Şimdi Ara

knight online resimleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.248
Cevap
3
Favori
2.295.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aha bu da benim yeni şeklim daha 10 tane war :D

• arkadslar bu charda benim ama eski hali
    ID:Deathly_Archery
    clan:onlyforwin
    lwl yeni :62
    ırk:insan
    server:Cypher
  • işte buda benim kardan adamım

• yaw ben 7 tane snowman kestim içinden 7 tane yeşil paket çıktı nasıl açtırılıyo onlar
  • onu abyss kırdırılan yerden en alttakı festıval var ordan kırdırıosun kardesım ok en alttakını tıkla sonra ustekını hadı bye
  • abi çık güzel olmuş ta abi bi tanede lvl 1 adam koyun da oyunu bilmiyenler de görmüş olsun
  • çok güzel resimler yapıyolar yaw
  • resim çekmeyi bilmeyenlere
    knight da resim çekmek için eksi tuşuna basın ( - ) sonra program files klasörünün içinde knight online ye girin ord bütün resimler var ama bi programla açılıyor o program bütün knight yüklü olan pc lerde yüklü olur o resimleri açtıktan sonra ( ctrl+s ) ye basın ve jpg şeklinde o knightonline klasörüne kayıt eder

inş. anlamışsınızdır
  • ben (cursed santa claus) u magemle bi yaktım böle oldu acayip parlak

• ve bir kardan adamı kovalarken bi yere geldim dodo camp

• o dodo camp da ki duvarın üzerindeyim ama sanki büyümüş gibi duruyor

• bu el morad kardan adam
    herkeze mutlu yıllar

• alijinjin resimin muhteşem ama şuan elmoraddaki centaurların olduğu yer tam olarak böle dill heralde? JPKO mu bu resim?
    benim char assassin deil ki archery lvl i de 51 buçuk
  • bu da benım char
  • nasıl guzel skıll degıldır yakından adamın..... 43 bı adam 400 500 damage vuruyo onla kocum

quote:

Orjinalden alıntı: By PCCoPAt

quote:

Orjinalden alıntı: Turk_Magician

quote:

Orjinalden alıntı: burcel

magicia ilk skilin ne senin ya???

knight empireye özel bi skill, ama adını şuan unuttum

o skillin adı specter of fire knight empirede yeni çıktı 76MP istiyo lvl 43 büyüsü yakın büyüdür öle çok güzel bi büyü değildir bunuda bilginize sunayım

• rebeldenın ustunu de orda bı cızceydın gorurduk adamı nasıl bıseymıs

quote:

Orjinalden alıntı: LORD_Death

doğrudur horn 7 var
    ama +8 alırsam seri daha da uzuyacak
    humanlar tırssın benden
    çok kan akıcak cooooook
    DİEZ DE OLANLAR rebelde20 yi tanır ona 1215 vurmuştum onunda resmini çektim dosay cok büyük
    onu da gosterecem ama rebelde20 ye debuferler fena dalmıştı onu da belirteyim arada caktım canı bayaaa yanmıştır

• quote:

Orjinalden alıntı: ali_ismet

beyler ılgınıse duyrulur 67 lvl magem var metoor u açmak ıcın esya lasımmmmmmmm: ayrıca ares de kasıorum???????????????? 72 lvl warıor um landı artık gerısı gm ye kalmıs :D hade byyyyyyyyyyyyyyyyyyy

puhaha arkadas biraz fazla sisirmis olayı...meteor fall için bi esya yada kağıt gerekmiyo...kendimden biliyorum empire olmadan önceki beta testte 70 lvl arch mage m wardı...bilen bilir leglolas_dh
  • aga senın o mageyle metooru cakarken resmını cekıp suraya bı koysana plss bı gorelım nasıl bıseymıs yaa

quote:

Orjinalden alıntı: leglolas

quote:

Orjinalden alıntı: ali_ismet

beyler ılgınıse duyrulur 67 lvl magem var metoor u açmak ıcın esya lasımmmmmmmm: ayrıca ares de kasıorum???????????????? 72 lvl warıor um landı artık gerısı gm ye kalmıs :D hade byyyyyyyyyyyyyyyyyyy

puhaha arkadas biraz fazla sisirmis olayı...meteor fall için bi esya yada kağıt gerekmiyo...kendimden biliyorum empire olmadan önceki beta testte 70 lvl arch mage m wardı...bilen bilir leglolas_dh

• adama 50 kısı bırden dalmıs tabıı yatcak

quote:

Orjinalden alıntı: LORD_Death

o zaman taurus u da tanırsın

cz de ilk kestiğim adam o
    bilmeyen ler için soliyim
    dies de blood daıldıktan sonra kalenin sahibi adam

• ya abı harbı yaa soyle guzel resımler koyun kralları felan koyun yaa herkes oldugu servurun krallarının resmını koysun cz de fln cekın koyun beylerr gozumuz guzellık gorsun yaa
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.