Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sarj durumu nasıl, ortalama bir kullanımla 3. günü görmek mümkün olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

sarj durumu nasıl, ortalama bir kullanımla 3. günü görmek mümkün olur mu?

ben 64 saati gördüm ama 1 saat telefon görüşmesi hariç hiç kullanmadim diyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

sarj durumu nasıl, ortalama bir kullanımla 3. günü görmek mümkün olur mu?

sanmıyorum. ortalama bir kullanımla 24-36 saat.
  • resim upload edecek kimse yok mu
  • Merhaba arkadaşlar ben de bugün Galaxy W aldım. Benim ilk android telefonum olmuş oldu...

Şöyle bir sorunum var. Evde wi-fi bağlantısı ile internete çıkamadım telefon üzerinden...2.3.5 var telefonda...modem ttnetin verdiği exper modem...wifi şifresini kaldırınca dahi bağlantı kuramadım. yardımcı olursanız mutlu olurum.
  • Normal şartlarda bağlanman lazım herhangi bir ayar falan yapmana gerek yok.Ancak eger mac filitre açiksa ve tlf mac adresi izin verilmedise baglanamazsin.Benim mac filitre acikti unutmustum sonradan hatirladim ve tlf izin verdim.
  • modemin görünürlük ve bağlantı izin verme ayarlarını kontrol edin, telefon kaynaklı bir problem olacağını sanmıyorum.

bu arada ilk defa telefon bugün resetlemiş kendini, android assistant sayesinde anladım kaç saniyede başlatıldığını yazıyordu.
  • Volume tuşları ile fotoğraf çekmeye yarayan bir program vardi ama bulamadım bilen var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @umitkosaner ve @8KoBe8 ilginiz için teşekkür ederim. Problemi hallettim, dediğiniz gibi modemle ilgiliymiş...

İlk kez android kullanıyorum olmazsa olmaz dediğiniz program, döküman, uygulama vs nedir? Güncelleme ne gibi yenilikler getiriyor?
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bomba4

Volume tuşları ile fotoğraf çekmeye yarayan bir program vardi ama bulamadım bilen var mi acaba?

böyle bir program varsa çok iyi olur gerçekten. nette araştırdım custom rom'ların bazılarında power tuşu kamera tuşu olarak kullanılabiliyormuş kamera açıkken.
  • yurt dısında 2.3.7 sürümü cıkmıs android icin türkiyede bakalım ne zaman cıkıcak =)
  • Benimki ingiltereden geldi ama ben daha 2.3.6 ya gucelleyemedim. Mevcut guncelleme yoktur diyor
  • Arkadaşlar n.o.v.a. 2 oynayan var mı aranızda, bir bölümde takıldım kaldım.
  • peki 512 mb ram yetrlimi ? bellek yetersiz diye uyarı almak istemiyorum
  • Valla ben şimdiye kadar ram la ilgili bir sıkıntı yaşamaDım. telefonda elimden düşmez herşey açık Hiç bir Kısıtlama yapmadım. ayrıca task killer falan onların hepsi bana hikaye geliyor. neyi kapatirsan kapat durdurursan durdur 5 dakika sonra bak yine her şey çalı§ıyor. android te ram ve cpu da dikkat edeceğin şey, senin kullandıgın uygulamada çıkış seceneği yoksa ( internet, müzik çalar , v.s) görev yöneticisine girip açık uygulamaları kapatmak.
  • Merhaba;

Günde 150 ye yakın mail alıyorum. 1 saat telefon görüşmesi yapıyorum. Shainder kablosuz kulaklık kullanıyorum. 20 dakka webte gezinsem şarzı beni idare edermi. Sınırsız internet pakedim var.

Birde resim upload edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

Valla ben şimdiye kadar ram la ilgili bir sıkıntı yaşamaDım. telefonda elimden düşmez herşey açık Hiç bir Kısıtlama yapmadım. ayrıca task killer falan onların hepsi bana hikaye geliyor. neyi kapatirsan kapat durdurursan durdur 5 dakika sonra bak yine her şey çalı§ıyor. android te ram ve cpu da dikkat edeceğin şey, senin kullandıgın uygulamada çıkış seceneği yoksa ( internet, müzik çalar , v.s) görev yöneticisine girip açık uygulamaları kapatmak.

saol bu benim için önemliydi.
  • Oyun oynamak isteyenlere Frontline Commando'yu öneririm. Üstelik Android Markette ücretsiz.

• tüm artıların yanında eksileri veya çözüm bulamadığım noktalar:
    telefon 3-4 kere kitlendi. bir şeyler açacakken ekran sabit kalıyor ve hiç bir şey yaptırmıyor.
    15 dakika aktif kullanımda telefonun arkası hissedilir ısınıyor.(koruma kabı yok)
    şarj aktif kullanımda bir gün zor yetiyor, ya yetmezse korkusuyla adam gibi kullanamıyorum. andoridasistant burdaki ayarlarla yüklü, advanced task manager da yüklü, auto kill vs. yapıyor, battery defender diye bişey yüklü ama yok şarj çok gidiyor. uygulama açmasanız bile ekran açıldığı anda su gibi gidiyor şarj %25-30 parlaklıkta bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper24 -- 19 Aralık 2011; 22:46:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Oyun oynamak isteyenlere Frontline Commando'yu öneririm. Üstelik Android Markette ücretsiz.

Oyun çok başarılı herkes yükleyip denemeli paylaşım için teşekkürler.
    Fakat bir kere kitlendi kaldı, pili çıkarmak zorunda kaldım. Bide silah almak için parayı nerden bulucaz yaaaa.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.