Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
18
Favori
229.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: filarmoni

quote:

Orjinalden alıntı: Slazer

quote:

Orjinalden alıntı: audilover

gkhn
    buda benim arkadasin oda senin istedigin gibi egzosu degisti baya bir sey yapti resimlerini koyum belki takmadan nasil bir sey olacagini gorursun..

kendi fikrim...
    fabrika çıkışı yani sizin arabalarınızda olan jantlar cok daha yakışıklı...
    bu arabaya 2. sınıf şahinlerin doğanların yada başka markaların taktığı jantlar iyi gitmiyor...
    biraz orjinal olsa daha iyi olurdu...
    kimseyi kırmak istemem sadece bence böyle...

Ben de katılıyorum sana güzelim Audi ye neler yapmışlar öyleee,şahin doğan dan farkı kalmamış arbanın...

Abartmamak lazım bu değişiklik işlerini

Her şeyin sadesi ve orijinal olanı güzeldir....

• quote:

Orjinalden alıntı: erca

a3 sportback almayı düşünen biri olarak fikrinizi almayı istiyorum.Metalik boya farkı vermek istemeyenler için 3 renk alternatifi var: siyah,beyaz,kırmızı.Malum siyah cok yakısıyor ama bakımı zor.beyaz sizce bu arabaya gider mi?

beyaz ben gordum acikcasi cok fena durmuyordu ama aracin o agresif yonunu bertaraf ediyor yani o sinirli gorunusu yumusatiyor.beyaz tamami ile zevk meselesi yani kendin gorup begenmek gerek.Bence metalik boya farkini ver derim audi aliyorsun onu dusunme bence cok farkedecek inan buna opak gibi deil ozellikle sedefli boyalar cok hos duruyor. arac hep cilali gibi cok hos ve daha uzun omurlu...
  • valla dolasmani tavsiye ederim ama maslak baya indirim yapiyor onu soyleyebilirim sportbackde yuzde 5 e kadar sanirim tam emin deilim 2 kapida ben yuzde 10 indirimle aldim.cok profosyonel calisiyorlar problemsiz aliyorsun araci

quote:

kırmızıyı tercih etmem,şimdiye kadar hiç kırmızı araba almadımMetalik olarak siyaha yakın fümesi var ismini unuttum daha cok hosuma gitti,yada siyah renk ve bol miktarda temizleme ekipmanı
    Yeni sipariş veren arkadaşlar bayiden ne kadar indirim aldınız?ersoy'un indirimi %4.

• Belki çoğunuz biliyordur ama bilmeyen arkadaşlar aşağıdaki linkte "configure your Audi" bölümünden kendi A3 lerini yapabilirler
    Renk seçimi, jant seçimi, opsiyon seçimi falan bence gayet güzel...
    yalnız fiyatları pek kaale almanızı tavsiye etmem, İngiltere satış fiyatları. Ama benim aldığım arabayı yaptığım zaman arada sadece 4000 YTL lik bir fark vardı.. daha çok bekliyordum açıkçası...
    Ayrıca İngilterenin standart A3 ü bizimkine göre daha basit...
    Neyse işte link

http://www.audi.co.uk/newcars/model.jsp?section=/models/a3/a3&liveConnect=true

• quote:

Orjinalden alıntı: Aerobero

Belki çoğunuz biliyordur ama bilmeyen arkadaşlar aşağıdaki linkte "configure your Audi" bölümünden kendi A3 lerini yapabilirler
    Renk seçimi, jant seçimi, opsiyon seçimi falan bence gayet güzel...
    yalnız fiyatları pek kaale almanızı tavsiye etmem, İngiltere satış fiyatları. Ama benim aldığım arabayı yaptığım zaman arada sadece 4000 YTL lik bir fark vardı.. daha çok bekliyordum açıkçası...
    Ayrıca İngilterenin standart A3 ü bizimkine göre daha basit...
    Neyse işte link

http://www.audi.co.uk/newcars/model.jsp?section=/models/a3/a3&liveConnect=true

evet bencede super bir sayfa bende almayadaki sayfasinda yapmistim almadan once cok faydali bence almanyadaki sayfasini ziyaret etmek isteyenler icin
    http://www.audi.de/audi/de/de2.html

bu arada videoyu seyreden varmi arkadaslar dusunceleriniz sizce ses konusu yolda gidisi kisacasi neler dusunuyorsunuz

• quote:

evet bencede super bir sayfa bende almayadaki sayfasinda yapmistim almadan once cok faydali bence almanyadaki sayfasini ziyaret etmek isteyenler icin
    http://www.audi.de/audi/de/de2.html

bu arada videoyu seyreden varmi arkadaslar dusunceleriniz sizce ses konusu yolda gidisi kisacasi neler dusunuyorsunuz

Ben seyrettim, rapid biraz uğraştırdı gerçi ama seyrettim

Walla arabanın içinde olmadıkça pek bişey söylemek zor, ama motorun sesi yinede güzel geliyor...

