DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Bilgisayardan iPhone'a resim atma?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
2.425
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2502 Mesaj
      29 Haziran 2011 01:24:19 Konu Sahibi
      nasıl mümkündür bu acaba.jbli telefonum.internette resimleri aramaktan bıktım.celeste var ama pcde sorun var sanırım atmıyor bluetoothla.

İster yâr ol,ister yara;lütfun da başım üstüne,kahrın da şanlı Fenerbahçe!
      "I am Daenerys Stormborn,I will take what's mine with Fire and Blood"
      ITU CE || LoL TR: FB Daenerys || Game of Thrones•Friends•HIMYM•Doctor Who•TBBT•Scrubs•Vikings•Dexter•Arrow•Spartacus•The Office•Modern Family•Black Sails || FCBarcelona-Adanaspor
    • IOS Beta Tester
      13800 Mesaj
      29 Haziran 2011 01:34:54
      İtunes ile denedinmi?

• iOS Beta Kullanıcısı
      2502 Mesaj
      29 Haziran 2011 02:01:15 Konu Sahibi
      itunes ile nerden atacağımı bilmiyorum Pictures diye bi sekme bulamadım.ve itunes şarkı atarken hata verip duruyor ve donuyor.gıcık alıyorum itunesten

İster yâr ol,ister yara;lütfun da başım üstüne,kahrın da şanlı Fenerbahçe!
      "I am Daenerys Stormborn,I will take what's mine with Fire and Blood"
      ITU CE || LoL TR: FB Daenerys || Game of Thrones•Friends•HIMYM•Doctor Who•TBBT•Scrubs•Vikings•Dexter•Arrow•Spartacus•The Office•Modern Family•Black Sails || FCBarcelona-Adanaspor
    • IOS Beta Tester
      13800 Mesaj
      30 Haziran 2011 03:55:18
      E mecburen itunesten yapacaksın.

Ana ekranda, en üstde Photos var, ordan resimdeki gibi select foldersi seçip, bilgisayarındaki klasörleri gösterip işaretle sonra sync yap sag aşağı köşeden.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.