Şimdi Ara

3000€'ya elektirik süpürgesi alırmısımız !! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
46.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kültür-Bilim'de süpürge konusunun ne işi var yahu. Beyaz eşya bölümü var gidin orda tartışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 19 Temmuz 2014; 2:32:49 >
  • Madem konu hortlamış.

Bu makinadan bizim aile de herkeste vardı sene 2007-2008 civarı herkes alıyor hatta uçak motoru vs. muhabbeti vardı ama neden hatırlamıyorum.

Aile de 4 kişi de vardı 3 kişininninki motoru yandı sene 2011 civarı.

Sonra 2011 sonunda biz 1.000TL'ye Dyson bir makina aldık benim toza alerjim vardı 1.000TL para vermiştik.

Benim hastalığım için alındı.

Hatta abim dalga geçmişti üstüne binip bir yere mi gidicez diye sonra o 3 katı fiyatına kamera alınca bende artık üstüne biner uçarız demiştim

Herkes o kadar para vs. verilir mi? dedi ailede.

Sonra ne hikmetse bunu diyenler gidip Dyson aldı hem de bizimkinden daha üst bir modeli tabi ki daha pahalı fiyata

3000 euro verilmezmiş o zaman şimdi hiç verilmez.

• ihlasin almistik bizde yillar once sapasaglam calisiyor..
    Ama bu para verilmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tom Hagen -- 20 Temmuz 2014; 21:32:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evi kendi başına temizliyorsa düşünebilirim.
  • 94 model kirby makinemiz var hala sapasağlam, kullanıyoruz.
    yeni eve dyson aldık sesi ve 2-3 kere saçma parçalarının kırılması haricinde(garantiden ücretsiz birebir değişim) memnunuz.

€3000 gerçekten fazla 2000 lira maksimum verilecek paradır bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jestia -- 21 Temmuz 2014; 14:24:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titizlik hastası olanlar alabilir. Özel filtresi yüzünden her türlü toz kıl tüy çekebildiği için alerjisi olanlar alabilir. Parası bol olanlar alabilir. Gerisinin tercih edeceğini pek sanmıyorum.
  • titizlik hastası olanlar o parayı psikoloğa versinler.
    Titizlik hastalığı psikolojik bir sorundur.
    3 bin euro nerdeyse 9 milyar para yapar.
    Araba alınır o paraya.
    Süpürgeye 9 milyar verecek kadar zenginseniz gidin fakire fukaraya yardım edin.

• Tüketim karşıtı olarak söylüyorum verilir.Dyson markasını duymuşsunuzdur.Kedilere gerçekten alerjisi olan birisi evimize gelmişti o zamanlar 6 kedi besliyorduk.kedi besleyenler bilir ne kadar süpürürseniz süpürün o ev kıl olacak ! hele ki hepside iran kedisiyse.neyse kedi kılı eğer hayvanların kist aşısı varsa sorun teşkil etmez ancak alerjik durumlarda sıkıntı.Gelen kişi biraz etkilendi ortamdan hemen süpürgeyle havayı çektik ve hiçbir sorun kalmadı.

• Fiyat abarti 1000-1500olsa neyse ozelliklere

• ncrdbl kullanıcısına yanıt
    dostum konuyu hortlatiyorum ama yanlis bilgi olmasin diye yaziyorum. arkadas watt ve devir olayini karistirmis. yeni seri rainbow 875 watt enerji harcamaktadir. motoru yani seperatörü 30.000 devir ile dönmektedir.

• ne içtiyseniz aynısından istiyorum
  • Lüksemburg da olsam alırdım. Ama maaşlarını çok düşük olduğu canım ülkemde alamam. Ne kadar istesemde alamam. Alırsam kendime aptal dedirtirim. Ülkemiz deki halk böyle pahalı şeyleri kabullenemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu rainbow eski bildiğimiz rainbow mu? Hani pazarlamacilari kapı kapı dolaşan ve referans sistemi ile çalışan?

Kullanıcılar çok memnun mudur? Sikayetvar' da çok şikayet var Yedek parçalar neredeyse 1 süpürge fiyatinaymis, alım sonrası ile ilgili de çok sıkıntı varmış.

Dyson allergy daha iyi değil midir? Bir de bu su filtreli... Arnica Bora da aynı işi görmez mi acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 12 Temmuz 2015; 16:01:12 >
  • 3000 € mu, asla almam. Milyoner olsam yine almam :))

• 3000 € ya belli periyodlarla halı değiştirrim :D
  • gençler teyzemi aradılar, motora bakım yapacaklarmış 1500euro istediler. ben dolandırıcı sanıp telefonu kapattırdım zorla ama meğerse böyle bir makine varmış :D
    audi teknik servisi motor bakımına 1500euro almıyor elektrikli süpürge motor bakımına 1500euro istemek nasıl bi zihniyettir. neyse öyle işte dursun bu burda.
  • taş gibi süpürgedir, kim ne derse desin. sanırım devir sayısından. dakikada 30 bin ila 80 bin devir arası değişiyor modelleri, o sayede vakum emiş gücü artıyor. üstelik enerji tüketimleri de yine modele göre 600 watt ile 900 watt aralığında sanırım. geçen evdeki arıza yaptı, aslında biliyorum. motor falan yakmadı. içeriden kablo temassızlığı var. yetkili servis, kart değişecek motor değişecek ayağı yaptı. dışarda ustaya götürsem, kesin motor diyecek biliyorum, uğraşmak da istemiyorum, ondan yeni adres, dyson diyorum.
  • O iğrenç süpürge sesini çıkarmayacaksa 10 bin Euro bile veririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar öncelikle rainbow temizlik robotu ile hiçbir süpürge kıyaslanamaz şimdi gelelim farkına klasik süpürgeler(bazı sulu süpürgeler dahil) dışarıya çektiği pisliği havaya saçıyor bunların içinde ihlas ve libellede var ama rainbow %99.99 değerinde tozları tutar ve yere indirir oradan çeker ve eviniz havasını yıkar ayrıca astım bronşit koah gibi hastalara sağlık konusunda 1 numaradır 1.fark bu şimdi gelelim2.konuya rainbow içinde bulunan bilgisayar yazılımlı anakartı ve anahtarlı ralüktans motor kullanır bu sayede motoru sadece 650w ile çalışır bu rakam bazı insanlara düşük gelebilir ama şimdi gelelim bu konuya 650w ile çalışan motor kömürsüz ve inverter bir motordur ve içerisinde üst üste 3 adet pervane bulunmaktadır bu sayede 650w ile çalışan motor 3adet pervaneyi dakida 60000rpm (devir) ile çevirir ver elektrik akımını bilgisayar yazılımlı kart düşürür ve saatte sadece 0.75 kuruş yakar ve bu yüzden de bilen insan rainbowdan asla şaşmaz ve tabiki bizlerde buyüzden pahalıdır ama sonuna kadar her kuruşunu hakeder rainbowun özelliklerin den bir diğeride 10 adet cihazın yaptığı işi tek başına yapar bunlar hava arıtma parfümleme klima dezenfekte etme boya ilaçlama Kompresör halı yıkama buharlı temizleme elektrikli süpürge derin dövücü gibi özellikle hiçbir temizlik robotu yoktur bunlar bütün saydığım işlemleri Rainbow tek başına yapmaktadır üçüncü bir rainbow farkı ise budur şimdi gelelim Rainbow un aparatlarına Rainbow Rainmate Aquamate Rainjet rainlife Rainbowmate power nozzle rexafoamer koku seti fresh air ve halı koltuk yıkama solüsyonu bulunur ve tam paket alındığında 7 kutu olarak gelir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.