Şimdi Ara

Lada Vega yı kullananlar yorumlarmısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
26.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar öncelikli olarak forum içerisinde lada vega olarak birkaç başlık olduğunun farkındayım. Orada tam olarak aradığımı bulamadığımdan yeni başlık açtım.
    Ev aldığımdan dolayı önceki arabamı sattım. Şuanda çok düşük bütçelere araba bakıyorum. ortalama 2 sene kadar benzin, bakım ve muayene haricinde çıkabilecek her masraf beni fazlasıyla zorlar.Uno, şahin, yada 90 küsür modellere herhangi bir arabaya binmek istemiyorum. Araba hakkında merak ettiğim birkaç konu var. öncelikli olarak dışını çok kaba olduğunu, frenlernin başrısız olduğunu, az yaktığını, servisinin ucuz olduğunu, direksiyonun ağır olduğunu duydum. 2005 model 60 bim km lerde hidrolik direksiyonlu arabaları 7 bin civarlarına veriyorlar. Buda benim bütçemi karşılayan bir araç. Yanlız merak ettiğim çok sorunlu bir arabamıdır. Çünkü bazıları bir tanıdığım var aldı sürekli servise gidiyor illahlah etti gibi söylemler duyuyorum.En çok rastlanan problemleri nelerdir.motoru dayanıklımıdır. 60 bin normal bir araba için çok düşük ama lada da 80 binlerde motor istediğini söylüyorlar. Birdaha motor yaptırmak zorunda kalmak istemem.Alırken nelere dikkat etmeliyim expertz için nereyi/hangi servisi önerirsiniz.

Arabanın çok başarılı bir araba olmadığının farkındayım diğer araçlarla mukayese etmeden gerçekten lada vega sahipleri yada bir süre lada vega kullanmış olanlar cevaplasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

Ünlü birçok marka çin malı, çinde üretiliyor diye çin malı damgasımı yiyor.
    -ona bakarsan cep-telefonumda cin mali..TIKIR TIKIR calisiyor...ama konumuz araba..cin araclari
    5 para etseydi sürüsyle TR yollarinda görürdük.

quote:

Ona bakılırsa herkesin gıpta ile baktığı volvoyu kimsenin beğenmediği geely satın aldı üretime çinde devam edilecek.

ne yani, Volvoyu satin aldi diye bir büyüklük mü gösterdi..Volvo kendiliginden Cine gitmedi, iflasin
    esiginde mecbur kaldi.Tipki SAAB gibi.
    Geely nin Volvoyu satin almasiyla Geely araclari hic bir vakit Isvec yapimi Volvo gibi kalite olamaz.
    Ama reklam yaptilar tipki Tatanin zamaninda yaptigi gibi ( sözde Mercedes motorlu ama
    araclar yinede b.... )

konuy acan arkadas, durum ortada.yalan dünyada adam akkili arabam olsun diyorsan
    sözkonus aractan uzak dur.
    Üretildigi Rusyaya bile gitsen sorsan sorustursan ,seninle alay ederler.
    Biz birsey biliyor da konusuyoruz

Volvo mu iflas etmiş? Afedersiniz volvo ceo suyla mı görüşüyorum?

ne ceo, nede Cia ajaniyim
    yahu,ne tuhaf insalanlarsinis ya...durup dururken Volvo neden cinlilere satilmis olabilirki??
    zaten Volvo yillardir baska markalarin ( Ford ) elinde olan bir Marka...
    zarar edince Ford Volvoya tekmeyi vurdi.

yazilan mesajlarda zaten Veganin ne arac oldugu ortada.

Bu konuda size gelsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_49438434/tm.htm

Böyle bir araç üreten firma size göre zarar ediyor hatta batıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.