• cevap veren arkadaslara tesekkurler
    dogus %5 indirimi kabul ediyor
  • maslak dogus 10 numara bence yerinde olsam hic dusunmezdim....
    quote:

cevap veren arkadaslara tesekkurler
    dogus %5 indirimi kabul ediyor
  • baska kimse yokmu a3 sahibi olan arkadaslar
  • Selam A3'cü arkadaşlar,

Bende bu aralar arabamı değiştirmek istiyorum. Geçen gün maltepe'deki Audi bayiine gidip A3 'ü inceledim. A3 sportback yoktu o an ama 2 kapılılardan vardı. Arabayı inceledim oldukça güzel. Zaten tip olarak çok beğeniyorum. Neyse, şöyle bir fiyat verdiler bana;

A3 Sportback 1.6 102hp Ambition Tiptronik Sedefli fantom siyahı
    Opsiyonlar:
    -------------
    Sedefli fantom siyahı
    X-enon plus far
    Esp
    Spo çok fonk. tip. kumandalı deri direksiyon (3 kollu)
    Open Sky
    Medial aliminyum iç dekor
    Hız sabitleme sistemi
    Bose ses sistemi

39500£ dediler. Indirimli 38000£ ya bıraktılar.

Ama düşündümde fiyat fazla geldi bana. Sonuçta 1.6 bir araç için 60000 ytl gibi bir fiyat fazla. Hemde motor 102 hp. FSI motor bile değil. İkinci ellere bakıyorum ama ikinci elde fazla yok. Olanlarda düz attraction paket falan. İstediğim özelliklerde denk gelmedi.

Bu sistem için düşünceleriniz nelerdir ?

• istediğin özelliklerde arabam.com yada sahibinden.com da vardı yanlış hatırlamıyosam hem ikinci eller hemde galericilerin getirdiği araçlar ama garanti konusunda bi şey diyemiycem galeriden alırsan eğer
  • quote:

Orjinalden alıntı: mitril

Selam A3'cü arkadaşlar,

Bende bu aralar arabamı değiştirmek istiyorum. Geçen gün maltepe'deki Audi bayiine gidip A3 'ü inceledim. A3 sportback yoktu o an ama 2 kapılılardan vardı. Arabayı inceledim oldukça güzel. Zaten tip olarak çok beğeniyorum. Neyse, şöyle bir fiyat verdiler bana;

Opsiyonlar:
    -------------
    Sedefli fantom siyahı
    X-enon plus far
    Esp
    Open Sky
    Hız sabitleme sistemi
    Bose ses sistemi

Ama düşündümde fiyat fazla geldi bana. Sonuçta 1.6 bir araç için 60000 ytl gibi bir fiyat fazla. Hemde motor 102 hp. FSI motor bile değil. İkinci ellere bakıyorum ama ikinci elde fazla yok. Olanlarda düz attraction paket falan. İstediğim özelliklerde denk gelmedi.

37000 ne alirsin diyorum daha fazla dusmezler ama yerinde olsam esp almazdim arac zaten asr li geliyor.35000 e super bir sey yapabilirsin....

• quote:

Selam A3'cü arkadaşlar,

Opsiyonlar:
    -------------
    Sedefli fantom siyahı
    X-enon plus far
    Esp
    Open Sky
    Hız sabitleme sistemi
    Bose ses sistemi

E bu kadar fazla sey almayı planliyorsan o fiyat olacak tabi... ayrica ne yazıkki tiptronik alman hem motor u eski almanı gerektiryor hemde fazladan 3000 euro.. ben sırf bu yüzden tiptronik almadım.. ille tiptronik dersen 1,6 motoru tavsiye etmiyorum... Â3 alacaksan 1,6 fsi al derim... zaten tipronik direksiyondan kumada A3 kullandım, ve emin ol o direksiyondan kumanda olayını fazla kullanmazsın bence, genelde normal otomatik gibi kullanılıyor... (ama bir varyete tabi..)
    audilover ın dediği gibi bencede esp gereksiz.. hız sabitlemede öyle... bunları çıkarırsan uygun bir fiyat olabilir

