Şimdi Ara

knight online resimleri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.248
Cevap
3
Favori
2.295.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Lekbu

quote:

Orjinalden alıntı: Turk_Magician

Krallıktan çıktığı gün böle oldu
    çok merak ediyorum, bu elidekiler ne ya???

KraLLlk Asasl .

CİDDİMİSİN?

İLK DEFA ÖLE BİŞİ DUYDUM...

• --------------------------------------------------------------------------------

kardeşim sana katılıyorum bende ' aga ' kelimesine kıLL oluyorum senin arkandayım

O ZAMNA SANA DA DEMEYIZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dx

kardeşim sana katılıyorum bende ' aga ' kelimesine kıLL oluyorum senin arkandayım
    quote:

Orjinalden alıntı: alkoc

quote:

Orjinalden alıntı: knight_

ALKOC AGA SEN HANGI SERVER DE OYNUYODUN YAW BIDE HİÇ ARES TE OYNAYAN YOKMUUU??*

1- ONUNE GELENE AĞA DİE HİTAP ETME NERDEN KİMDEN BULAŞTIYSA BU KILLL KELİME BU KELİMEYLE GELENLERLE HİÇ KONUŞASIM GELMİYOR.
    2-KAYDETTİĞİN RESİM JPG OLACAK SEN KİMBİLİR HANGİ FORMATTA KAYDEDİYORSUN
    3- SORUN VARSA 1 KEREDE SOR 50 KERE ALT ALTA TOPİC AÇMA BURASI RESİM LE İLGİLİ TOPİC

4- ARESTE OYNUYOSAN YUKARDAKİ RESİMLERE BAKIP ORADAKİ KİŞİLERDEN SIRALAMADAN AZ ÇOK ANLARSIN SANMIŞTIM AMA YENİSİN SANIRIM.
    5-BU MESAJ UZERİNE UMARIM BENİ KASTIR BANA PARA VER VB GİBİ ŞEYLER DEMESSİN UMARIM.

BENDE ARKANIZDAYIM...
    HERKEZ BİRBİRİNE TANIYIP TANIMADAN "AĞA" DİYOR, BENCE ÇOK GICIK BİŞİ...

"AĞA" KELİMSEİNİ; OLUR OLMADIK YERLERDE KULLANMAYINIZ, KULLANANLARI UYARINIZ!!!

resim nasıl knight'a bu resimi koymaları lazım

• neyse böle abuk sabuk resimler koymayalım dimi.......
    işte buda güzel bi nova patlaması.

• alkoc abi sen hangi serwer desin yaw isimlerii aradım aradımm yokk ?_
  • ARKADASLAR İYKİ Bİ AGA DEDİM YANI HEPİNİZ ÜSTÜME GELİYONUZ NE BUYAOHA YANI
  • quote:

Orjinalden alıntı: alkoc

quote:

Orjinalden alıntı: knight_

ALKOC AGA SEN HANGI SERVER DE OYNUYODUN YAW BIDE HİÇ ARES TE OYNAYAN YOKMUUU??*

1- ONUNE GELENE AĞA DİE HİTAP ETME NERDEN KİMDEN BULAŞTIYSA BU KILLL KELİME BU KELİMEYLE GELENLERLE HİÇ KONUŞASIM GELMİYOR.
    2-KAYDETTİĞİN RESİM JPG OLACAK SEN KİMBİLİR HANGİ FORMATTA KAYDEDİYORSUN
    3- SORUN VARSA 1 KEREDE SOR 50 KERE ALT ALTA TOPİC AÇMA BURASI RESİM LE İLGİLİ TOPİC

4- ARESTE OYNUYOSAN YUKARDAKİ RESİMLERE BAKIP ORADAKİ KİŞİLERDEN SIRALAMADAN AZ ÇOK ANLARSIN SANMIŞTIM AMA YENİSİN SANIRIM.
    5-BU MESAJ UZERİNE UMARIM BENİ KASTIR BANA PARA VER VB GİBİ ŞEYLER DEMESSİN UMARIM.

bende aga diyenlerden nefret ederim şimdiye kadarda dememişimdir ...
    5. maddeyede yarıldım

• AĞA
  • nuvanda sen nefret etmıyon heralde kardeş
  • ya tamam arkadaşlar cozutmayın resim koyun!
  • bende 50 lvlken eziq sawasına gitim bufferimle birazcık dağıttım ortalıı daha bunun gibi baya warda post kirlilii olmasn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi failed -- 5 Ocak 2006 1:16:58 >
  • arklar sizce bu dmgler iimi.kırmızı yazılara bi bakın ve lvlim 51.her yeri simemin nedeni dosyanın büyük olması oke

• yaw bişe sorcam cvp verin ama millet şu 45-50 arasımı ne bişe var arkım gitmişti bi kere kapalı bi yer gittikçe daha güçlü yaratıklar çıkıo sona kalana +6 yanan item(yazılışını tam bilmiom uniq mu neyse işte) fln verio hemde çok ii kasıolar ne bu?
  • bu da uskodan bi görüntü biri yardım etsin bi onu siliom bi onu sıra ile alet sabıtcak
    resmi desteklemio bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nuvanda

yaw bişe sorcam cvp verin ama millet şu 45-50 arasımı ne bişe var arkım gitmişti bi kere kapalı bi yer gittikçe daha güçlü yaratıklar çıkıo sona kalana +6 yanan item(yazılışını tam bilmiom uniq mu neyse işte) fln verio hemde çok ii kasıolar ne bu?

kardeş dediğinin adı forgetten temple fakat bayadır düzenlenmiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: C@RtHeR

quote:

Orjinalden alıntı: Nuvanda

yaw bişe sorcam cvp verin ama millet şu 45-50 arasımı ne bişe var arkım gitmişti bi kere kapalı bi yer gittikçe daha güçlü yaratıklar çıkıo sona kalana +6 yanan item(yazılışını tam bilmiom uniq mu neyse işte) fln verio hemde çok ii kasıolar ne bu?

kardeş dediğinin adı forgetten temple fakat bayadır düzenlenmiyo

heh o işte saol peki düzenlenince nerden gircez

• buda benım charlarımdan bırı
  • buuu

• sonunda becerdin mi ha resim koymayı
  • EVT AGA YAPTIM SONUNDA
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.