Şimdi Ara

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
7
Favori
155.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deta53

EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı indirme linkleri ve kurulum bilgisi ilk mesajdadır.

arkadaşım 2 tane libertadores kupası bölümü oldu neden acaba?
  • Şu 3 part olanın ilk partını başka bir yere upload edebilir misiniz? Uploaded.to çok yavaş.
  • PESEDIT'e STSL ne zaman gelecek?

Galiba gelmeyecek...
  • Ben yükledim pes edit 3.4 ü herşeyi harfiyen uyguladım , euro 2012 pack i de harfiyen yükledim ama pesedit.exe açılmıyo hata veriyor. Ne yapmalıyım anlamadım sistem windows 7 home basic euro 2012 pack i yüklemeden önce pes edit 3.4 güzel bişekilde çalışıyo ama euro 2012 yi üzerine anlatılan şekilde kuruyorum bu seferde pesedit.exe açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes20_

Ben yükledim pes edit 3.4 ü herşeyi harfiyen uyguladım , euro 2012 pack i de harfiyen yükledim ama pesedit.exe açılmıyo hata veriyor. Ne yapmalıyım anlamadım sistem windows 7 home basic euro 2012 pack i yüklemeden önce pes edit 3.4 güzel bişekilde çalışıyo ama euro 2012 yi üzerine anlatılan şekilde kuruyorum bu seferde pesedit.exe açılmıyor

pesedit.exe yi yönetici olarak çalıştır gene hata alırsan aşğadaki pesedit.exe yi indirip oyunun kurulduğu bölüme at.

http://s2.dosya.tc/server15/GW3Wuo/PESEDIT.exe.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 11 Haziran 2012; 22:27:17 >

• çok teşekkürler deneyeceğim inşallah olur... :)
  • denedim yine olmadı programı kapat uyarısı geli herzaman birde kitserver euro 2012 yi yüklediğimde atach donuk oluyo ondan olabilirmi?
  • quote:

[
    pesedit.exe yi yönetici olarak çalıştır gene hata alırsan aşğadaki pesedit.exe yi indirip oyunun kurulduğu bölüme at.

http://s2.dosya.tc/server15/GW3Wuo/PESEDIT.exe.html

Olmadı yine pesedit.exe durduruldu felan hata veriyor eksik bişey yaptığımı sanmıyorum kitserver ile alakalı olabilir mi?
  • oyun full versiyonmu eğer ripli oyunsa hata verebilir.
  • quote:

oyun full versiyonmu eğer ripli oyunsa hata verebilir.

oyunu torrent den indirdim sorun ondan dolayımı olur.
  • quote:

quote:

torrentten indirmen farketmez. oyunun reloaded versiyonu orjinal full iso dosyasının boyutu 6.08 gb tır. bunun dışındakiler ripli oyun olabilir bu yüzden hata alıyor olabilirsin.
  • EURO 2012 Patch Update 1.1 çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.
  • Bişey sorucam euro 2012 yamasını yükledim, euro 2012 de doğru gruplar pesediit tarafından ayarlanmış mı yoksa karışık olarak biz mi ayarlıyacağız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: begtay

Bişey sorucam euro 2012 yamasını yükledim, euro 2012 de doğru gruplar pesediit tarafından ayarlanmış mı yoksa karışık olarak biz mi ayarlıyacağız ?

Ben şimdi kurdum denedim gruplar orjinal değil karışık kendimiz ayarlıyoruz.

Ama patch hariha olmuş bundan ötesi olamaz helal olsun adamlara KONAMI yapsa bu kadarını yapamazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_gs

quote:

Orijinalden alıntı: begtay

Bişey sorucam euro 2012 yamasını yükledim, euro 2012 de doğru gruplar pesediit tarafından ayarlanmış mı yoksa karışık olarak biz mi ayarlıyacağız ?

Ben şimdi kurdum denedim gruplar orjinal değil karışık kendimiz ayarlıyoruz.

Ama patch hariha olmuş bundan ötesi olamaz helal olsun adamlara KONAMI yapsa bu kadarını yapamazdı

Tamam sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.1 update ile mükemmel bir patch olmuş kendinizi turnuva havasında hissediyorsunuz.
  • quote:

quote:

quote:

torrentten indirmen farketmez. oyunun reloaded versiyonu orjinal full iso dosyasının boyutu 6.08 gb tır. bunun dışındakiler ripli oyun olabilir bu yüzden hata alıyor olabilirsin.

birde 2 dvd likvar elimde onlada aynı sorunu verdi rip li değildir büyük ihtimal nası çöze bilirim başka yolu varmı kurulum doğru eminim pesedit.exe yi nasıl açabilirim bi oynayamadım off yardım lütfen

• quote:

quote:

quote:

quote:

birde 2 dvd likvar elimde onlada aynı sorunu verdi rip li değildir büyük ihtimal nası çöze bilirim başka yolu varmı kurulum doğru eminim pesedit.exe yi nasıl açabilirim bi oynayamadım off yardım lütfen

her iki patchde de sorun yok.belki windowsun güncel değildir. .windows updateden varsa güncellemeleri yükle.microsoft.net framework kurulu olmayabilir. son olarak da directxi güncele.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

• Ya bişey dicem . Ben indirdim bu yamayı . Euro 2012 kurmadım. Normal pesedit'ten oyuna girmeye çalışıyorum olmuyo. Sadece internet yokken hata veriyo !

http://img546.imageshack.us/img546/9853/adszdeu.png
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

her iki patchde de sorun yok.belki windowsun güncel değildir. .windows updateden varsa güncellemeleri yükle.microsoft.net framework kurulu olmayabilir. son olarak da directxi güncele.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

Çok teşekkürler dostum Allah razı olsun tavsiyelerin için deniycem inş... olmasada çoook sağol

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.