Şimdi Ara

LG Optimus 3D P920 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
5
Favori
96.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, vodafonenin lg optimus 3D telefon kampanyası var. Heralde herkesin haberi vardır. Bana bu kampanya uyuyor açıkcası zaten ayda 50 tl fatura ödüyorum. Sizce bu telefonu aylık 70 tlden almak uygunmudur? Birde şunu belirteyim ben telefonu sadece telefon olarak kullananlardanım yani bende şuan 2005ten kalma samsung e900 var. Sizce bana bu telefon uygun düşermi? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/LG-Optimus-3D-kampanyasi.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umur BEY -- 24 Eylül 2011; 19:02:07 >
  • bendede mesajlarda türkçe karakter sorunu var. tahaiz rom kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

bendede mesajlarda türkçe karakter sorunu var. tahaiz rom kullanıyorum.

türkçe karakter sorunu MarketAcces uygulamasından kaynaklanıyor genelde, onu silip öyle dene birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

Merhaba arkadaşlar, vodafonenin lg optimus 3D telefon kampanyası var. Heralde herkesin haberi vardır. Bana bu kampanya uyuyor açıkcası zaten ayda 50 tl fatura ödüyorum. Sizce bu telefonu aylık 70 tlden almak uygunmudur? Birde şunu belirteyim ben telefonu sadece telefon olarak kullananlardanım yani bende şuan 2005ten kalma samsung e900 var. Sizce bana bu telefon uygun düşermi? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

telefonu sadece telefon olarak kullananlardan biriysen bu telefon hem işletim sistemi hemde fiziksel olarak sana fazla gelebilir. telefon büyük bir tel çünkü vede o eski standart işleitm sistemli tellere benzemez alışmakta güçlük çekebilirsin. onun yerine daha düşük fiyatlı ve daha küçük bir android işletim sistemli tel ile başlamanı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

quote:

Merhaba arkadaşlar, vodafonenin lg optimus 3D telefon kampanyası var. Heralde herkesin haberi vardır. Bana bu kampanya uyuyor açıkcası zaten ayda 50 tl fatura ödüyorum. Sizce bu telefonu aylık 70 tlden almak uygunmudur? Birde şunu belirteyim ben telefonu sadece telefon olarak kullananlardanım yani bende şuan 2005ten kalma samsung e900 var. Sizce bana bu telefon uygun düşermi? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

telefonu sadece telefon olarak kullananlardan biriysen bu telefon hem işletim sistemi hemde fiziksel olarak sana fazla gelebilir. telefon büyük bir tel çünkü vede o eski standart işleitm sistemli tellere benzemez alışmakta güçlük çekebilirsin. onun yerine daha düşük fiyatlı ve daha küçük bir android işletim sistemli tel ile başlamanı öneririm.

Cevabın için teşekkür ederim. Telefon dediğiniz gibi kocaman bişiymiş. Kampanyaya başvurdum şartlardan biri olmadı zaten istesemde alamam. Faturalardan birini yatırmayı unutmuştum hat kesilmişti. Kampanya şartlarında 8 ay düzenli fatura ibaresi mevcutmuş..

Telefonu artık değiştirme düşüncesindeyim. sadece kamerası çok düzgün bir model önerebilirmisiniz? Hem kamera hem telefon taşımayı sevmiyorumda. Foto çekmesinide seven biriyimde. 300 tl geçmesse sevinirim sadece telefon olarak kullananlardanım çünki...

• Umur Bey arkadaşım o aylık 70 TL için de telefon görüşmesi yok benim bildiğim. Yani 50+70 toplamda aylık 120 TL mal olacak telefon sana. İnternet sitesinden bakmıştım. İnternet bağlantısı+ Telefon ücreti var kampanya paketlerin de. Konuşma yok.
  • Bu telefonu bende aldim fakat android system info yada mini info programlariyla rami 442mb gozukuyor normal mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 25 Eylül 2011; 2:44:41 >
  • Avea Gprs ayarlarini ne yaptıysam bir türlü baglanamadim gprs ile avea kullanan arkadaslar bir bakabilirmi acaba? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Umur Bey arkadaşım o aylık 70 TL için de telefon görüşmesi yok benim bildiğim. Yani 50+70 toplamda aylık 120 TL mal olacak telefon sana. İnternet sitesinden bakmıştım. İnternet bağlantısı+ Telefon ücreti var kampanya paketlerin de. Konuşma yok.

