Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

Kdz. Ereğli Migros Hediyem Karta KK ile yükleme yapmıyor, müşteri hizmetleri de olmuyor dedi.
    Size yükleme yapan şubeleri şikayet edicem.
    Bu sorunu aşamadım maalesef.

Daha dun yaptirdim. Bu ayki 5. 100 Tl yuklemem oldu. Hediyem kartla sanalmarketten de siparis verebiliyorum artik. Kartimda 200 tlden fazla vardi dun.

kardeş nasıl sipraiş veriyorsun, kart numaranı mı tanıttın. Yoksa Kiokslardan sanalmarket için çek mi oluşturuyorsun.
  • ankara'da 4 migros'a gittim, hiçbirinde money club'tan kazandığım ülker bravo gold dondurma bulamadım. bırakın ülker bravo'yu, algidadan başka dondurma yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: keskin76

quote:

quote:

Kdz. Ereğli Migros Hediyem Karta KK ile yükleme yapmıyor, müşteri hizmetleri de olmuyor dedi.

Daha dun yaptirdim. Bu ayki 5. 100 Tl yuklemem oldu. Hediyem kartla sanalmarketten de siparis verebiliyorum artik. Kartimda 200 tlden fazla vardi dun.

kardeş nasıl sipraiş veriyorsun, kart numaranı mı tanıttın. Yoksa Kiokslardan sanalmarket için çek mi oluşturuyorsun.

kiosk'tan sanal market için şifre oluşturabiliyorsun, ben müşteri hizmetlerini arayıp oluşturmuştum.

• quote:

İŞGÜZARLIK YAPMIŞLAR.
    VARDIR OYLE KRALDAN FAZLA KRALCILAR . AMA BURADA KAFALARI LMAMIŞ OLAYI
    SONUÇTA KK YA DA NAKİT ADAMLARA KAYNAK VERİYORUZ :)
  • hediyem karta yükeleme yapmak hedefi yutturmak için mi. tam anlamadım. birisi açıklayabilir mi acaba
  • ıphone sanal market uygulamasında turkcelılere ılk alısverıste 10tl duser dıyor ama bırturlu olmuyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hediyem karta yükeleme yapmak hedefi yutturmak için mi. tam anlamadım. birisi açıklayabilir mi acaba

Hedefi yutturmak için değil de tutturmak için diyelim :) Tabi hedef derken örneğin 5X100 gıda alışverişi kampanyasında kullanılabilir.
    Carrefour arıza çıkartmandan kk ile yükleme yapıyor.
  • quote:

hediyem karta yükeleme yapmak hedefi yutturmak için mi. tam anlamadım. birisi açıklayabilir mi acaba

kredi kartlarının kampanyalarındaki hedefi tutturmak için.
    moneyclubkart hedefi tutturmak istiyorsan bunu alışverişe dönüştürmen gerekiyor çünkü yükleme yaparken moneyclubkart istemiyorlar. onu sadece alışverişe geçerken istiyorlar.
    zaten kabul etseler mükerrer işlem olurdu.
  • quote:

quote:

Hedefi yutturmak için değil de tutturmak için diyelim :) Tabi hedef derken örneğin 5X100 gıda alışverişi kampanyasında kullanılabilir.
    Carrefour arıza çıkartmandan kk ile yükleme yapıyor.

of hocam şimdi fark ettim tutturmak yerine yutturmak yazdığımı gül gül yerlere yattım

• quote:

quote:

kredi kartlarının kampanyalarındaki hedefi tutturmak için.
    moneyclubkart hedefi tutturmak istiyorsan bunu alışverişe dönüştürmen gerekiyor çünkü yükleme yaparken moneyclubkart istemiyorlar. onu sadece alışverişe geçerken istiyorlar.
    zaten kabul etseler mükerrer işlem olurdu.

teşekkürler dostum
  • portakal draje fındık draje badem sekeri ve ulker ece fındıklı aldım 30 lira üzerinde bir fiyat oluyor fakat fişin üzerinde kampanya kodu diye bir yazı göremedim. yazı olarak belirtiyor mu bu kod? yoksa ülker ece fındıklı bayram şekerlemesi diye geçmiyor mu bilen var mı
  • cebe 100 tl üstü harca 10 tl düşsün diye mesaj gelmişti. bi de 150 üstü kuponnow 10 tl yi kullandım. bi de 50 tl üstü bez aldım. toplamda 30 tl düştü. bi de 11,5 tl lik pril 5 tl ye düştü. bi de bal + lipton aldım ki ballar indirimli olmasına rağmen bu hali daha avantajlı. karlı bi alışveriş oldu.
  • quote:

cebe 100 tl üstü harca 10 tl düşsün diye mesaj gelmişti. bi de 150 üstü kuponnow 10 tl yi kullandım. bi de 50 tl üstü bez aldım. toplamda 30 tl düştü. bi de 11,5 tl lik pril 5 tl ye düştü. bi de bal + lipton aldım ki ballar indirimli olmasına rağmen bu hali daha avantajlı. karlı bi alışveriş oldu.

