Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android asistant kur sadece geri kalan kısmı da kendi görev yöneticisinden hallet.
    aynı modemi kullanıyosan sana ip veriyo olması lazım internet tarayıcıdan(ie, firefox) o ip yi yazıp dene. olmadı telefonu modem yap bağlantıyı paylaş yani. kendi modemi üzerinden bağlan. onunla da olmuyosa bilgisayarındaki antivirüs programlarını falan kurcala o engelliyo olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper24

arkadaşlar sorular havada kalıyor.

1-kies ve allshare programları kurulu bilgisayarda, aynı modemden nete giriyorlar fakat telefonu görmüyor kablosuz olarak.

2-şarjı naptıysam 1 günü geçiremedim, akşamı göremem diye adam gibi kullanamıyorum telefonu. advanced task manager ve advanced task killer kurulu, task managerda auto kill(1sn) ve regular kill(1dk) açık(en düşük süreler). battery defender diye bir şey kurulu, gereksizken kapatıyor bişeyleri, ama yine de akşamı ya göremezsem diye kullanamıyorum, buna rağmen %5 le falan anca eve geliyorum. ekran parlaklığı baya düşükte. android asistant da kuruluydu dün, bir şey değiştirmedi. ram temizleyen programları kapatan bu tarz uygulamalar daha çok şarj yemiyor mu? programları kaldırıyor ve o programlar anında tekrar çalışmaya başlıyor çünkü. task manager varken tekrar androidasistant kurayım mı?

Öncelikle Kiesi kullanmak için telefondan ve pc den hangi işlemleri yapıyorsunuz ne gibi bir hata veriyor?

Ben Kies kurmuştum notebooka fakat kabloyla bağlanamadım kızdım kaldırdım yazılımı. Şimdi explorerdan açıyorum direkt sorunsuz bağlanıyor.

Allshare, wd hd tv live ile ve eşimin SE Arcı ile kullandım herhangi bir ayar filan yapmadım. Allshare açıyorum direk görüyor wd li telefondaki video ve resimleri tvden izliyorum. SE Arc da ise allshare gibi bir seçenek var onu aktif edince birbirlerini görüyorlar.

Şarj konusuna gelince bende söylediğiniz yazılımların hiç biri kurulu değil ve ekran parlaklığı %50 civarında. Wi-Fi, 3G filan kapalı. Yoğun kullanmazsam 1,5 gün kadar dayanıyor. Yukarda yazdığım gibi nerdeyse hiç kurcalamadım telefonu 15-20 dakika telefon görüşmesi yaptım sadece, 2 günü geçeceğini düşünüyorum deneyip göreceğiz. Sebep şu olabilir ben cihazı alalı bir ay kadar oldu belki pil tam performansa yeni ulaştı.

• arkadaslar ben telefonu bir turlu 2.3.6 ya guncelleyemedim. acaba dogru yerdenmi yapiyorum ayarlar-telefon hakkinda -guncelleme den girigorum ama yeni bir guncelleme yoktur diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: webhaluk

arkadaslar ben telefonu bir turlu 2.3.6 ya guncelleyemedim. acaba dogru yerdenmi yapiyorum ayarlar-telefon hakkinda -guncelleme den girigorum ama yeni bir guncelleme yoktur diyor

Evet doğru yerden yapıyorsun.
  • Öncelikle herkese Merhabalar.

1-2 Gün önce kuzenim Galaxy W aldı.Telefon gerçekten çok güzel. Küçük bir sorunumuz var.Bende wave 2 var,ayarlardan varsayılan bellleği hafıza kartı olarak ayarlayabiliyorum.Ama bunu Galaxy W de bir türlü bulamadım.Android kısacası biraz karışık geldi bize.

Ayrıca telefonu alanların ilk olarak yapması gereken şeyler nelerdir? Bunun ilk sayfada yayınlanması faydalı olacaktır. Teşekkürler yardımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan2020

Öncelikle herkese Merhabalar.

1-2 Gün önce kuzenim Galaxy W aldı.Telefon gerçekten çok güzel. Küçük bir sorunumuz var.Bende wave 2 var,ayarlardan varsayılan bellleği hafıza kartı olarak ayarlayabiliyorum.Ama bunu Galaxy W de bir türlü bulamadım.Android kısacası biraz karışık geldi bize.

Ayrıca telefonu alanların ilk olarak yapması gereken şeyler nelerdir? Bunun ilk sayfada yayınlanması faydalı olacaktır. Teşekkürler yardımlarınız için.

