Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.064
Cevap
45
Favori
167.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satın aldığınız zaman yılbaşı flan mıydı?

Ayrıca arkadaşlar Alldebrid'de turbobit ve uploaded limiti kalktı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real debridden ininal kart ile premium alinabilir mi ? Ininalin uzerinde master card ibaresi var,real debridde master card olur diyor ama ininale para atmadan bi sormak istedim ?

• Real ben aldığımda turbobit 1 ay çalıştı sonra bir gitti taki üyelik sonuna doğru geldi :) 1 sene sonunda geldi link paylaşımı konusunda biraz hasaslar ben alldebrid kullanıyorum arasıra teklesede memnunum turbobit de gayet iyi.
    Total downloaded : 1.64 TB
  • Rapidgator ve turbobit icin en iyi debrid hangisi ? Bir de ininal kartla üyelik alabilir miyim ? Tesekkürler.

• hepsini kullanmış biri olarak turkleech.com diyorum skype haylaz__prens ekleyin konuşun reklam zannedeceksiniz ama limit vs her yönden garantili türk hem karşınızda bi adamı buluyonuz olmadı almadan önce vip üyelere nasıl davranıyolar bi bakın anlarsınız farkı ;)
  • Ortaklaşa hesap vs almak isteyen varmı pek kotası olmayan bir yerde.
  • eskiden kullandığım alldebrid hesabımda 149 vefa puanı birikmiş. Ben 1 aylık debrid alsam 150 puana 1 ay daha uzatabiliyorum sanırım. Turbobit ve uploaded.net üzerinden indirmelerim var. Acaba bu 2 sitede hala sorunsuz çalışıyor mu? Kota var mı? Bilgisi olan?
  • 15 Eylül itibariyle 207 gün premium olan alldebrid hesabımı satıyorum. Fiyat 30 TL ve ödeme enpara ya da işbankası hesabına havale şeklinde olacaktır. ilgilenen arkadaşlar PM atabilirler

Edit : satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7YILMAZ7 -- 23 Kasım 2016; 10:8:57 >
  • Real-Debrid bu aralar Fısss, turbobit linki çeviriyor amma indirmiyor.
  • real debrid kullanıyorum. gayet memnunum.
  • alldebrid'i android telefondan kullanabiliyor muyuz ?
  • skynet kullanıcısına yanıt
    evet kullanıla biliyor
  • zevera nasil arkadaslar?
  • arkadaşlar depfile dosyaları indiren debrid lazım. ben alldebrid kullanıyorum günde 4 gb izin veriyor. limiti daha yüksek veren debrid varmı kendi kullandığınız debridden test edermisiniz depfile limitleri varmı ona göe alacam
  • REal-Debrid turbobit çok tırttt, bir daha kesinlikle real debrid kullanmam.
  • Alldebrid de turbobit nasıl acaba 1 aylık lazım bana, en uhgun fiyat alldebrit şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Alldebrid de turbobit nasıl acaba 1 aylık lazım bana, en uhgun fiyat alldebrit şu anda.

Geçen hafta yine 6 aylığına aldım.Şu an için Turbobit' de bir sıkıntı yok daha dün indirme yaptım.
    https://alldebrid.com/compare/

Gittigidiyor üzerinden alıyorum ben. 1 aylık da alabilirsiniz tabii ki fiyat 17 TL gibi bir şey.
  • Alldebrid ile sorun yasamiyorum

• Konu hort olmuş

• Beyler kredi kartı ile ödeme yaparken hep hata alıyorum. İş bankası maximum kart ile sizde de aynı sorun oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.