Şimdi Ara

Her Detayıyla MSI GE620DX Bol FOTO (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
10
Favori
41.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben geçen ay kendime aldığım MSI CR640 Core i3-2310M dizüstümü sanalmarketim den aldım. Kargomu aynı gün gönderdiler ve bir gün sonrasında teslim aldım.
    Bende fiyat araştırması yaparken Nova ve PC Depo ya bakmıştım ve taksitlendirmede vade farkı ekliyor ve fiyat aşırı yükseliyor, bana pek uygun gelmemişti.

MSI GE620DX-651XTR Core i5-2430M modelinde sanalmarketim.com en ucuz firma. Ürün ellerinde var, Hızlı Kargo Aynı Gün Gönderim görünüyor.

http://www.sanalmarketim.com/urun/698d2ce078883f21e00bf71298ec4155
    MSI GE620DX-651XTR Core i5-2430M 6GB 750GB GT555M 2GB 15.6" Full HD FreeDos (Oyuncu Paketi Hediyeli)

http://www.teknofiyat.com/?search=GE620DX+651XTR

• tasarıma birşey demedimki tasarım önemli dğl ztn klavye gerçekten kullanırken rahatmı rahatsa sorun yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesen90

quote:

Orijinalden alıntı: Niste

quote:

Orijinalden alıntı: YDG

Freedos olarak almayı planlıyorum. İşletim sistemi yüklerken herhangi bir sorun yaşar mıyım?

www.pcdepo.com sizce güvenilir bir sitemi?

Sizce bu ürünü kampanyalı olarak bulabilir miyim?

Teşekkürler.

Öncelikle Merhabalar Bende

MSI GE620DX-651XTR Core i5-2430M 6GB 750GB GT555M 2GB 15.6" Full HD FreeDos Almayı düşünüyorum..

Tek sorum olacak win7 Kurarken sorun yaşarmıyım ? böyle bir sıkıntı varmı ?

Arkadaşlar ben de Freedos aldım ve sorunsuz bi şekilde çok rahat Windows 7 kurdum. Zaten bilgisayar kendiliğinden DVD boot olarak geliyor. Tek yapmanız gereken DVDyi takmak bu kadar.

Arkadaşım ilk izlenimlerini paylaşır mısın bizimle? Bir de ısınma problemi hakkında neler diyebilirsin?

Bununla ilgili başlık açmıştım hocam isterseniz bi bakın. Eğer sorunuz olursa başlığa yazın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)

http://forum.donanimhaber.com/m_56518642/tm.htm

• Bu notebookta klavye ışıklandırması var mı ? Işıksız ortamda kullanımı gayet kolay olur var ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtalts

Bu notebookta klavye ışıklandırması var mı ? Işıksız ortamda kullanımı gayet kolay olur var ise.

yok ne yazık ki...
  • evet arkadaşlar, blu-ray burnerım geldi, laptopa taktım, ön kapağını da orjinali ile değiştirdim. gayet iyi hiç bir sorun yok
  • Bilgisayarını alan herkee hayırlı olsun arkadaşlar guzel günlerde kullanmanız dileğiyle özellikle bende blacklit(led) ışıklı klavye olayını araştırıyorum netten MSI kullanmış olduğu kasanın modelini bulabilirsem klavye modlama yapılabilir.
  • ..... kanserine yakalanıp geçen hafta ameliyat olmamdan dolayı bir süre uzak kaldım.10 gün hastanede yattıktan sonra bir süreliğine evime geldim ve pcmi açtım :) Bir süre daha ayrı kalabilirim. Sağlık herşeymiş arkadaşlar... Örneğin bu pcyi aldınız ve sorunlar yaşadınız. Sakın bu tür şeyleri stres yapmayın , oralı olmayın boş işler...

Eski sayfaları okudum, takip etmekteyim.

