inşallah sizede yarar...

arama butonuna basınca yukarıda Our systems are currently overloaded. Please try again in a few minutes. bu yazı çıkıyor :( başka bilgisayardan denemedim girsem dondurcam ama giremiyorum :'(
  • Geçen hafta numaramı Vodafone'dan Turkcell'e taşıdım. Şimdi onay kodu alamıyorum. Sanırım tek çaresi tekrar hattı taşımak. Turkcell'e kod gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Geçen hafta numaramı Vodafone'dan Turkcell'e taşıdım. Şimdi onay kodu alamıyorum. Sanırım tek çaresi tekrar hattı taşımak. Turkcell'e kod gelmiyor.

bence onla alakası yok geçen hafta bende alıyordum ama şuan alamıyorum hattımı taşımadım (avea)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since 1907 -- 14 Haziran 2012; 20:11:59 >
  • Bendede aynı sorun var 1 haftadır facebooka giriş yapamıyorum onay kodu bir türlü gelmiyor.Yardım edermisiniz
  • Daha önce aliyordum cok sık cıhaz degistigim icin ugraşilmaz hal aldi. Ama şimdi yeniden acmaya kalktim fakat sıkntılı.

Kullandiğim taktiği paylaşiyim.
    Mobilden telefonunuzu kaldirin face ustune kayıtlı olmasin tlfn
    Daha sonra guvenlikten giriş onaylarini acin ordan kaydedin böylelikle onay kodu geliyor.
    Daha sonra gelen kodu faceye yazip tamam diyince hata veriyor gibi gorunuyor fakat oluyor.
    Yaptim oldu.
    Saygilar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61ozmo61 -- 14 Haziran 2012; 23:47:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentNight78

Allah senden razı ollsun kardeş..2 gündür içim içimi yiyor..yapmadığım şey kalmadı..bi türlü sorunu çözememiştim..deminden evdeki kötü telefona taktım ve onay mesajı geldi.. çok sağolasın..

Hangi telefonlarda denediniz bide onları yazsanız bizde o telefonlarda denesek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukyavuz

quote:

Orijinalden alıntı: ultrabybk

Sizi arayalım die olan seçeneği göremedim ben yardımcı olabilirmisiniz acaba? yapmadığım şey kalmadı en son bunu deneyeyim bare

onu dene hemen arrıyorlar. Eğer çıkmıyorsa o seçenek farklı tarayıcıdan tekrar dene

Telefonun markası vs ne ben bb ve ip da denedim aramadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since 1907 -- 15 Haziran 2012; 12:36:59 >
  • Çook teşekkürler sonunda hesabımı onaylatabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protechnology

Çook teşekkürler sonunda hesabımı onaylatabildim

Ne marka telefonla yaptınız modeli vs yazar mısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Since 1907

quote:

Normalde Nokia 6020 kullanıyorum. Evde bayağı eski bir motorola (anteni vardı yani ) vardı onunla yaptım oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Since 1907

quote:

Normalde Nokia 6020 kullanıyorum. Evde bayağı eski bir motorola (anteni vardı yani ) vardı onunla yaptım oldu

Evde en eski telefon e250 onda olur mu acaba ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.