cümlenin sonuna doğru ,bi de üstüne para verdiler, demeni bekledim, ama umutlarım boşa çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 13 Ağustos 2012; 22:27:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

cebe 100 tl üstü harca 10 tl düşsün diye mesaj gelmişti. bi de 150 üstü kuponnow 10 tl yi kullandım. bi de 50 tl üstü bez aldım. toplamda 30 tl düştü. bi de 11,5 tl lik pril 5 tl ye düştü. bi de bal + lipton aldım ki ballar indirimli olmasına rağmen bu hali daha avantajlı. karlı bi alışveriş oldu.

cümlenin sonuna doğru ,bi de üstüne para verdiler, demeni bekledim, ama umutlarım boşa çıktı

Bi deyi pide olarak okudum sanirim kafam guzel
    Bu arada gdi hala aciklanmadi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

hocam banada sms geldi ama 10 tl düşmüyo sepette ?

birde bu kuponnow daki şifreyi nereye yazıyoruz ?
  • 50 liralik bebek bezi alisverisine 10 lira indirim kampanyasini vasat buldum,migrosun bazen yaptigi 2.si %40 indirimli kampanyasi daha avantajli. 5 lira en az farkediyor,2.ye %40 indirim kampanyasinda 50 liraya denk getirdiginizi hesaplayin,yaklasik ayni bezlerde 16 lira kazanç sağlaniyor,oysa bu kampanyada 10 lira kazanc var.
    Market market gezemeyenler,zaten migrostan alisveris yapanlar icin kampanya olsunda ne kadar olursa olsun dusuncesinde haklilik var.Yalniz ben gecen hafta migrosta 23 lira civari satilan canbebe bebek bezini,baska marketten 18,90 liraya aldim,ustelik islak bez hediyesi vardi,migrosta islak bezi sokmusler almislar,yani hediyede yok.Gerci ayni bezi islak mendil hediyesiyle 17,90 a satmisti migros sanirim 2 ay önce,ben 4 tane almistim,canbebe yi onceden sevmezdim ama son yaptiklari esneyen comfort modeli fena degil.Huggies favorimdi ama bence son 7 ayda hem bezlerinde hem islak mendillerinde kalite düşüşü görüyorum.Evy Baby markasi var,beze hangi kremi koyuyorlarsa çocugun cildine en az zarari veren bez,pişiğe karsi tek gecerim Evy Baby bezleri ama 2. cocugun poposuna iyi oturmadi Evy Baby.Bebegin yapisina uymasi onemli.
    Islak mendil icin,Kapakli Molfix ve Evy Baby oneririm,pisik konusunda en az zararlilar.Kanmayin alkolsuz bilmem nesiz yazilarina,islak mendiller bebegin cildine kesinlikle olumsuz etki ediyor az da olsa.Biz islak mendili muslukta islatip sıkıp suyunu akıtıp kullandik çoğu kez.Onceden islak mendilde Huggi iyiydi ama artik kutuyu bir aciyorsunuz limon sikar gibi detetjan akiyor,aritilmis suymuş,yesinler sizin yalaninizi,nezaman bebegin poposunu silsek kipkirmizi oldu.Tut mendili sık kopuklu deterjan akiyor.Buyuk markalar reklamla guven sagladik saniyor,tuketiciyi basit goruyor.Akilli zeki olun kaliteyi kurcalayin,tavrinizi gerekirse alin.
    Burada bebek ürünleri takip eden baya üye var,tecrubeli sayilirim,bu konuda paylasimlara zaman ayirmaya calisacagim.

• Hediyem Kart'a k.k ile yükleme nasıl yapılmıyor ya? Daha dün yaptım 7x25 hediyem kart. üstelik 7sini de ayrı ayrı çektik sıkıntı yaşamadık. zaten işlemler ayrı ayrı olduğu için ayrı çektik :D size yükleme yapmayan mağazalar ne amaçla yapmadı anlamadım. bu kadar teferruat olan bir markette sorunlar yaşamak normal. her gün çeşit çeşit işlemler. anında iade yapanlar canı sıkılıp on dakika sonra değişime gelenler vs..

• @Tüketiciforum.net kampanyalar sabit olmaz tabiki her ay farklı aksiyonlar olur. geçen broşür'de canbebe , ıslak mendil artı 9tl'lik - şu anki fiyat- bakım örtüsü veriyordu. bazı ıslak mendil hediyeli ürünler stokta kalmışsa alabiliyorsun ya da birinden söküp kendi aldığın kilo grubunda yoksa ona takabilirsin. yeni gelen ürünlerde yok mendil. kasıtlı bir sökme olayı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukyavuz

@Tüketiciforum.net kampanyalar sabit olmaz tabiki her ay farklı aksiyonlar olur. geçen broşür'de canbebe , ıslak mendil artı 9tl'lik - şu anki fiyat- bakım örtüsü veriyordu. bazı ıslak mendil hediyeli ürünler stokta kalmışsa alabiliyorsun ya da birinden söküp kendi aldığın kilo grubunda yoksa ona takabilirsin. yeni gelen ürünlerde yok mendil. kasıtlı bir sökme olayı değil.

