DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Bilgisayardan iPhone'a resim atma?
3
Cevap
0
Favori
2.425
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2525 Mesaj
      29 Haziran 2011 01:24:19
      nasıl mümkündür bu acaba.jbli telefonum.internette resimleri aramaktan bıktım.celeste var ama pcde sorun var sanırım atmıyor bluetoothla.

İster yâr ol,ister yara;lütfun da başım üstüne,kahrın da şanlı Fenerbahçe!
      "I am Daenerys Stormborn,I will take what's mine with Fire and Blood"
      ITU CE || LoL EUW: Lazy Panda || Game of Thrones•Friends•HIMYM•Doctor Who•TBBT•Scrubs•Vikings•Dexter•Arrow•Spartacus•The Office•Modern Family•Black Sails || Sabine Lisicki ,always smiling :) || FCBarcelona-Adanaspor
    • IOS Beta Tester
      13761 Mesaj
      29 Haziran 2011 01:34:54
      İtunes ile denedinmi?

• iOS Beta Kullanıcısı
      2525 Mesaj
      29 Haziran 2011 02:01:15
      itunes ile nerden atacağımı bilmiyorum Pictures diye bi sekme bulamadım.ve itunes şarkı atarken hata verip duruyor ve donuyor.gıcık alıyorum itunesten

İster yâr ol,ister yara;lütfun da başım üstüne,kahrın da şanlı Fenerbahçe!
      "I am Daenerys Stormborn,I will take what's mine with Fire and Blood"
      ITU CE || LoL EUW: Lazy Panda || Game of Thrones•Friends•HIMYM•Doctor Who•TBBT•Scrubs•Vikings•Dexter•Arrow•Spartacus•The Office•Modern Family•Black Sails || Sabine Lisicki ,always smiling :) || FCBarcelona-Adanaspor
    • IOS Beta Tester
      13761 Mesaj
      30 Haziran 2011 03:55:18
      E mecburen itunesten yapacaksın.

Ana ekranda, en üstde Photos var, ordan resimdeki gibi select foldersi seçip, bilgisayarındaki klasörleri gösterip işaretle sonra sync yap sag aşağı köşeden.

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.