Şimdi Ara

:SAMSUNG I8320 (VODAFONE H1)TOPLULUĞU:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
2
Favori
115.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaçma sapan şeylere uyarı verip, adam kayıran yönetim....

Alın forumlarınızı kendiniz doldurun....

Ben bu forumdan giderim foruma birşey olmaz. ben giderim 1000 tane gelir ama sonuçta bende size boyun eğecek değilim, buda benim tepkimdir.....

Benide Şikayet edin banlasınlar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIYARBAKIR -- 3 Eylül 2011; 22:48:15 >

• bu cihazların çin üretim toplamaları cok beyler alırken kapagın altındaki beyaz imei numarasının yazdıgı yerde bi kaşe varsa bilinki daha önce kullanılmıs bi cihaz kullanıyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

bu cihazların çin üretim toplamaları cok beyler alırken kapagın altındaki beyaz imei numarasının yazdıgı yerde bi kaşe varsa bilinki daha önce kullanılmıs bi cihaz kullanıyosunuz

ne alaka hakanlevent?
  • Ya konu dağılmasın, abudik kubidik mesajlar yüzünden yeni konu açtık..
    Daha ilk mesajdan yazılana bak...
  • bir kaç tane tema pakti

http://hotfile.com/dl/113875080/31318ad/temai8320.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benyakuza -- 18 Nisan 2011; 11:56:28 >
  • Bataryayla şarj aletinin Alınacağı en Güvenilir yer Telpa ve Başarı dır. İkisinin Toplam fiyatı 45 tl dir . i 8910 uyumlu telefonun batarya + şarj aleti uyumludur. Denenmiştir bilgilerinize ...
  • Arkadaşlar vodofone harıç diğer operatorleri kullanan arkadaşlar csc leri yükledikten sonra wap ayararını vodofone göre yapsınlar (avea, türkcell, fenercell vb farketmiyor ) bağlanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: benyakuza

bir kaç tane tema pakti

http://hotfile.com/dl/113875080/31318ad/temai8320.rar.html

Nasıl yüklenildiğinide açıklarmısınız, hiç bir bilmeyen birinin anlayacağı şekilde?

Dün gece biraz oyun araması yaptım, telefona uygun tam ekran ve klavyesiz bir kaç oyun buldum, düzenledim..
    Haftaya paket olarak derlerim, bir upload sitesinde üyeliği olan varsa bana pm atabilir mi? haftaya ben ona yollarım oda upload eder link hiç silinmez?

• Mesajım bulunsun!
  • ilk önce theme selector programını telefona kuruyoruz sonra telefon hafızasına DMC klasörü açıp içine temaları atıyoruz sonra kurduğumuz theme selector programını çalıştırıp DMC klasösörünü buluyoruz istediğimiz temanın üzerine tıkladıktan sonra altta üç tane çince seçenek çıkıyor ortadakine tıklayınca temayı seçmiş oluyoruz
  • quote:

ilk önce theme selector programını telefona kuruyoruz sonra telefon hafızasına DMC klasörü açıp içine temaları atıyoruz sonra kurduğumuz theme selector programını çalıştırıp DMC klasösörünü buluyoruz istediğimiz temanın üzerine tıkladıktan sonra altta üç tane çince seçenek çıkıyor ortadakine tıklayınca temayı seçmiş oluyoruz

Bunu yapmadan once .tar yuklenemiz gerekmez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINCI BURAK

quote:

ilk önce theme selector programını telefona kuruyoruz sonra telefon hafızasına DMC klasörü açıp içine temaları atıyoruz sonra kurduğumuz theme selector programını çalıştırıp DMC klasösörünü buluyoruz istediğimiz temanın üzerine tıkladıktan sonra altta üç tane çince seçenek çıkıyor ortadakine tıklayınca temayı seçmiş oluyoruz

Gerekmiyor, yalnızca telefonu yeniden açınca aynı işlemi tekrar yapmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DIYARBAKIR

quote:

quote:

Gerekmiyor, yalnızca telefonu yeniden açınca aynı işlemi tekrar yapmak gerekiyor.

