Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
45
Favori
168.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

selam hocam ben realdebrid kullanıyorum turbobit için günlük 8 gb kota veriyor 3 aydır sorunsuz şekilde çevirme yapıyor günlük indirmen 8 gb tı geçmiyorsa tavsiye ederim

teşekürler dostum 8gb günlük yeter eğer 3 aydırda sıkıntı görmedinse onu alayım tekrar teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat_0025 -- 5 Şubat 2016; 22:30:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetleech

quote:

Orijinalden alıntı: sinanert21

Teşekkür ederim. Bir de datafile.com ve keep2share olsaydı tam olurdu.

İstersen sitemi bir ziyaret et, istediklerinin bir kısmını ücretsiz karşılayabilirsin. Diğer arkadaşlar da ziyaret edebilirler.
    Site adresi:http://jetleech.com/free/

hayırlı olsun ama bu site jetdebridleride gördü :) izleyip takip edip göreceğiz umarım aksini kanıtlarsınız.

Alldebrid de şuanda sorunsuz çeviri yapmaktayım turbobit için öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgk -- 7 Şubat 2016; 13:14:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bgk
    hayırlı olsun ama bu site jetdebridleride gördü :) izleyip takip edip göreceğiz umarım aksini kanıtlarsınız.

Ben hobi olarak ilgileniyorum, elbette bazı şeyleri zamanla ispatlarım :)
    Jetleech.net uzantısında test yapıyorum, oradan da yararlanabilirsiniz

• En stabil debrid hangisi arkadaşlar
  • Arkadaşlar tb7.pl sınırsız turbobit çevirisi yapıyordu eskiden ama kaldırmışlar tb'yi listedem. Onun gibi sınırsız tb çevirisi yapan debrid sitesi var mı? Aylık 10 lira veriyordum tb7.pl'e.
  • alldebrid'de uploaded için günlük 20gb kota var. uploaded'da sorunsuz indiriyor. turbobit'te sınır yok ama 2 paralel dl'ye izin veriyor. turbobit'te sık sık arıza oluyor. oboom'u desteklemiyor. ilk başta şikayetçiydim ama sonradan olayı çözdük. uploaded kotası realdebrid gibi 30gb olsa iyi olurdu.

edit: mesajı komple editledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 2 Nisan 2016; 10:13:55 >
  • En iyisi real debrid 2 yildan fazladir kullaniyorum.gecen hafta bitti
    Hesabi olan var mi
    Bir tor*enti megadan indiremem lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alldebrid hesabımdan yaklaşık 1 haftadır Turbobit indirme yapamıyorum. Ne zaman indirmeye kalksam, ''Can't connect to API, please contact administrator and write this message.'' uyarısı çıkıyor. Bunun ne olduğunu bilen var mı arkadaşlar?...

Edit.: Turbobit çalışmadığında yukarıda ki hatayı veriyor, dün gece 7 adet link çevirdi bir sıkıntı çıkarmadı. Ama bakıyorum şu an için yine çalışmıyor...

http://alldebrid.com/compare/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 6 Mart 2016; 21:10:04 >
  • Premiumize.me den 145 gb lik bir torrent dosyası indirmek istiyorum, bu ilk önce kendimi indiriyor, sonra ben ondan mı indiriyorum, nasıl oluyor bunun mantığı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    alldebridde ilk önce kendi serverına indiriyor sana istersen partlı istersen tek link sunuyor, onun da mantığı öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

bugün alldebrid aldım. kesinlikle almayın. hiçbir şeyi indirmiyor. turbobit, uploaded, rapidgator hepsi patlamış. ödeme ekranında paypal inaktifti ve paypal ödemesi yapılamıyordu. sahtekarlık yaptıkları için dispute açıp herkes parasını geri aldığı için paypal ödeme yöntemini iptal etmişler. tek diyeceğim şey: almayın!

edit: jdownloader'da uploaded çalışıyor. turbobit orda da çalışmıyor. uptobox linklerini de tanımıyor.

Hocam Aksine bende memnunum hepsi bir arada bence gene en iyisi turbobit de bu aralar tekliyor ama genelinde iyi idm ile hiç sorun yaşamadım

quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

Alldebrid hesabımdan yaklaşık 1 haftadır Turbobit indirme yapamıyorum. Ne zaman indirmeye kalksam, ''Can't connect to API, please contact administrator and write this message.'' uyarısı çıkıyor. Bunun ne olduğunu bilen var mı arkadaşlar?...

Edit.: Turbobit çalışmadığında yukarıda ki hatayı veriyor, dün gece 7 adet link çevirdi bir sıkıntı çıkarmadı. Ama bakıyorum şu an için yine çalışmıyor...

http://alldebrid.com/compare/

şu ara sabaharlı biraz patlak ama düzeltiler

quote:

Orijinalden alıntı: jetleech

quote:

Orijinalden alıntı: Bgk

Ben hobi olarak ilgileniyorum, elbette bazı şeyleri zamanla ispatlarım :)
    Jetleech.net uzantısında test yapıyorum, oradan da yararlanabilirsiniz

izliyip görücaz :) teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: must1288

En stabil debrid hangisi arkadaşlar

hocam real debrid 1 sene kullandım sene sonu na doğru turbobit geldi ama üyeliğim bitti gerisinde iyiydi

alldebrdi kullanıyorum yetiyor tekliyor teklemiyor değil ama turbobit de kota sınırı yok güzel yanı o gündüz saatlerinde bazen çok teklioyr ama :/ bu ara

• en kralı real-debrid gerisi hikaye. alldebrid felan hiç memnun kalmadım. sık sık patlıyo turbobit felan ayrıca vpn kullanmaya izin vermiyor oda ayrı bi saçmalık. o yüzden kesinlikle real-debrid artık real debridde uploaded turbobitteki indirme kotası kalktı sınırsız indirebiliyorsunuz.
  • Debrid hesabi olan yardim edebilir mi bana

• Suan guncel fiyatlar nedir acaba ? Merak ettim,almak istiyorum. Ilk defa alacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fernandao -- 15 Nisan 2016; 1:34:54 >
  • fernandao kullanıcısına yanıt

Realdebrid ve alldebrid aynı fiyat.
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam. Hic almadim daha once ilk defa alacagim da,normal linki bu debrid sitelerindeki link cevirme kismina kopyalayip premiuma ceviriyoruz sonra son hizda debridin upload sitesi hakkinda belirledigi kotaya gore indirme yapiyoruz,dogru mu anlamisim ?

Ve siz hangi debridi kullaniyorsunuz,nedenleriyle kisaca yazarsaniz sevinirim.

• fernandao kullanıcısına yanıt
    Evet öyle, şuan alldebrid kullanıyorum, real de alabilirdim, ikisi muadil sayılabilir, real biraz daha iyi diyebilirim. Benim aldığım zaman alldebrid kampanya yapmıştı o yüzden onu kullanıyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Evet öyle, şuan alldebrid kullanıyorum, real de alabilirdim, ikisi muadil sayılabilir, real biraz daha iyi diyebilirim. Benim aldığım zaman alldebrid kampanya yapmıştı o yüzden onu kullanıyorum şuan.

Hocam biz de 3 yıldır alldebrid kullanıyoruz ama standart ücretinden hariç bi kampanyasını göremedik. Size nasıl kampanya sundular?

• fireforge35 F kullanıcısına yanıt
    Dönem dönem real ve alldebrid kampanyaya giriyor, mesela 180 gün olarak satın alıyorsunuz belli bir yüzde değerinde bonus gün ekliyor, en son bana 225 gün olarak vermişti, o şekilde.
  • Ne işe yarıyor ki bu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.