Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.440
Cevap
28
Favori
401.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GOVERNOR

Egzostan çıt çıt ses geliyor mu? Normalmi?

Ses normal hocam önceki sayfalarda nedeni yazıyor.
    Endişe edecek bişi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansen

Sn RoMM3L,

Cevabınız için teşekkür ederim.
    Baktım, torpidoda solda dediğiniz kızak var. İyiki el kadar dediniz. Ben daha büyük birşey arayacaktım.

Comand Online için de haklısınız. Haklısınız da, gittikçe gidiyor.
    Paket olarak alayım dedim, harmon filan derken küp gibi bir paket çıktı. Açıkcası taşıyamadım.
    Paket demişken, Siz Becker Map Pilotu Ebaydan, haritayı da Becker sitesinden aldığınızı yazmışsınız. Bunlar yeterli mi?.
    Son bir haftadır aracın konfigirasyonuna bakıyorum. Birşey eklemeye kalksanız başka birşeyler değişiyor.
    Navigasyonu çalıştırmak için paspasları ve/veya kapı kollarını da değiştirmek gerekmediği konusunda eminsiniz değil mi :-))
    Bu vesile ile MB web sitesini tasarlayan, yapan herkese en derin saygı ve hürmetlerimi de iletmiş olayım. Bir web sitesi alıcıya ancak bu kadar yardımcı olmaz.

Saygılarımla,

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kazasız belasız kullanın... Navigasyonu aktif etmeniz için sadece o cihazı eBay'den yada yurtdısında bir arkadaşınızdan getirtip, haritayı bilgisayarınızda yükleyip cihazı araca takacaksınız. Hepsi bu kadar... Aracınızda hazırlık olduğu için sökme takma vs yok, sadece aldığınız beyni slota yerleştireceksiniz...

Opsiyonlar böyledir, ekle çıkar sonunda faturada kabardıkça kabarır... Hatta bayiler ellerindekileri satmak için sipariş araç geçmeyi çok istemezler ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni yılda %2 zam yapsalar bile 2013 model araçlar en iyi ihtimal Şubat sonu (bence Mart ortası) satılacağı için ilk iki ay o zammı hissettirmezler. Hele 2013 ellerine geldiğinde 2012'lerin fiyatları inmeye başlar aşağılara bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansen

Sn BERSUM,

Teşekkür ederim, darısı başınıza.
    Siz renk konusunda karar verebildiniz mi?. Sanırım kırmızı düşünüyordunuz, dilerim bir an önce karar verip aracınıza kovuşursunuz.

Sizin gördüğünüz araç değil, girişteki araç tanıdığım bir aileye satıldı. Dış görünüm aynı, ben ilave olarak asimetrik katlanan koltukları da aldım.

Fiyat konusunda, benim aracım filo satış içinde. Dolayısı ile benim aldığım fiyatı yazarsam Sizi yanıltırım ama Size iyi fiyat vermişler.

Saygılarımla,

teşekkürler kırmızı izmirde yok yeni yılı beklemeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

quote:

Orijinalden alıntı: ekino

98.000 e ankara kolumandan fasc. sunrooflusuna kaporamızı verdik.
    bekleyip seyrederek ne kadar iyi etmişiz ciddi kara gectiğimizi düşünüyorum aralık ayını bekleyerek darısı diğer isteyenlerin başına...

SN EKINO

CGİ Mİ KOMPRESORMU

kusura bakma eudo mesajı yeni gördüm cgi motor ancak panaromik tavan değil sunroof...
  • quote:

quote:

quote:

bekleyip seyrederek ne kadar iyi etmişiz ciddi kara gectiğimizi düşünüyorum aralık ayını bekleyerek darısı diğer isteyenlerin başına...

