Şimdi Ara

3000€'ya elektirik süpürgesi alırmısımız !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
46.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: YorumcuQ

Bizde var annemin toza alerjisi var ve astımı var
    yani tozla temas olunca astımı tutuyor o yuzden aldık cidden guclu bi alet ve inanılmaz temizliyor. Gayet memnunuz bozulsa bidaha alırız diyebilirim.
    Cevabım Verilir ;)

Ayrıca süpürge denemez tam olarak havayı fln da temizliyor astımlılar genelde alıyo bu aleti
    bi arkadas temizliğinden söz etmiş vakum ozelliği var cidden esyanın rengi değişiyo yaptıktan sonra :D

benim annem de astım hastası o yüsden 17_Ocak'ın dediğinden almıştık biz de.. ama onun söylediği kadar yüksek değildi fiyatı 600 civarı falandı.
  • fok gibi param warsa weririm
  • Merhabalar,
    1997 ilkbaharında bir adet Rainbow temizlik makinası aldım.
    ona elektrik süpürgesi demek yetmiyor.

o gün bugündür çok severek kullandım, ve verdiğim her kuruşa değdi. yine değer, yine alırım.
    evde bir kedim ve bir köpeğim var, tüyleri en iyi toparlayan alettir.
    evde yerleşik toz kalmamaktadır. ( normal makie ile temizlenen evlerde, dip köşe bucağa kaçan yerleşik tozlar, iki gün sonra yine ortalarda fink atmaya devam ederler )

12,5 senedir bir kaç kullanım hatası ( temizlikçi kadınların bazen özensiz kullanımı ) sonucu bir iki kablo yenileme vs gerekti.

her zaman çok iyi servis aldım,
    her zaman herkese tavsiye ettim,
    sayemde alanlar da her daim memnun olduklarını belirttiler.

bugün yine bir kablo kopukluğu için telefon numarası ararken forumunuzu gördüm, ve yazmadan edemedim.

12 sene hangi makinanızı kullanırsınız?

eminim minik bir tamirle yine yıllarca kullanacagım.

maddi durumumun biraz daha iyi olduğu ilk fırsatta da yeni versiyonunu alacağım.

• Bu İhlas'ın süpürgesinden alt komşumda var.
    Makina çalşıtığı zaman sanırsınız uzaya roket fırlatıyorlar.
    Bir süpürge nasıl bu kadar ses yaparbilir!
    Hayır yani bir de bu alet 800W civarında güce sahip...
    Bende 2000W dandik bir süpürge var ses mes yok çok da güzel emiyor, süpürüyor.

Sulu sistemlerde suyun çabuk kirlenme nedeni olarak; havadaki en ufak toz veya kir partiküllerini bile suda hapsetmesinden diye düşünüyorum. Yanlış bilmiyorsam suda hapsetmiyor. Emiş tarafındaki fan çok yüksek devirde döndüğünden fanın kanatçıkları arasından sadece hava temiz hava geçebiliyor. Su ve diğer toz partikülleri bu fanı aşamıyorlar.
  • Bizim arkadaş 4.500 TL'ye rainbow aldı. O gün bu gündür kendisiyle dalga geçiyoruz.
  • Er ve erbaş bir arkadaş konu hortlatmış.
  • Arap yağı bol bulmuş..
  • sadece ihlas ve rainbowun bu ürünleri yokki bi çok markanın tozu suya hapseden elektrik süpürgeleri çıktı.Bizde arnica var örneğin gayet güzel.İhlasta vardı çok teferruatlı bir makine.Zamanında pazarlamacının birinin üstün dil dökme teknikleriyle bize kakaladığı bir makine o kadar büyük ve gereksiz aparatları varki...
  • 3 yıllık konu
    neyse paran varsa verilir hatta bizim bi müşteri var adam merkezi sistem kurdurdu, evin belirli yerlerinde delikler var bodrumdada su deposu gibi bir alet istediğin yerden evi temizleyebiliyorsun hem ses yok hem toz yok paran varsa sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: vese

quote:

Orjinalden alıntı: out

Aylık 300 � dan bi moldovyalı hizmetçi tutmak daha iyi olur kanısındayım

Şaka bi yana gerçekten çok para.. bence de bi süpürge için değmez..

Nerden tutabiliriz ben çok titizimdirde o bakımdan şey ettiydim

• http://urun.gittigidiyor.com/iRobot-Roomba-580-Vacuuming-Robot-Akilli-Supurge_W0QQidZZ7701367

Burası Bilim-Teknoloji-Kültür-Sanat bölümü ve bu nedenden buranın sakinleri o aleti değil yukardaki adreste verilen hizmetçi-robot-süpürge'yi kullanmayı tercih ediyorlar! Sizinkinin 1/3 fiatına!