bende birikti o alt temizleme örtüleri,ben o hafta almadim o yüzden.Ben o bezi islak mendil hediyeli 18,90 a aldim bir sure sonra aldigim market 19,90 yapti,islak mendil hediyeside bitmis,zaten promosyonu canbebe kendisi yapiyor.Migrostaki indiriminde büyük oranini firma canbebe yapiyor.Birkeresinde katalogda islak mendil hediye demesine ragmen bir suru paketten mendiller sokulmus,bende calisana soyledim 2 paketin yerine 2 paket koydu,kasada soyleyin hediye saysinlar dese de,kasada soyledik,tamam dedi,ama 2 lira bile vermiyecegim mendiller 3 liradan girmis.Mendilin uzerinde hediye yazili bant kalmis,yirtip soktukleri ayrica sattiklari belli cunku paketten sokerken bant mendil paketinin ustunde kalmis.Sorumlu kisi geldi,hala diyor iade edebilirsiniz,degistirebilirsiniz ama malesef hediye olarak gecemeyiz,hediye paketler vardi bitti diyor.Ayni urunu 2 gun once almistim ayni magazadan halbuki,yalan soyluyorlar,sen iyi niyetle soyluyorsun bilincli ayirmazlar diye ama islak mendil uzerinde hediye yazili bantin bir kismi kalmis,sorumluya gosterdim,ne diyecegini sasirdi ve ancak iade alabiliriz dedi.Neyse iade ettim bu sefer postlarda sikinti varmis,hediye karta yuklettim,diger migrosta sokmemisler paketleri ordan hediye karti bosalttim.Yani migrosta canbebe firmasinin kendi hediyesi olan kendi promosyonu olan hediye mendilleri sokup ayrica sattilar.Bu oldu malesef.Tutturabildiklerine.İş yine bizim uyanikligimiza kaliyor.Bence migrosta magaza müdürlerinin özel kararlari,uygulamalarida etkili,çünkü mail attgimda magazadan magazaya stoga gore anlik degisiklikler olabilirdiye aciklama gelmis.Akillica bir cevap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuketiciforum.Net

quote:

Orijinalden alıntı: farukyavuz

@Tüketiciforum.net kampanyalar sabit olmaz tabiki her ay farklı aksiyonlar olur. geçen broşür'de canbebe , ıslak mendil artı 9tl'lik - şu anki fiyat- bakım örtüsü veriyordu. bazı ıslak mendil hediyeli ürünler stokta kalmışsa alabiliyorsun ya da birinden söküp kendi aldığın kilo grubunda yoksa ona takabilirsin. yeni gelen ürünlerde yok mendil. kasıtlı bir sökme olayı değil.

bende birikti o alt temizleme örtüleri,ben o hafta almadim o yüzden.Ben o bezi islak mendil hediyeli 18,90 a aldim bir sure sonra aldigim market 19,90 yapti,islak mendil hediyeside bitmis,zaten promosyonu canbebe kendisi yapiyor.Migrostaki indiriminde büyük oranini firma canbebe yapiyor.Birkeresinde katalogda islak mendil hediye demesine ragmen bir suru paketten mendiller sokulmus,bende calisana soyledim 2 paketin yerine 2 paket koydu,kasada soyleyin hediye saysinlar dese de,kasada soyledik,tamam dedi,ama 2 lira bile vermiyecegim mendiller 3 liradan girmis.Mendilin uzerinde hediye yazili bant kalmis,yirtip soktukleri ayrica sattiklari belli cunku paketten sokerken bant mendil paketinin ustunde kalmis.Sorumlu kisi geldi,hala diyor iade edebilirsiniz,degistirebilirsiniz ama malesef hediye olarak gecemeyiz,hediye paketler vardi bitti diyor.Ayni urunu 2 gun once almistim ayni magazadan halbuki,yalan soyluyorlar,sen iyi niyetle soyluyorsun bilincli ayirmazlar diye ama islak mendil uzerinde hediye yazili bantin bir kismi kalmis,sorumluya gosterdim,ne diyecegini sasirdi ve ancak iade alabiliriz dedi.Neyse iade ettim bu sefer postlarda sikinti varmis,hediye karta yuklettim,diger migrosta sokmemisler paketleri ordan hediye karti bosalttim.Yani migrosta canbebe firmasinin kendi hediyesi olan kendi promosyonu olan hediye mendilleri sokup ayrica sattilar.Bu oldu malesef.Tutturabildiklerine.İş yine bizim uyanikligimiza kaliyor.Bence migrosta magaza müdürlerinin özel kararlari,uygulamalarida etkili,çünkü mail attgimda magazadan magazaya stoga gore anlik degisiklikler olabilirdiye aciklama gelmis.Akillica bir cevap.

Benim iyi niyetle söylediğim stok durumunu onlar bahane niyetine kullanmış. Satış hedefine ulaşabilmek için bu art niyetleri gerçekleştiriyorlar. ben bizim mağazada henüz karşılaşmadım bununla ama yapılan gerçekten saygısızlık. çalışıyor olsam da babamın malı değil . ben personel bonolarımız olmasa zaten başka marketi kullanıyorum. canbebe firmasına şikayeti dene istersen.

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.