• aerobero senin aractan haber varmi ????
  • shafter seninde sesin solugun cikmiyor senin arac ne alemde
  • quote:

aerobero senin aractan haber varmi ????

gecen hafta konustugumda limanda dediler, saniyorum 10-15 gun icinde gelmis olacak... walla heyecan artiyor.. :)
  • ooo super sende daha cok merak ediyorum hadi hayirlisi olsun insallah....gelince mutlaka bilgilendir....
  • Ya düşündümde dediğin gibi tiptronikten vazgeçtim. Düz vites olsun ama fsi olsun. Hiç olmazsa 115 hp lik bi motor olsun alette.

audilover dediği gibi esp yide iptal ettiriyim, bide spor direksiyonuda çıkarttıracam opsiyonlardan. Bayii ye gidip tekrar hesaplatacam bakalım haftaya.

Bu arada burda yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama şöyle bir düşüncemde var; Opel Astra Cosmo diye bi araç var. Bu araca IDS Plus ve Xenon paketi ekletince 42-43'e felan geliyor fiyat. IDS plus ile yol tutuş konusunda üstüne yok diyorlar. Spor sürüş modu falanda geliyormuş. Siz bu konuda ne dersiniz ? IDS plus ile GTC jantlarından seçebiliyorsun. Görüntü için örnek bir resim göndermek istedim.

quote:

Orjinalden alıntı: Aerobero

quote:

Selam A3'cü arkadaşlar,

Opsiyonlar:
    -------------
    Sedefli fantom siyahı
    X-enon plus far
    Esp
    Open Sky
    Hız sabitleme sistemi
    Bose ses sistemi

E bu kadar fazla sey almayı planliyorsan o fiyat olacak tabi... ayrica ne yazıkki tiptronik alman hem motor u eski almanı gerektiryor hemde fazladan 3000 euro.. ben sırf bu yüzden tiptronik almadım.. ille tiptronik dersen 1,6 motoru tavsiye etmiyorum... Â3 alacaksan 1,6 fsi al derim... zaten tipronik direksiyondan kumada A3 kullandım, ve emin ol o direksiyondan kumanda olayını fazla kullanmazsın bence, genelde normal otomatik gibi kullanılıyor... (ama bir varyete tabi..)
    audilover ın dediği gibi bencede esp gereksiz.. hız sabitlemede öyle... bunları çıkarırsan uygun bir fiyat olabilir

• quote:

Ya düşündümde dediğin gibi tiptronikten vazgeçtim. Düz vites olsun ama fsi olsun. Hiç olmazsa 115 hp lik bi motor olsun alette.

audilover dediği gibi esp yide iptal ettiriyim, bide spor direksiyonuda çıkarttıracam opsiyonlardan. Bayii ye gidip tekrar hesaplatacam bakalım haftaya.

Bu arada burda yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama şöyle bir düşüncemde var; Opel Astra Cosmo diye bi araç var. Bu araca IDS Plus ve Xenon paketi ekletince 42-43'e felan geliyor fiyat. IDS plus ile yol tutuş konusunda üstüne yok diyorlar. Spor sürüş modu falanda geliyormuş. Siz bu konuda ne dersiniz ? IDS plus ile GTC jantlarından seçebiliyorsun. Görüntü için örnek bir resim göndermek istedim.

Tamamen bir tercih meselesi.. yani söylediğin opel çok güzel bir araç ama şahsen ben A3 haricinde başka bişey düşünmüyordum bile.. A3 tamamen bir karizma, prestij ve kalite aracı. yani kağıt üstündeki verilere falan bakarsan zaten pahalı gelir, çünkü aynı özelliklteki başka araçları hep daha ucuza bulursun... Ama aldıktan sonra daha memnunmu mu olursun orasını bilemem?... Bu arada neden yol tutuşa bu kadar önem veriyorsun? yani tabiki önemli ancak A3 ü de kolay kolay yoldan çıkaramazsın, astrayıda, ne biliyim focus u da... yani ralliye veya yarışa katılmayacaksan bu kadar yol tutuşa önem vermen gereksiz....

• Opel bir tanidigimda var kullandim opelleri severim ancak sana sadece bir tek sey soylicem ikisinide kullan aradaki farki anlamana yetecektir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.