Wave 2 ile galaxy w nin ekran kalitesini yzarmısın wave 2 ye göre nasıl renk tonu felan ? karşılaştırma yapabilirmisin OBJEKTİF OLARAK ?
  • quote:

Ben fiber bezle cok guzel sildim ama havada ucusan tozlarda neden olabiliyor. havadan kucuk bir tuy parcasi gibi birsey gelip hemen yapistirmadan once jelatinin yapiskanli tarafina yapisiyor. Onu alayim derken havadaki diger tozlar yapisiyor vs. Bence mikrociplerin uretildigi yerler gibi tozsuz bir ortam bulmak lazim:)

Tam benim yazacaklarımı yazmışsın.
    Jelatin ekran koruyucu mükemmel ama anti statik oda ya da sıfır tozsuz bir ortam lazım, bilsetdim açık havada takardım hiç değilse toz az olurdu özellikle balkon gibi yerden yüksek yerlerde.
    Benim ekranda 10 kadar içinde yarım milim tüylerin olduğu balonlar oluştu böyle bir süre kullanıp Ankara'da bulduüumda 2 tane alıp tekrar denerim.
  • Galaxy w icin uygun fiyatli mikrifonlu kulaklik onerileriniz varsa yazalim cunku kendi kulakkligindan cok boguk bir ses geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurik Eternally

quote:

Benimki ingiltereden geldi made in korea yaziyor.
    Ayrica bugun bizzat gidip kilifi bakirkoyden RX3004 arkadastan aldim. Arkadaslar kilif gercekten cok hosuma gitti. Arkadasimiz gercekten kamu hizmeti yapmis. Tesekkur ediyorum kendisine

quote:

Orijinalden alıntı: mevluthan38

merhaba arkadaşlar.... bu telefonla ilgili yukarılarda resetleme konusundan bahsetmişler... bazıları 2-3 güne bir resetliyor... bazıları ise öyle bi olay yok diyorlar.... gerçekten öyle bir şey varmı.. telefon kendiliğinden açılıp kapanıyormu.... şimdiden teşekkürler...

BENDEDE HİÇ RESET OLMADI

saol kardeş..

• Alan arkadaşlara soruyorum ekranda ölü piksel çıkma ihtimali ne kadardır mağzada alırken nasıl kıontrol etmeliyim bilgi verirseniz çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55GeCe

quote:

Orijinalden alıntı: ayhan2020

Öncelikle herkese Merhabalar.

Wave 2 ile galaxy w nin ekran kalitesini yzarmısın wave 2 ye göre nasıl renk tonu felan ? karşılaştırma yapabilirmisin OBJEKTİF OLARAK ?

Wave 2 de Super Lcd olduğu için bana biraz daha canlı geldi.Galaxy W de TFT var bildiğim kadarıyla onun dışında ekran çözünürlükleri aynı zaten.Fazla fark yok gibi ama.Android olması büyük avantaj ayrıca.Ama wave e ios ve android uygulamaların portlanması ile ilgili bir resmi girişim var,daha sonuçlanmadı .

• Arkadaşlar,

Ekran koruyucuyu takmadan önce, LCD temizleme losyonu kullanarak ekranı silmemiz gerekiyor mu? Ya da bu losyonun zararı olur mu ekran koruyucuya?
  • quote:

Alan arkadaşlara soruyorum ekranda ölü piksel çıkma ihtimali ne kadardır mağzada alırken nasıl kıontrol etmeliyim bilgi verirseniz çok makbule geçer.

*#0*# tuşla, kırmızı,mavi yeşil renkli ekranları sırayla aç incele beyaz yada siyah nokta-bölge yoksa sorun yok demektir,
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

Alan arkadaşlara soruyorum ekranda ölü piksel çıkma ihtimali ne kadardır mağzada alırken nasıl kıontrol etmeliyim bilgi verirseniz çok makbule geçer.

*#0*# tuşla, kırmızı,mavi yeşil renkli ekranları sırayla aç incele beyaz yada siyah nokta-bölge yoksa sorun yok demektir,

daha önce neden paylaşmadınız bu kodu valla süpermiş teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: [S]ensei

Şarj edeli 36 saat olmuş pil % 52 de çok az telefonla konuştum onun dışında hic oynamadım 72 saati görecek gibi

62 saat oldu hala pil bitmedi şu an %6 da
  • rica ederim, faydamız olduysa memnun oluruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

Bilgilendirme için saolun. Çok makbule geçti.
  • resim ama orjinal halde başka bir upload sitesine yükleyip link paylaşırmısınız.
  • Peki kaç saatte tam şarz oluyor bilginisi olan var mı.

fotograf çekip küçültme işelemi yapmadan bir upload sitesine yükleyip paylaşırmısınız. resimler kaç mb yer kaplıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idil_ka -- 18 Aralık 2011; 11:31:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgahan93

Peki kaç saatte tam şarz oluyor bilginisi olan var mı.

fotograf çekip küçültme işelemi yapmadan bir upload sitesine yükleyip paylaşırmısınız. resimler kaç mb yer kaplıyor.

2-3 saat arası oluyor..
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.