SN EKINO

CGİ Mİ KOMPRESORMU

kusura bakma eudo mesajı yeni gördüm cgi motor ancak panaromik tavan değil sunroof...

sn ekıno

avangard modelı olmasın o bıldıgım kadarı ıle fascılerde panaromık cam tavan standart

• Sn RoMM3L,

İyi dilekleriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.
    Ebaydan baktım, Sizin belirttiğiniz fiyat şu anda yok, takip edeceğim.
    Saygılarımla,
  • quote:

quote:

quote:

quote:

SN EKINO

CGİ Mİ KOMPRESORMU

sn ekıno

avangard modelı olmasın o bıldıgım kadarı ıle fascılerde panaromık cam tavan standart

sn eudo
    evet haklısınız ama bu kesinlikle fasc. ...almanyada fabrikada cam tavanla ilgili sıkıntı oldugu için şu an sunrooflu imal edebiliyor bizim aracın henüz üretimi tamamlandı sevkiyatı bekleniyor. standart cam tavan evet ama gectiğimiz aylarda üretilenler için, şu an sunrooflu üretebiliyor oda daha az maliyet olarak bizlere yansıdı. olay bu...

• quote:

quote:

quote:

quote:

SN EKINO

CGİ Mİ KOMPRESORMU

sn ekıno

Sunrooflu modeli var.

• Şu Becker Map-Pilot'u bulabilirsek ben de almalıyım. Fakat bunların farklı veriyonları varmıdır onu bilemiyorum. Yada ücretsiz harita güncelleme süreleri ne kadardır. Hatalı bir satınalma yaşamamak için bu gibi püf noktalarını biryerden öğrenmek lazım.
    Artık bilenlere duyurulur.
  • Özellikle araç satın almış arkadaşlara sormak istiyorum. Ruhsat tarihinde yazan muayene geçerlilik süresi, aracın trafiğe çıkış tarihine yakın bir tarihten başlaması gerekmez mi? Bana verilen aracın trafiğe çıkış tarihi ile muayene geçerlilik tarihi arasında yaklaşık 3 ay fark görülüyor. Bu da bana biraz tuhaf geldi. Yani araç 5 Eylülde muayene onayı almış olarak görülüyor, fakat aracın bana teslimi 28 Kasım. Böyle birşey sizce normalmidir yoksa şüphelenmekte haklımıyım?
  • Ha bir de aracın Almanya'da gerçek üretim tarihini nasıl öğrenebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzulmez

Özellikle araç satın almış arkadaşlara sormak istiyorum. Ruhsat tarihinde yazan muayene geçerlilik süresi, aracın trafiğe çıkış tarihine yakın bir tarihten başlaması gerekmez mi? Bana verilen aracın trafiğe çıkış tarihi ile muayene geçerlilik tarihi arasında yaklaşık 3 ay fark görülüyor. Bu da bana biraz tuhaf geldi. Yani araç 5 Eylülde muayene onayı almış olarak görülüyor, fakat aracın bana teslimi 28 Kasım. Böyle birşey sizce normalmidir yoksa şüphelenmekte haklımıyım?

Artık muayene tarihi içi narabanın üretim bandından indiği tarih baz alınıyor.

• Hocam 545 euro'dan mengerlerden aldım.2 yıl garantili.45 gün ücretsiz günceleme.Eğer mercedesten alacaksan dünyada heryerde aynı.Ama ebay'den ucuza alanlar var.Ama Amerika menşeili.Uyarmı Avrupaya bilmem.Avrupa amazon ve ebay de çok yok.Fiyatlarda 100 euro oynuyor.
  • Yakın zamanda C180 Amg ve C180 Amg Plus için bayiden fiyat alan oldu mu?

• C180'nin herhangi serisi için fiyat olan olursa paylaşırsa seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Yakın zamanda C180 Amg ve C180 Amg Plus için bayiden fiyat alan oldu mu?

Amg plusi bende merak ediyorum. Forumdan biri c180 amg coupe 120 ye aldim demisti.

• Hiç denemedim , cd ye mp3 yazsak çalıyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: L.A.P.D

quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Yakın zamanda C180 Amg ve C180 Amg Plus için bayiden fiyat alan oldu mu?

Amg plusi bende merak ediyorum. Forumdan biri c180 amg coupe 120 ye aldim demisti.

Ben 120 ye almıştım , kampanya vardı , birde ailede 2 mercedes var diye %2 , birde tanıdık indirimi oldu . Öyle 120 ye geldi.

• Öğrendiğim bir bilgiye göre W204 üretiminin %60'ı Türkiye'ye ihraç edilmiş, yani geçtiğimiz aylarda 1.000.000 üretim rakamını aşan W204 C Serisi Türkiye'de 600.000 üzerinde satmış...

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.