Harbiden ya dediğin doğruymuş kimse bana katılayım dediğimde bunu demiyordu. Kampanya koşullarında konuşma ayrıca ücretlendirilecek yazıyormuş. İyiki şartlar uymamış yoksa kazıklanacakmışım.
  • Kullanan arkadaşlar acaba 2D fotoğraf ve video çekim kalitesinden bahsedebilirlermi? SGS2 ye göre nasıl mesela? ön kamerası 3g konuşma yapmak için uygunmu yoksa sıkıntı verirmi?
  • Sonunda baglanabildim gprs ile ayarı benim gibi bulamayan arkadaslar varsa

Ad: AVEA GPRS WAP
    APN : wap
    Proxy : 213.161.151.201
    Port : 8080
    Kullanıcı adı : wap
    Şifre: wap
    Sunucu :http://wap.avea.com.tr
    MCC : 286
    MNC : 03
    Kimlik doğrulama türü : PAP
    APN Türü: default

Olarak denesinler.Kullandıgınız güzel program ve widgetların isimlerini paylaşabilirsek çok makbule geçer iyi günler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

quote:

Cevabın için teşekkür ederim. Telefon dediğiniz gibi kocaman bişiymiş. Kampanyaya başvurdum şartlardan biri olmadı zaten istesemde alamam. Faturalardan birini yatırmayı unutmuştum hat kesilmişti. Kampanya şartlarında 8 ay düzenli fatura ibaresi mevcutmuş..

Telefonu artık değiştirme düşüncesindeyim. sadece kamerası çok düzgün bir model önerebilirmisiniz? Hem kamera hem telefon taşımayı sevmiyorumda. Foto çekmesinide seven biriyimde. 300 tl geçmesse sevinirim sadece telefon olarak kullananlardanım çünki...

Ideos x5 olabilir ustam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken-chan-!!

Sonunda baglanabildim gprs ile ayarı benim gibi bulamayan arkadaslar varsa

Ad: AVEA GPRS WAP
    APN : wap
    Proxy : 213.161.151.201
    Port : 8080
    Kullanıcı adı : wap
    Şifre: wap
    Sunucu :http://wap.avea.com.tr
    MCC : 286
    MNC : 03
    Kimlik doğrulama türü : PAP
    APN Türü: default

Olarak denesinler.Kullandıgınız güzel program ve widgetların isimlerini paylaşabilirsek çok makbule geçer iyi günler.

Bunlara gerek yoktu wifi ile markete baglanip apnturkey isimli programi kursaydiniz ayarlari kendisi otomatik olarak hallediyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: crnl

Kullanan arkadaşlar acaba 2D fotoğraf ve video çekim kalitesinden bahsedebilirlermi? SGS2 ye göre nasıl mesela? ön kamerası 3g konuşma yapmak için uygunmu yoksa sıkıntı verirmi?

Arkadasim bundan onceli cihazim sgs2 idi.emin ol kamerasi ondan asagiya kalir degil.zaten sgs2 de 3d olmadigi icin bu cihaz ayricaliklidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

Bu telefonu bende aldim fakat android system info yada mini info programlariyla rami 442mb gozukuyor normal mi

Evet arkadasim normaldir.cihazda 512 ram var.ama dual channel ram.yani sgs2 nin ramindan daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

bendede mesajlarda türkçe karakter sorunu var. tahaiz rom kullanıyorum.

Romdan kaynakli ustad.ben stock roma döndüm.biraz boyle takilayacagim.
  • @şazenuş

Keşke msjınızı gece atabilme imkanınız olsaydı cidden baya bi uğraştırdı ayarlar bu programı unutmamak lazım neme lazım ayarlar gider felan ugrasmayalım bulmaya tekrar teşekkür ediyorum.
  • ThiaiZO3D v1.2 yeni romda v10j ve 3d converter eklenmiştir.Stock kernel kullanılmıştır.Artık romdaki kilitlenme sorunuda ortadan kalmış oldu bu şeklide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

ThiaiZO3D v1.2 yeni romda v10j ve 3d converter eklenmiştir.Stock kernel kullanılmıştır.Artık romdaki kilitlenme sorunuda ortadan kalmış oldu bu şeklide.

az önce kurdum rom güzel ama menü kategorilerine Optus diye bişi eklenmiş ama silmeye de silinmiyor, nasıl silcez bunu :s
  • programmı o yoksa ayrı bir katogori mi üstad.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.