Şimdi Ara

PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 NİNTENDO Wİİ PSP TEKNİK DESTEK (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
5
Favori
33.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de şey soracağım, harddisk üzerinden oyunlar oynanabiliyor ya, usb harddisklerden de image çalıştırıyor mu JTAG? Yani 500gblık bir HDD yi usb den bağlayıp iso çalıştırabiliyor muyuz? Çalıştırıyoruzdur heralde
  • yeni hack yöntemi ile çalıştırıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1234

benim birkaç sorum var da cevaplanırsa sevinirim

-fw modelini ogrenmek mumkun mu ? ( Lt 2.0 falan diyosunuz ya onu işte :D )

-assassins creed , cod mw3 veya battlefield 3 cıktıktan sonra tekrar fw gelebilir mi ?

-en son ac :brotherhood oynadım mevcut fw ile forza motorsports 4 - f1 2011 - battlefield 3 oyunlarından hangilerini oynayabilirim ?

şimdiden teşekkürler

yeni fw olacagını sanmıyorum uzun bir zaman 2.0LT bütün oyunları açıyor yazdıgın bütün oyunlar çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: bilkons34

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1234

benim birkaç sorum var da cevaplanırsa sevinirim

-fw modelini ogrenmek mumkun mu ? ( Lt 2.0 falan diyosunuz ya onu işte :D )

-assassins creed , cod mw3 veya battlefield 3 cıktıktan sonra tekrar fw gelebilir mi ?

-en son ac :brotherhood oynadım mevcut fw ile forza motorsports 4 - f1 2011 - battlefield 3 oyunlarından hangilerini oynayabilirim ?

şimdiden teşekkürler

yeni fw olacagını sanmıyorum uzun bir zaman 2.0LT bütün oyunları açıyor yazdıgın bütün oyunlar çalışır

fw yaptırmadan yazdıgım oyunları oynayabilirmiyim diye sormustum aslında bu aralar makineyi getirecek vaktim yok da

• Ben birşey merak ediyorum. Glitch hack yaptırdık diyelim. JTAG destekli oyunlar oynanabilir mi? jtag ile glitch arasında ne gibi fark var, hangisini yaptırmamız daha iyi olur, beklemeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Ben birşey merak ediyorum. Glitch hack yaptırdık diyelim. JTAG destekli oyunlar oynanabilir mi? jtag ile glitch arasında ne gibi fark var, hangisini yaptırmamız daha iyi olur, beklemeye değer mi?

Benim anladığım kadarı ile sadece makine açılışında bir fark var. RGH bazen geç açılıyor (çoğu zaman). Doğrumudur bilmem. Ama diğer her şey tamam. Bu arada JTAG her makineye olmaz. Hatta JTAG yaptırabileceğiniz makine bulma olasılığunuz çok düşük.
  • bir Pm attım cevabı rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

bir Pm attım cevabı rica ediyorum.

pm
  • Makinemi sonunda gönderdim ama bayramda kargolarda tatile giriyormuş, dolayısıyla uzun bir süre elinizde bekleyecek gibi görünüyor. Umarım elinizdeki diğer cihazlar ile karışmaz. Sürenin uzun olması biraz kıllandırıyor sonuçta yoğun çalışan insanlarsınız. Umarım sağ salim elime ulaşır cihazım... 120 GB ELite Jasper makinemi Glitch ile key kurtarmak, ayrıca chip taktırmak için gönderdim. DVDlerden kurtulmak istiyorum artık
  • quote:

quote:

pm

Az önce Xbox360S 250GB cihazımı Jtag ve fw işlemleri için İZMİR den Yurtiçi Kargo ile size yolladım bu işlerden aslında hemen hemen hiç anlamam İnşallah sorunsuz bir şekilde herşey hallolur xbox ı aldığımdan beri hemen hemen hiç kullanamamıştım oyunsuzluktan umarım bundan sonra kullanmak kısmet olur

NOT:Hiç aklıma gelmedi ama hakketten bayram geliyor İnşallah bayramdan önce elime tekrar ulaşır Valla bize öncelik tanıyın nede olsa biz taaa şehir dışından yolluyoruz aynı kentte olsak herzaman getirme ve gelip alma şansımız olurdu birde git gel kargo parası maliyeti bizim için baya arttırıyor ne yazıkki :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybasan -- 31 Ekim 2011; 16:25:39 >

• quote:

quote:

quote:

pm

Az önce Xbox360S 250GB cihazımı Jtag ve fw işlemleri için İZMİR den Yurtiçi Kargo ile size yolladım bu işlerden aslında hemen hemen hiç anlamam İnşallah sorunsuz bir şekilde herşey hallolur xbox ı aldığımdan beri hemen hemen hiç kullanamamıştım oyunsuzluktan umarım bundan sonra kullanmak kısmet olur

NOT:Hiç aklıma gelmedi ama hakketten bayram geliyor İnşallah bayramdan önce elime tekrar ulaşır Valla bize öncelik tanıyın nede olsa biz taaa şehir dışından yolluyoruz aynı kentte olsak herzaman getirme ve gelip alma şansımız olurdu birde git gel kargo parası maliyeti bizim için baya arttırıyor ne yazıkki :(

tamamdır gelsin halledecegiz işallah

• bugün kadıköy'e gittim fw attırmak için. sizin dükkanıza gelmek isterdim ama anadolu yakasındayım. ki normalde bu işleri kendim yaparım ama en yeni 2.0 fw için iyi bi rehber bulamadım bütün uğraşlarıma ve sorularıma rağmen. herneyse, aslında kendim yapmadığım sanırım iyi olmuş çünkü şöle bi durumla karşılaştım fw atmaya götürdüğümde aleti;
    öncelikle arcade makine. samsung dvd var. fw atıcak olan adam dediki bu aletin orjinalinde lite-on varmış ama zamanında fw atabilmek için deiştirmişler samsung takmışlar ve bu haldeyken yeni fw atamam atarsamda bişiler bişiler risk olur falan dedi. lite-on dvdrom takmalısın dedi istersen takarız fwde atarız şu kadar fiyat olur dedi.

