Şimdi Ara

Samsung 51D550 3D plazma Kullanıcıları (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.736
Cevap
29
Favori
183.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GOXIN

quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Arkadaşlar ses sistemi ile tv den ses alamıyorum. Uyduya kırmızı beyaz kabloları sağ sola takıp diğer ucunu basa takıyorum ve uydudan sorunsuzca ses alabiliyorum. Ama aynı şekilde kırmızı beyaz kabloları tv nin arkasındaki sağ sola taktığımda ses gelmiyor. Ayarlardan harici hopollör yaptım yine olmadı. Ne yapmalıyım ?

Yanlış bilmiyorsam TV üzerindekiler giriş. O nedenle oradan ses alamazsınız. Ornegın DVD Playerin ses çıkışını oraya takarsanız, DVDnın sesını TV uzerınden alırsınız. Resimde de gözüktüğü gibi bahsettiğiniz girişler "Component In".TVden ses alabilmek için Optic Bağlantı yapmanız gerekiyor.

Samsung 51D550 3D plazma Kullanıcıları

Hocambu arka panel hangi tvnin acaba ? Anten girişi digital girişe benziyor. Samsungun bu modelinde uydu alıcı yok diye biliyordum. Yanlışmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

quote:

quote:

Arkadaşlar ses sistemi ile tv den ses alamıyorum. Uyduya kırmızı beyaz kabloları sağ sola takıp diğer ucunu basa takıyorum ve uydudan sorunsuzca ses alabiliyorum. Ama aynı şekilde kırmızı beyaz kabloları tv nin arkasındaki sağ sola taktığımda ses gelmiyor. Ayarlardan harici hopollör yaptım yine olmadı. Ne yapmalıyım ?

Yanlış bilmiyorsam TV üzerindekiler giriş. O nedenle oradan ses alamazsınız. Ornegın DVD Playerin ses çıkışını oraya takarsanız, DVDnın sesını TV uzerınden alırsınız. Resimde de gözüktüğü gibi bahsettiğiniz girişler "Component In".TVden ses alabilmek için Optic Bağlantı yapmanız gerekiyor.

Hocambu arka panel hangi tvnin acaba ? Anten girişi digital girişe benziyor. Samsungun bu modelinde uydu alıcı yok diye biliyordum. Yanlışmıyım ?

Valla 51d550 olarak görsellerde arattım ve bu çıktı.Şimdi tam hatırlayamıyorum ama bizimkiler böyleydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanunal

quote:

Orijinalden alıntı: serdar4141

quote:

merhaba arkadaşlar forumda ilk mesajım hepinize selamlar öncelikle
    bu tv yi alıcam büyük ihtimalle ve yüksek oranda sizlerin sayesinde ebaydan tavsiye edeceğiniz satıcı var mı gözlük için ve bu ebayda satıcıya soru sorma özelliği kalktı mı :)

dün aksam ustu benı yegenım aradı.kendısı kocaelıde yasıyor.kendısı anneler gununde teshır urunu almıstı teknosadan.dun d550 yı aynı magazada depo urunu yazmıslar uzerıne de 1359 tl de fıyat koymuslar.almak ısteyen varsa kacırılmayacak bır fırsat.yegenımın soyledıgıne gorede uzerınde hala jelatınlerı duruyormus.elınızı cabuk tutun belkıde alınmıs bıle olabılır..

iyi fırsatmış ya bakıyım arıcam eger duruyorda gıdıp alıp gelebılırım bıle :)

hasarlı ürünmüş arayıp sordum dostum
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdar4141

quote:

merhaba arkadaşlar forumda ilk mesajım hepinize selamlar öncelikle
    bu tv yi alıcam büyük ihtimalle ve yüksek oranda sizlerin sayesinde ebaydan tavsiye edeceğiniz satıcı var mı gözlük için ve bu ebayda satıcıya soru sorma özelliği kalktı mı :)

dün aksam ustu benı yegenım aradı.kendısı kocaelıde yasıyor.kendısı anneler gununde teshır urunu almıstı teknosadan.dun d550 yı aynı magazada depo urunu yazmıslar uzerıne de 1359 tl de fıyat koymuslar.almak ısteyen varsa kacırılmayacak bır fırsat.yegenımın soyledıgıne gorede uzerınde hala jelatınlerı duruyormus.elınızı cabuk tutun belkıde alınmıs bıle olabılır..

iyi fırsatmış ya bakıyım arıcam eger duruyorda gıdıp alıp gelebılırım bıle :)

hasarlı ürünmüş arayıp sordum dostum

teknosa yapmazdı boyle seyler sasırdım cok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

quote:

quote:

Var var . Hatta uydu LNB bağlantısını gördümde denemek kısmet olmadı sinyal alacakmı diye .
  • bu modelde dahili uydu alıcı yok arkadaşlar normal anten girişi o ( karasal yani )

bu arada gözlük isteyen olursa 3100 model gözlük var elimde almak isteyen olursa pm atsın yada dükkanıma bakabilir iyi forumlar
  • merhaba. hayal kırıklığı içindeyim arkadaşlar. biliyorsunuz maceralı bir şekilde tvyi almıştım. dün kurulum için eskişehire gittim. servis geldi. tv kırık arızalı çıktı. bugün ankaraya dönüp değişim işlemlerini başlattım. ama kapalı kutu ürün kalmamış. para iade yada farklı ürüne yönlendiriyorlar. düğün yakın. sıkıştım kaldım. oysa ne güzel çanağımı falan döşetmiştim. sanırım bu tv kısmet olmayacak bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinezre

merhaba. hayal kırıklığı içindeyim arkadaşlar. biliyorsunuz maceralı bir şekilde tvyi almıştım. dün kurulum için eskişehire gittim. servis geldi. tv kırık arızalı çıktı. bugün ankaraya dönüp değişim işlemlerini başlattım. ama kapalı kutu ürün kalmamış. para iade yada farklı ürüne yönlendiriyorlar. düğün yakın. sıkıştım kaldım. oysa ne güzel çanağımı falan döşetmiştim. sanırım bu tv kısmet olmayacak bana.

Geçmiş olsun. Bir şeyi çok istersen mutlaka bir sıkıntı olur zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinezre

merhaba. hayal kırıklığı içindeyim arkadaşlar. biliyorsunuz maceralı bir şekilde tvyi almıştım. dün kurulum için eskişehire gittim. servis geldi. tv kırık arızalı çıktı. bugün ankaraya dönüp değişim işlemlerini başlattım. ama kapalı kutu ürün kalmamış. para iade yada farklı ürüne yönlendiriyorlar. düğün yakın. sıkıştım kaldım. oysa ne güzel çanağımı falan döşetmiştim. sanırım bu tv kısmet olmayacak bana.

valla bende kafayı taktım bu tv ye teşhir alıcam valla
  • Teknosa 23 nisan turuncu indirimi ile 1000TLye 43D490 almıştım. Gözlük yok, garanti 2 yıl.

Bu gün hizli al sitesinde 2 yıl resmi Samsung garantili 2012 yeni E serisi olan 43E490+2gözlük 1399TL'ye satıldığını gördüm. Sadece gözlüğün çifti 215 TL .

Bence sabırlı olup bekleyenler için yeni E serisinin fiyatı güzel.
  • Ben aralık ayının sonunda almıştım. Geçen gün de bi tane SAMSUNG HT-D550 ev sinema sistemi aldım. Tek kumanda ile ikisi de kontrol ediliyor. Çok güzel.!

Ama TV yi daha 5 aylık olmasına rağmen satılığa çıkardım. Çok memnunum ama daha geniş bir panel almak istiyorum. Almak isteyenlere duyurulur.

linki burada...
  • arkadaşlar ya 2 gune kadar tv alıcam karar vermem lazım samsung 51d550 mi alıyım lg 50px950 mı alıyım samsungun gozlukler 50 lıraya gelıyo ebaydan fılan ama lg de ucuz satan bıyer bulamadım pek ıkı tv yı karşılaştırabılırmısınız
  • quote:

arkadaşlar ya 2 gune kadar tv alıcam karar vermem lazım samsung 51d550 mi alıyım lg 50px950 mı alıyım samsungun gozlukler 50 lıraya gelıyo ebaydan fılan ama lg de ucuz satan bıyer bulamadım pek ıkı tv yı karşılaştırabılırmısınız

Tabii ki 51d550, televizyondan çok memnunum çok güzel bir tv

• quote:

Orijinalden alıntı: Yunba53

quote:

arkadaşlar ya 2 gune kadar tv alıcam karar vermem lazım samsung 51d550 mi alıyım lg 50px950 mı alıyım samsungun gozlukler 50 lıraya gelıyo ebaydan fılan ama lg de ucuz satan bıyer bulamadım pek ıkı tv yı karşılaştırabılırmısınız

lg yı daha ucuza alma sansım var ondan soruyorum suan pıyasası 2200 civarı cunku
  • quote:

quote:

quote:

lg yı daha ucuza alma sansım var ondan soruyorum suan pıyasası 2200 civarı cunku

51d550 suan 2.000 tl pazarlık yaparak 150-200 tl indirimle kaliteyi satın alabilirsin.Lg'ye hiç bulaşma derim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

51d550 suan 2.000 tl pazarlık yaparak 150-200 tl indirimle kaliteyi satın alabilirsin.Lg'ye hiç bulaşma derim.

teknosada 1690 cıvarında 51d550
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teknosada 1690 cıvarında 51d550

Garip, gecen hafta optimum teknosada sormuştum bana 2.000 dediler. Ben geçtiğimiz yazın sonu 1.800 tl ye indirimli almıştım

• @Yunba53
    Arkadaş doğru söylemiş, turuncu indirimini takip edin, indirim günlerinde 1699tl den alan birçok arkadaş var.
  • yok mu başka fikir vercek arkadaşlar
  • arkadaşlar bir soru sormuştum ama 3 gündür bir cevap gelmedi
    bir bakabilir misiniz acaba
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.