Daha önceki sayfalarda bilgisyarı ilk aldığım zamanlarda nete girdiğim halde fanın hızlı çalıştığını söylemiştim. Bunun nedenini anladım. Şöyle ki; İnternete aveanın GSMobile 3g'siyle girmekteyim. 3G modem yazılımını çalıştırdğımda fan hızlanmaya başlıyor ve süresi bitmemiş olan norton güvenlik programım bu yazılımın yüksek cpu kullandığı uyarısı veriyor. Yazılımı kaldırıp tekrar kuruyorum bir süre olmuyor bu sorun sonra tekrar oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba? Eski core 2 doulu pcde böyle bir sorun yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeTurk

Bilgisayarını alan herkee hayırlı olsun arkadaşlar guzel günlerde kullanmanız dileğiyle özellikle bende blacklit(led) ışıklı klavye olayını araştırıyorum netten MSI kullanmış olduğu kasanın modelini bulabilirsem klavye modlama yapılabilir.

backlit keyboard gerçekten güzel olurdu, Samsung Chronos 7 ile bunun arasında kalmıştım ama Samsungun klavye ve slot loading dışındaki tüm özelliklerinde MSI üstündü, onun için MSI aldım. Okuduğum kadarıyla backlit klavye olayı imkansıza yakın, birebir aynı kasa ve klavye olması gerekiyor, üstelik power almak için de incecik ribbon kabloya lehim yapmak gerekiyor. Ne diyelim, umarım olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

..... kanserine yakalanıp geçen hafta ameliyat olmamdan dolayı bir süre uzak kaldım.10 gün hastanede yattıktan sonra bir süreliğine evime geldim ve pcmi açtım :) Bir süre daha ayrı kalabilirim. Sağlık herşeymiş arkadaşlar... Örneğin bu pcyi aldınız ve sorunlar yaşadınız. Sakın bu tür şeyleri stres yapmayın , oralı olmayın boş işler...

Daha önceki sayfalarda bilgisyarı ilk aldığım zamanlarda nete girdiğim halde fanın hızlı çalıştığını söylemiştim. Bunun nedenini anladım. Şöyle ki; İnternete aveanın GSMobile 3g'siyle girmekteyim. 3G modem yazılımını çalıştırdğımda fan hızlanmaya başlıyor ve süresi bitmemiş olan norton güvenlik programım bu yazılımın yüksek cpu kullandığı uyarısı veriyor. Yazılımı kaldırıp tekrar kuruyorum bir süre olmuyor bu sorun sonra tekrar oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba? Eski core 2 doulu pcde böyle bir sorun yoktu.

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Umarım toptan atlatmışsınızdır.

Kablosuzdan bağlandığınızda böyle birşey oluyor mu? Eğer oluyorsa internet aktif olduğunda çalışan bir spywareden şüphelenilebilir. Sadece 3G modem takıldığında oluyorsa büyük ihtimalle 64bit driverlarında sorun vardır, memory leak tarzı bir bug olabilir. Markasını bilemiyorum ama Huawei tarzı bir üreticisi vardır mutlaka, onun sitesinden yeni driver araştırabilirsiniz.

İkinci önerim de Nortonu engelleyip öyle bir denemeniz, hatta bana kalsa toptan kaldırırım. Bilgisayara büyük bir yük getiriyor, çok daha hafif antivirüs yazılımları ücretsiz olarak mevcut. (Ben Avast kullanıyorum.)

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanbahri

quote:

..... kanserine yakalanıp geçen hafta ameliyat olmamdan dolayı bir süre uzak kaldım.10 gün hastanede yattıktan sonra bir süreliğine evime geldim ve pcmi açtım :) Bir süre daha ayrı kalabilirim. Sağlık herşeymiş arkadaşlar... Örneğin bu pcyi aldınız ve sorunlar yaşadınız. Sakın bu tür şeyleri stres yapmayın , oralı olmayın boş işler...

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Umarım toptan atlatmışsınızdır.

