Şimdi Ara

Dedektif Memoli (2011) | TNT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
1
Favori
9.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tayfun Güneyer müjdeli haberi Twitter'de paylaştı. "Yeni dizinin adı MEMOLİ olacak, Yılan Hikayesi değil ama hikaye ve karakterler aynı.. Yeni maceralar Eylül'de TNT'de"

Şu konuyu açan arkadaş sevinir herhalde.
    http://forum.donanimhaber.com/m_47441355/mpage_1/f_/key_yilan%2Chikayesi//tm.htm#50065285
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yakında süper baba da başlarsa hiç şaşırmam..
  • @Cane® o gelirse Ekmek Teknesi'ni de isteriz
  • Şu adama da yaptığı dizilere de uyuz oluyorum.
  • Eski dizileri ısıtıp ısıtıp önümüze koymaktan bıkmadılar kaçıncı oldu bu yahu
  • Memoli.
  • Yok artık ya
  • OLAMAZ!
    Tayfun kendi elleriyle batıracak ilk göz ağrısını.

Zeyno ölmüş, Gülsüm ölmüş, Kral ölmüş, mutlu sonla bitmiş.
    Çok zorlama olacak çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 8 Ağustos 2011; 13:02:54 >
  • Rambo Berk olacaksa izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Şu adama da yaptığı dizilere de uyuz oluyorum.

+1Hayatımda bu kadar kötü yönetmen görmedim.Bu adamın dizilerinde bir sahneyi yarım saat boyunca gösteriyolar polisiye dizi çekiyolar abuk subuk hareketler yaparak komik olduklarını sanıyorlar.Mümkünse bu yönetmen bir daha film,dizi hatta kısa film bile çekmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uri Boyka

quote:

+1Hayatımda bu kadar kötü yönetmen görmedim.Bu adamın dizilerinde bir sahneyi yarım saat boyunca gösteriyolar polisiye dizi çekiyolar abuk subuk hareketler yaparak komik olduklarını sanıyorlar.Mümkünse bu yönetmen bir daha film,dizi hatta kısa film bile çekmesin

Bir de artistin teki toprak. Adam gibi birşey yapmış ta kendini bir halt sanıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uri Boyka

quote:

Bir de artistin teki toprak. Adam gibi birşey yapmış ta kendini bir halt sanıyor.

Yaptığı diziler de adanalı, yılan hikayesi, türk malı..

• Doktorları çektiler gördük. 7-8 bölüm sonra sonu belli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Yakında süper baba da başlarsa hiç şaşırmam..

aynen bunu yazmak için girmiştim konuya
  • Ne bu eski dizileri yeniden canlandırma sevdası anlayabilmiş değilim. Yeni şeyleri tutturamıyorlar eskisine mi yöneliyorlar ne?
    Bizimkiler ne zaman geliyor?
  • Artık yeniden çekilmeyen dizi bırakmayacaklar herhalde.
  • Rambo berk
  • Kanıt toplama gibi bi dizi çekseler. Hoş bizim kanıt toplama dizilerimizde polisler avuç avuç topluyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airbus A380 -- 8 Ağustos 2011; 15:06:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airbus A380

Kanıt toplama gibi bi dizi çekseler. Hoş bizim kanıt toplama dizilerimizde polisler avuç avuç topluyolar.

izlemediysen kanal d de kanıt var.. tam dediğin tarzda bi dizi..Türk dizi seviyesinin de baya baya üstünde bi kalitededir..
  • Güzel biten birşeyin içine etmeseler rahat olmazlar..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.