Şimdi Ara

PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 NİNTENDO Wİİ PSP TEKNİK DESTEK (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
5
Favori
33.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sutkan1981

PS4 PS3 XBOX ONE XBOX 360 NİNTENDO Wİİ PSP  TEKNİK DESTEK

ben pes 2012 almıstım calıstırmadı eskı bir active disk varmıs onu taktım uptade yes dedim bu ekran geldi şimdi artık devamlı bu ekran geliyor acaba yenı bir active disk alsam bu sorun duzelirmi ?

Eğer düzelmezse Fw yaptırsam düzelirmi makına ?

makinanız birck olmuştur update yaparken getirin hallederiz

• Reset Glitch hack için freeboot çıkmış...Yapmaya başladınız ise konsolumu göndermek isterim..
  • pm
  • jtag nezaman başlayacak yapılmaya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERENER -- 25 Ekim 2011; 17:47:33 >
  • Yakup abi bizide bilgilendirin reset glitch için slim konsolumu getirmek istiyorum fiyat nedir kullanılan çip hangisidir.
  • slim modeller için jtag işlemi başlamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkons34

slim modeller için jtag işlemi başlamıştır

Süper ne kadara yapıyorsunuz?
  • falconlara yapmıyormusunuz?
  • şu anda sadece slim modellere yapıyoruz falcon ve jasper modellere daha başlamadık
  • quote:

şu anda sadece slim modellere yapıyoruz falcon ve jasper modellere daha başlamadık

İyi günler.
    slim modellerin hepsine oluyormu jtag uygulaması?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Win River Win

quote:

şu anda sadece slim modellere yapıyoruz falcon ve jasper modellere daha başlamadık

İyi günler.

oluyor slim modellerin hepsine getirin hallederiz 120tl ücreti var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Win River Win

quote:

İyi günler.

oluyor slim modellerin hepsine getirin hallederiz 120tl ücreti var

Ok cuma günü ordayım

• tamam görüşürüz işallah k.i.b
  • peki kalın makinalara msela jasper var bende buna jtag çıkacakmı bekleyelimmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

peki kalın makinalara msela jasper var bende buna jtag çıkacakmı bekleyelimmi

evet onlar içinde jtag uygulaması var ama tam stabil çalışmıyor onun için şu anda sadece slim modellere yapıyoruz
  • hmm anladım ozaman şöyle bekleyelim bakalım 1ay falan baktık olmadı satar slim alırız
  • yakup ii akşamlar slimlere jtag başlamış hayırlı olsun
    sonradan herhangi bir problem olurmu ve işlem ne kadar sürüyor zaman olarak
  • Madem yapıyorsunuz, bir de ne işe yaradığını yazsaydınız :D Bu bizim (eski) Jtaglar ile arasında ne fark vardır? Online olabilme olayı bunda var mıdır? (Dual boot) vs. vs. Arkadaşta slim var, fw attıracağıma eğer bizim Jtaglar gibiyse bunu yaptıralım. Bu arada benim alete 1500tl verseler satmam diyordum. Sıradan alet oldu galiba :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunter -- 27 Ekim 2011; 13:43:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Madem yapıyorsunuz, bir de ne işe yaradığını yazsaydınız :D Bu bizim (eski) Jtaglar ile arasında ne fark vardır? Online olabilme olayı bunda var mıdır? (Dual boot) vs. vs. Arkadaşta slim var, fw attıracağıma eğer bizim Jtaglar gibiyse bunu yaptıralım. Bu arada benim alete 1500tl verseler satmam diyordum. Sıradan alet oldu galiba :D

link tıklayınızhttp://www.bilkons.com/forum/index.php?topic=214.0
  • benim birkaç sorum var da cevaplanırsa sevinirim

-fw modelini ogrenmek mumkun mu ? ( Lt 2.0 falan diyosunuz ya onu işte :D )

-assassins creed , cod mw3 veya battlefield 3 cıktıktan sonra tekrar fw gelebilir mi ?

-en son ac :brotherhood oynadım mevcut fw ile forza motorsports 4 - f1 2011 - battlefield 3 oyunlarından hangilerini oynayabilirim ?

şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.