böle bişi gerçekten var mı ?
    lütfen acil bu soruya kesin doğru bi cvp bekliyorum arkadaşlar. çünkü ona göre masrafa giricem. sizin dükkanızada gelebirlim olmadlı. çok teşekür ederim.

edit:
    çok açıklayıcı olmamış olabilir: )

yani ksacası adamın dediğine göre orjinal üretimde dvdromu liteonmış. bi fw esnasında samsung takmak durumunda kalmış artık kim yaptıysa. eskiden orjinalinin liteon olduğunu nası anladı hiç bi fikrim yok. sonuçta aletin içinde samsung var bundan eminim bende. ha bütün arcedeler liteon üretilmiş olabilr onu bilemiyorum tam. yani bu durumda atamazmış yeni fwyi. liteon dvd takması lazımmış.
    bana saçma geldi. sanki arada liteon dvd satıyım fazladan para kazanıyım kafasında gibi geldi adam.
    nedir bu olay ? var mı böle bişi gerçekten ?

edit 2 : sanırm olay keyin olmaması ile ilgili ? ama o zmn neden ille liteon takılmalı diyo ? herhangi bi keyi olan dvdrom alsam götürsem yapmıcak mı yani ?

edit 3 : aleti forumdan ikinci el aldığımı ve aldığım kişininde böle bişiyden haberi olmadğını ve anlatınca saçma geldiğini belirterek edit konusunda ilk hat-trick'imi yapıyorum ve iyi geceler diliyrum: )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scatterbrain -- 1 Kasım 2011; 0:00:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: scatterbrain

bugün kadıköy'e gittim fw attırmak için. sizin dükkanıza gelmek isterdim ama anadolu yakasındayım. ki normalde bu işleri kendim yaparım ama en yeni 2.0 fw için iyi bi rehber bulamadım bütün uğraşlarıma ve sorularıma rağmen. herneyse, aslında kendim yapmadığım sanırım iyi olmuş çünkü şöle bi durumla karşılaştım fw atmaya götürdüğümde aleti;
    öncelikle arcade makine. samsung dvd var. fw atıcak olan adam dediki bu aletin orjinalinde lite-on varmış ama zamanında fw atabilmek için deiştirmişler samsung takmışlar ve bu haldeyken yeni fw atamam atarsamda bişiler bişiler risk olur falan dedi. lite-on dvdrom takmalısın dedi istersen takarız fwde atarız şu kadar fiyat olur dedi.

böle bişi gerçekten var mı ?
    lütfen acil bu soruya kesin doğru bi cvp bekliyorum arkadaşlar. çünkü ona göre masrafa giricem. sizin dükkanızada gelebirlim olmadlı. çok teşekür ederim.

edit:
    çok açıklayıcı olmamış olabilir: )

yani ksacası adamın dediğine göre orjinal üretimde dvdromu liteonmış. bi fw esnasında samsung takmak durumunda kalmış artık kim yaptıysa. eskiden orjinalinin liteon olduğunu nası anladı hiç bi fikrim yok. sonuçta aletin içinde samsung var bundan eminim bende. ha bütün arcedeler liteon üretilmiş olabilr onu bilemiyorum tam. yani bu durumda atamazmış yeni fwyi. liteon dvd takması lazımmış.
    bana saçma geldi. sanki arada liteon dvd satıyım fazladan para kazanıyım kafasında gibi geldi adam.
    nedir bu olay ? var mı böle bişi gerçekten ?

edit 2 : sanırm olay keyin olmaması ile ilgili ? ama o zmn neden ille liteon takılmalı diyo ? herhangi bi keyi olan dvdrom alsam götürsem yapmıcak mı yani ?

edit 3 : aleti forumdan ikinci el aldığımı ve aldığım kişininde böle bişiyden haberi olmadğını ve anlatınca saçma geldiğini belirterek edit konusunda ilk hat-trick'imi yapıyorum ve iyi geceler diliyrum: )

samsung için fw var getir hallederiz 30tl

• jtag olunca pal-ntsc ayrımı da ortadan kalkıyor değil mi?
  • izmirden Yurtiçi kargo yolladıgım xbox360s 250gb slim makinam dün itibarıyla jtag ve fw işlemi için bilkons tarafından kargo ile teslim alnımış..umarım işlem sorunsuz hallolur ve bayramdan önce elime geçmesi sağlanır..cihazım elime geçince yorumlarımı ekleyeceğim..ayrıca belki merak edenler vardır izmirden kargo 16 tl tutuyor çok bir para değil yani..ben orijinal kutusunda yolladım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

jtag olunca pal-ntsc ayrımı da ortadan kalkıyor değil mi?

kalkar
  • bu reset glitch hack kalın kasa konsollara rahatlıkla(sorunsuz işeyecek şekilde) yapılabiliyor mu fiyatı nedir eğer yapılabiliyorsa. Ayrıca rgh şu an; tam anlamıyla, bilinen jtag kadar etkili bir işlem mi.
  • RGH tam olarak phat model için ne zaman yapılacak?
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler_46

RGH tam olarak phat model için ne zaman yapılacak?

Bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.