Teğmen
14 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
peşin ödemeli olarak satın aldığım aboneliğim kasım ayında bitti ve kanallarım kapandı.

receiver kullanım hakkı sizin denildi vermedim henüz...

ocak ayının başından beri tüm kanallar açık . herhangi bir taahhüt yada imza . telefon dan kabul ettiğim bir üyeliğim yok. sonradan başımıza iş gelmez değil mi niye açık tüm kanallar? üyelik için yem mi atıyorlar .işin

aslını bilen var mı ?
merhaba. arkadaşlar elimizde 55 bin liramız var. her iki modelden birisini alacağız sıfır. (manuel)
corolla life (1,33 motor) modeli en son 55.500 e , civic dream ise ( 1.6 motor ) 59 bine indirdik. honda olursa bayiye borçlanacağız.

her iki aracı da denedik.

corolla daha geniş ve koltuklar daha rahat , sürücüyü kavrıyordu lakin plastik aksamı gerçekten düşük.

civic ise kokpiti çok hoşumuza gitti .geri görüş kamerası ileride elimiz düzelince ilave taktıracağız araçlara..
güvenlik seviyeleri ikisi de full. şehir içi sürüş , çekiş ikisi de güzel.

corolla paramıza göre lakin 1,33 motor düşündürüyor.
civic alırsak eco motora 6-7 ay sonra tüp taktıracağız.

kararsızım. kullanıcılar vs tavsiyeniz nedir? bir üst model yada başka araç tavsiyesinde bulunmazsanız sevinirim. paramız bu kadar ve de düşünülen araçlar bunlar.

35 günlük tam 169,90

geçen ay ise 79 tl idi.

bu ay kime sorsam fahiş yükselişten şikayetçi.

gizli gizli geçirmişler sağolsunlar.

nede olsa asgari ücret 1300.
fazla bir bütçem yok, eskisi kadar oyun oynamıyorum.
nadiren fifa serisi vs. yada cod serileri.. genelde hd film izlemek, sörf ve de photoshop benzeri uygulamalar kullanacağım.
intel işlemcili 3 farklı kombin oluşturdum hangisi sizce mantıklı ve işimi görür?

işlemci: i3 4150 = 304 tl
anakart: gigabyte h81-1150=161tl
ram: Gskill 4Gb Ripjaws Ddr3 1600Mhz =135tl
ekran kartı: asus gt 730= 185tl
harddisk: seagate 1 tb=151 tl
optik sürücü: asus dwr-24f15t=63tl
kasa : therma take versa 500w=183tl

toplam=1182 tl.

fiyatı daha da düşürmek için işlemciyi intel pentium g3220 = 193 tl seçsem,
diğerleri aynı kalsa tavsiye eder misiniz?

yada ekran kartını hiç almayıp direk intel i5 4440 dahili ekran kartlı işlemciyi mi alsam hd 4600 tümleşik işimi görür mü karar veremedim..
Elinde olan yada ebay harici uygun fiyata alabilecegim yerler var mi ?
185 65 14 ebatlarında 4 mevsim kullanabileceğim lastik arayışım devam ediyor. şu ana kadar ortak herkesin tavsiye ettiği tek bir marka bile yok.
goodyear vector 5 te karar vermiştim. ona da olumsuz yazanlar olmuş.
yaz kış ayrı ayrı maliyet yapacak bütçem yok.bu yüzden her mevsim orta seviyede işimi görecek lastik tavsiye edebilir misiniz ?
masaüstü bilgisayarım zaman zaman donuyor sonra resete geçiyor lakin resetten de kurtulamıyor hdd ışığı takılı kalmış biçimde bekliyor.
hard disktemi sıkıntı var nesi bozuk arkadaşlar ?
Arkadaslar aracım peugeot 306. Forumunda cevap alamadim..arac.ilk calistiginda ekrana bakim anahtari simgesi geliyor arkasindan 9000 yazıyor. Bunun anlami nedir beyler..
anlayan arkadaşlar bu araç nasıldır tutulan model mi yakışı vs nasıldır??
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-1,4-16-v-bakimli-orjinal-megane-112020453/detay/
AZ YAKACAK SATIŞLI KOLAY OLACAK VE BENİ 2-3 SENE İDARE EDEBİLECEK ARAÇ ARIYORUM..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-renault-megane-1-110588163/detay/

LİNKTEKİ ARABA MESALA FİYAT OLARAK ÖZELLİK OLARAK NASILDIR BU ARAÇLAR??
Hakkında
Forum İmzası:
"onunla olmak hayattır , onsuz hayat vefat"
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 356
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 75.493 (Bu ay: 1.122)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.