Benim bahsettiğim .tar zaten onun için kalıcı olarak kalması için yani !

• quote:

quote:

quote:

quote:

Her çektiğiniz mesajın arkasına ünlem koymazsanız seviniriz.
    Herkes sizin gibi çok bilgili değil....
    Keşke bu engin bilgilerinizi bizimle paylaşsanız bizde öğrensek, faydalansak...

• Türkcell MMS ayarları

Adı ayarla: VODAFONE MMS
    Erişim Adı: mms
    Yetki türü: Normal
    Kullanıcı adı: vodafone
    Parola: vodafone
    Protokol: HTTP
    Ana sayfa URL'si:http://217.31.233.18:6001/MM1Servlet (Küçük büyük harf duyarlıdır.Girişde dikkat edilmelidir.)
    Proxy adresi: 217.31.233.18
    Bağlantı Nokta numarası : 9401
    Gecikme Süresi (sn.): 90
    Gelişmiş Ayarlar ->
    Statik IP: Boş
    Yerel telefon IP'si: 0.0.0.0
    Statik DNS: Boş
    Sunucu1: 0.0.0.0
    Sunucu2: 0.0.0.0
    Trafik sınıfı: Abone

Vodafone MMS ayarları ile aynı şekilde girerseniz çalışıyor test edildi onaylandı. Yalnız göndereceğiniz resim dosyası boyutunun 100 Kb olması lazım ben 300 Kb. ayarladım ilkinde gitti fakat dosya boyutu çok büyük diye mesaj verip açılmadı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Her çektiğiniz mesajın arkasına ünlem koymazsanız seviniriz.
    Herkes sizin gibi çok bilgili değil....
    Keşke bu engin bilgilerinizi bizimle paylaşsanız bizde öğrensek, faydalansak...

Merak etme bu engin bilgilerimden cok yakinda herkez faydalanacak ;)

• Arkadaşlar ben telin phone ve pda kısmını samsun new pc studio ile güncelleştirdim. Bu güncelleştirmeyi yapmadan önce telefon tuş kilidindeyken ekranda saat resmi oluyordu güzel bir şekilde. Sizlerden bilen birisi varsa o saat uygulamasını tekrardan nasıl edinebilirim onu yazarsa sevinirim.

Birde ben hala telefonda gelen mesajlarda türkçe karakter sorununu çözemedim. Benim gibi sorun yaşayan varmı?
    İnternet ayarlarına gelince de
    Şu seçenekler var ve hiçbir şekilde ne düzenleniyor ne de siliniyor.
    Contract WAP
    Contract MMS
    PAYG WAP
    PAYG MMS

bunu nasıl çözüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goqhanov -- 19 Nisan 2011; 16:12:16 >
  • angry bird oyunu limoya uyumlu

yüklemek için ilk önce arama ekranına *#35767# yapıp çıkan seçeneklerden alloved i seçiyoruz indirdiğimiz dosyayı other files klasörüne atıyoruz sonra dosya yöneticisinden oyunu bulup kuruyoruz 20 dk falan sürüyor yüklenmesi iptal etmeyin o yüzden

http://dl.dropbox.com/u/16141842/Angry_Birds.ipk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benyakuza -- 19 Nisan 2011; 17:45:18 >
  • selam arkadaşlar.Benim cihazdaki sorunu diğer bölümde paylaşmış ve cevabını bulmuştum. Şöyle ki cihazda boot çökmesi oluşmuş ve jtag denen bi işleme tabi tutulması gerekiyormuş. Tabi bu durumda cihazın içi açılacak. Acaba jtag işlemi yapılmadan boot yükleme yapılabiliyor mu.
  • Vodafone 360 Oturum açma ilk mesaja eklenmiştir...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.