Şimdi Ara

Ford Fiesta aldım:)...yorumlar için sağolun...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
70.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.4 Ford fiesta almayı düşünüyorum(0 km). Bu ay içerisinde yenilenmiş (makyajlanmış)... Bana görüntüsü ve özellikleri hoş geldi.. .Kullananlar varsa yorumlarını yazarlasa sevinirim ...)

Bu sınıfta başka bir model önerebilirsiniz...Yanlız ford alırsam 3 milyar civarı extra bir indirimden yararlanabiliyorum. Bu yüzden 20-21 milyarı geçmeyen bir model olursa düşünebilirim..Aşağı yukarı bu fiyatlara clio,getz, corsa, panda gibi otomobiller de mevcut...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverlate -- 6 Aralık 2005, 21:51:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Tergener

Açıkçası bende eğer palio mu satabilirsem Koç grup indiriminden yararlanıp Fiestanın ASM şanzıman olanından almayı düşünüyorum. Yaklaşık 3.800 YTL gibi bir avantaj oluyor. Normal bi bayide 800 YTL sini zaten alabildiğinizi düşünürseniz 3.000 YTL çok iyi bir rakam. Nerdeyse 2. el fiyatına 0 alıyorsunuz. Bence ASM olan daha avantajlı gibi duruyor. En azından opsiyonel birşey almanıza gerek kalmıyor. Mesela yol bilgisayarı ve ABS + EBD standart olarak geliyor ASM ile...
    ASM kullanan arkadaşlar bize bilgi verebilirse çok seviniriz...

www.sikayetvar.com da fordun sayfasına bakarsan asm hakkında yeterli bilgi bulursun

fiesta önermiyorum

• "Yaw bu hibrid arabalar ne zaman geliyo? 50 beygir olsun yine alcam sırf benzine para vermemek için "

gecen sene toyota adapazari fabrikasında firma yetkililerinin yaptığı sunum esnasında herkes aynı şeyi sordu, hybrid niye yok diye ( bu arada hybrid (firma yetkilisinin yabancisiyim) 50 km sürate kadar kendi pilini kullanıp 50 km üzerinde benzin desteği aliyormuş...

pil, yapılan frenler le şarj oluyormuş ( teknik detayını bilemiyorum), rivayete gore 100 km deki benzin ortalaması 3-3,5 lt dedi gorevli

neden turkiyede yok sorusuna ise klasik bir cevap geldi: " toyota tum gayretlerine ragmen hukumet engelini asamadi, hukumet izin vermiyor"

ee verir mi? vermez tabi... lt basina 1,75 YTL vergi ... millet vergi vermeyince devlet ne yapsın...

OGS CİHAZINIZI ÖMÜR BOYU KULLANIN : http://forum.donanimhaber.com/m_4943240/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ti4u -- 7 Aralık 2005, 0:57:03 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.