Kablosuzdan bağlandığınızda böyle birşey oluyor mu? Eğer oluyorsa internet aktif olduğunda çalışan bir spywareden şüphelenilebilir. Sadece 3G modem takıldığında oluyorsa büyük ihtimalle 64bit driverlarında sorun vardır, memory leak tarzı bir bug olabilir. Markasını bilemiyorum ama Huawei tarzı bir üreticisi vardır mutlaka, onun sitesinden yeni driver araştırabilirsiniz.

İkinci önerim de Nortonu engelleyip öyle bir denemeniz, hatta bana kalsa toptan kaldırırım. Bilgisayara büyük bir yük getiriyor, çok daha hafif antivirüs yazılımları ücretsiz olarak mevcut. (Ben Avast kullanıyorum.)

Teşekkürler. Toptan atlatamadım bir dizi tedaviler olacak...

Nete bağlanmakla ilgisi yok o programın çalışması yeterli oluyor. Modemin markası Zte. Sürücüyle alakalı söylediğinizi deneyeceğim. Nortonun da 21 günü kalmış zaten :)

• bu yeni modelle arasındaki fark mouse galiba. yeni i5'lerde şöyle daha oyuncuyum ben diye bağıran bir mouse vermişler
    http://img190.imageshack.us/img190/1489/cimg8378a.jpg
  • Bugün HDMI üzerinden Samsung LE-32D551 32inç Full HD, 550:1 parlaklığa sahip evdeki TV'ye bağladım. Kardeşlerim filan laptopun ekranı daha güzel gösteriyor dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

Bugün HDMI üzerinden Samsung LE-32D551 32inç Full HD, 550:1 parlaklığa sahip evdeki TV'ye bağladım. Kardeşlerim filan laptopun ekranı daha güzel gösteriyor dedi

ne ekranmış yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakoid -- 24 Ocak 2012; 12:05:02 >

• Foto testinde kullandığım fotonun orijinali

Kullanılan malzemeler

-Samsung LCD TV (LE32D551)
    -Samsung Laptop(15,6inç 1366-768 standart laptop paneli)
    -MSI GE620DX
    -Inca 1,4 HDMI kablo
    -Sony DSC H2 foto makinesi

Forum TESTİ:

MSI

Samsung LCD TV

Samsung Laptop

Foto TESTİ:

MSI

LCD TV

Samsung Laptop

AÇI TESTLERİ

MSI üst açı

LCD TV üst açı

Toplu Açı Testi:

• quote:

Orijinalden alıntı: Hotel California

quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

Bugün HDMI üzerinden Samsung LE-32D551 32inç Full HD, 550:1 parlaklığa sahip evdeki TV'ye bağladım. Kardeşlerim filan laptopun ekranı daha güzel gösteriyor dedi

ne ekranmış yaa

• Herkese hayırlı akşamlar,

S-Bar programı pc her açılışında çalışması için ne yapabilirim?
    MAGIX programlarını kullanıyor musunuz?
  • quote:

Herkese hayırlı akşamlar,

S-Bar programı pc her açılışında çalışması için ne yapabilirim?
    MAGIX programlarını kullanıyor musunuz?

Magix gereksiz. Hatta ea.

Başlatta bulunan başlangıç kısmına ekleyebilirsiniz. Çözülmese kayıt defterinde arama yaparak s-bar'ın hatalı olan uzantısını düzeltince açılıyor.
  • slm bende aynı bilgisayarı aldım dün elime ulaştı derecelendirme yaparken cpu %100 oldu ve fanı çalışmaya başladı halen çalışıyor ve hafif bir sesi var sizde de aynısı oldu mu forumda birkaç konuda sorunlu olduğu yazılıyordu msi'nin bilgi verebilir misiniz. teşekkürler
  • ilk olarak güzel paylaşımların için tşkr edrm OnlyGamer.sana 2 tane sorum olacak 1.si mouse probleminden bahsetmişsiniz hediye olna mouse düzgün çalımıormu veya her mousemu?2.si 5-6 saat oyun oynayınca çok fazla ısınıyormu kendini kapatıyormu?cevaplarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.