Şimdi Ara

Facebook Onay Kodu Gelmiyor.(Çözümü Bulundu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
4
Favori
546.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Turkcell'liyim e bu özeliği ilk açtıktan sonra aylarca kullandım. Mesajlar anında geliyordu. Bir ara kapattım. Sonra bir daha açamaz oldum. Onay kodu gelmiyor. Telefonumda bir dğeişiklik olmadı. Androidli bir Turkcell. Numaram ya da simimde de değişiklik olmadı. Bunun nedenini delice merak ediyorum. Ekstra güvenlik için süper bir özellikti.
  • Beyler ben yeni bir hesap açtım. Açmaz olaydım. 10 dk sonra kapandı ? Kod çıkıyo söylediğiniz her yöntemi yaptım, kimliğimin resminide çektim gönderdim. Ama gevur milleti işte ilgi yok
  • Bana onay kodu geliyor ama okeylemiyor :)) onay kodunu kutucuğa yazıp okeyliyorum sayfa yenileniyor başka bi tepki yok aynı kodu tekrar yazdığımda bu kodun süresi dolmuş,kullanılmış kod gibi birşey diyor :) 20 tane mesaj istedim 3 gündür hepsinde aynı
  • arkadaşlar aynı sorun bana da oldu ne yapabilirim?
  • arkadaşar aynı şeyi bende yaşadım fakat kayıtlı numaram benim eski numaram yani hat kapalı ve lise zamanımda arkadasımın annesi üzerinden alınan bi hattı ne yapmam gerekiyor yardımcı olan olursa çok sevinirim
  • aynı şeyi bende yaşadım fakat kayıtlı numaram benim eski numaram yani hat kapalı ve lise zamanımda arkadasımın annesi üzerinden alınan bi hattı ne yapmam gerekiyor yardımcı olan olursa çok sevinirim
  • Benim bildiğim senin gerçek bir kişilik olmadığını bilmek için.
  • çözümün bulunduğuna sevindim
  • https://www.facebook.com/help/contact_us.php?id=idniz.......

buraya kimliğinizi , ehliyetizi tarayıp göndererek hesabınıza giriş yapabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojenxx -- 23 Nisan 2012; 16:24:56 >
  • Tanrıya dualar ediyordum facebook kulanmiyim kapatim kalıcı olsun diye sonunda dualarım gercek oldu facebook kapattı ve onay kodu göndermiyor bi facebook bagımlısı olarak yapmadıgım kalmadı ama gelmiyor olmuyor işte bende artık uğraşmaktan vazgeçtim facebooksuz hayat 2006 öncesine döndüm ohh bee
  • sorun gerçekten telefondanmış
  • ARKADAŞLAR BENIM FACEBOOK HESABIMDA KAYITLI BİR TELEFON NUMARASI YOK ARKADASIMIN DEDIGI GIBI TELEFON NUMARANI BASKA HESABA TASI COZUMUNU YAPAMIYORUM LUTFEN BIRINIZ YARDIMCI OLSUN.
  • ARKADAŞLAR BENIM FACEBOOK HESABIMDA KAYITLI BİR TELEFON NUMARASI YOK ARKADASIMIN DEDIGI GIBI TELEFON NUMARANI BASKA HESABA TASI COZUMUNU YAPAMIYORUM LUTFEN BIRINIZ YARDIMCI OLSUN
  • Arkadaşlar bana yardımcı olursanız svinirim benım facebook hesabımda baskasının telefon numarası var ve ben sıfremı degıstırmeme ragmen acamadım durmadan dogal olarak kod ıstıyor hesabımı nasıl gerı alabılırım :((
  • Anlamadığım eski telefona takınca nasıl geliyor? Telefonla ne alakası var? Biri açıklasın
  • Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın yok tarayıcı değiştir telefon değiştir vs. bunların hepsi yararsız şansa dayalı işler... Günlerdir uğraşıyorum net çözümü en sonunda buldum.

Onay kodu istedikten hemen sonra
    Turkcell kullananlar için : FB yaz 3266 gönder
    Vodafone için : FB yaz 3223 gönder

anında görüntü ;)
  • Sağ ol hocam çok işime yaradı.
  • arkadaşlar benim hesap bir anda kapandı şimdi açılmıyor telefon numarı gir diyor giriyorum gelmiyor mesaj napcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necrolit

Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın yok tarayıcı değiştir telefon değiştir vs. bunların hepsi yararsız şansa dayalı işler... Günlerdir uğraşıyorum net çözümü en sonunda buldum.

Onay kodu istedikten hemen sonra
    Turkcell kullananlar için : FB yaz 3266 gönder
    Vodafone için : FB yaz 3223 gönder

anında görüntü ;)

Ücretli olduğunu da belirtseydin keşke. Giden 42 kuruş ve gelmeyen görüntü

Yine de sağ ol

• Yahu kafayı yiyecem kaç haftadır onay kodu alamadım ne yapsam olmuyor yok mudur şunun kesin bir çözümü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.