Yukardaki, o zamanlar verdiğim link gitmiş, alttaki link kalıcı gibi ama İngilizce!

http://store.irobot.com/home/index.jsp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neommy -- 20 Mart 2012; 21:38:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neommy

http://urun.gittigidiyor.com/iRobot-Roomba-580-Vacuuming-Robot-Akilli-Supurge_W0QQidZZ7701367

Burası Bilim-Teknoloji-Kültür-Sanat bölümü ve bu nedenden buranın sakinleri o aleti değil yukardaki adreste verilen hizmetçi-robot-süpürge'yi kullanmayı tercih ediyorlar! Sizinkinin 1/3 fiatına!

bildiğin akılllı gır gır bu bizim eve gelse 2dk kafayı yer valla

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Er ve erbaş bir arkadaş konu hortlatmış.

o benim işte! :)

mor yazıyı okursanız konu neden hortladı görürsünüz.
    bu arada İhlas maalesef çok kötü bir taklit idi..

tüketici sayfalarında bol bol okursunuz şikayetleri :)

adamlar dil döküp sattı, şimdi tamir ve bakıma ihtiyacı olanlar muhatap kimseyi bulamıyorlar :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: süpürman

3 yıllık konu
    neyse paran varsa verilir hatta bizim bi müşteri var adam merkezi sistem kurdurdu, evin belirli yerlerinde delikler var bodrumdada su deposu gibi bir alet istediğin yerden evi temizleyebiliyorsun hem ses yok hem toz yok paran varsa sorun yok

Aynısını evime yaptım ne toz ne ses hiç bir derdim kalmadı
    En kaliteli süpürge bile emdiği tozun bir kısmını geri verir bu yüzden tek çözüm merkezi sistemdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

quote:

3 yıllık konu

En kaliteli süpürge bile emdiği tozun bir kısmını geri verir bu yüzden tek çözüm merkezi sistemdir.

Bunun hakkında bilgi verseniz nasıl bir şey bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

quote:

3 yıllık konu

Bunun hakkında bilgi verseniz nasıl bir şey bu

Yaşadığınız alanın dışına yüksek basınçlı bir filtre kurup istediğiniz odalara borularla hat çekiyorsunuz.Odadaki uçların görüntüsü elektrik prizine benzer hangi odayı temileyecekseniz boruyu o odadaki ağıza takın odayı temizleyin.İşiniz bittiği zaman boruyu çıkarın bu kadar.Son derece pratik ve sağlıklı bir sistem ben filtre üreticisiyim normalde bizim ürettiğimiz filtreler çok büyük.Kendime küçük bir sistem yaptım eşimden aldığım dualar cennete gitmem için yeter

• suyu filitreyi boşverinde gerçekten sessiz çalışan bi amkine varmı
    onu söyleyin

kadınların en büyük zevki pazar sabahı tv izleyen kocalarını uyuz etmek için tv nin yanında vuu vuu makine çalıştırmak
    ilerde eşimi bu zevkten mahrum etmek istiyorumda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyar0011

suyu filitreyi boşverinde gerçekten sessiz çalışan bi amkine varmı
    onu söyleyin

kadınların en büyük zevki pazar sabahı tv izleyen kocalarını uyuz etmek için tv nin yanında vuu vuu makine çalıştırmak
    ilerde eşimi bu zevkten mahrum etmek istiyorumda :)

Var hocam şimdi markasını hatırlayamadım ama büyük bir elektronik markete giderseniz orada çalıştırıp desibel seviyesini kontrol etme imkanı bulabilirsiniz.
  • Bizde yıllar önce tam hatırlamıyorum ancak 5000tl şu anki karşılığı olabilecek bir fiyata almıştık. Aradan yaklaşık 10 sene belki daha fazla geçmesine rağmen sapa sağlam. Eski modeli bizdeki 10.000 watt gücünde. Yeni modelleri çıktı birkaç sene önce 30.000 watt çekim gücünde imiş.

Şimdi siz düşünün. Pembe renkle yazan kişi gibi maddi durumunuz biraz iyi olursa alın mutlaka.

Dalga geçen arkadaşa da burdan sevgilerimi yolluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyfox

Bizde yıllar önce tam hatırlamıyorum ancak 5000tl şu anki karşılığı olabilecek bir fiyata almıştık. Aradan yaklaşık 10 sene belki daha fazla geçmesine rağmen sapa sağlam. Eski modeli bizdeki 10.000 watt gücünde. Yeni modelleri çıktı birkaç sene önce 30.000 watt çekim gücünde imiş.

Şimdi siz düşünün. Pembe renkle yazan kişi gibi maddi durumunuz biraz iyi olursa alın mutlaka.

Dalga geçen arkadaşa da burdan sevgilerimi yolluyorum.

evdeki prizden uzun süre 10kw akım çekemezsiniz , hele yenisi 30kw diyorsunuz mümkünü yok kül eder tesisatı...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.